Günlük burç yorumları


Koç

Boğa

İkizler

Yengeç

Aslan

Başak

Terazi

Akrep

Yay

Oğlak

Kova

Balık09 Ağustos 2013 Günlük Burç Yorumları

Kategori : Günlük Burç Yorumları

KOÇ

Göksel enerjiler son derece yoğun bir iletişim ve görüşme temposu içinde olacağınıza işaret etmekte. Bugün birlikte çalıştığınız insanlarla üstün gelmek mücadelesi yerine, iş birliği içinde hareket etmeniz faydanıza olacaktır. Kendi fikirlerinize muhalefet edilmesini boyun eğdiriliyormuş hissine kapılmadan değerlendirirseniz tabii ki haklarınıza saygılı olmaları kaydıyla istediğiniz ilerlemeyi kaydedersiniz. Maddi konularda ise dikkatli davranmalı ve hemen karar vermemelisiniz. Bu konuda çalıştığınız insanların baskısı söz konusu olabilir. Özel yaşamınızda ise birlikte olduğunuz insana karşı biraz daha anlayışlı olmalısınız. Sizin dışınızda gelişen olayların onu nasıl etkilediğini düşünerek hareket edin.

BOĞA

Gökyüzü bugün yaptığınız işe tamamen konsantre olmanız ve planlı bir şekilde çalışmanız için destekliyor sizleri. İş gereği çalışmak zorunda olduğunuz insanları kontrol etmeye çalışmayın. Siz kendi yapmanız gerekenleri yapın. Maddi olarak kazancınızın oldukça yükseleceği bu dönemi iyi değerlendirin ve birikimlerinizi akıllıca yapın. Ruhsal olarak aydınlandığınız mistik konulara ilgi duyacağınız bir gündesiniz. Yaşadığınız her şeyi çok daha derin bir şekilde anlayarak değerlendirirsiniz. Özel hayatınızda ise birlikte olduğunuz insanın küçük bir komplimanı sizi oldukça mutlu edecektir.

İKİZLER

Gökler bugün oldukça enerjik, mutlu, huzurlu bir ruh hali içinde olduğunuza işaret etmekte. Duygularınız son derece net. Bu olumlu enerji, hem iş hem de özel yaşamınıza yansıyarak ilişkilerinizi güçlendirmeniz ve iş hayatınızı ilgilendiren konularda başarılı olmanız için sizleri destekleyecektir. İş hayatınızda nasıl davranmanız gerektiğini çok iyi bir şekilde belirler, sabırlı ve disiplinli davranışlarınızla istediğiniz sonuçları alırsınız. Yaşadığınız zorluklara karşı mücadele gücünüz yükselir ve bu da yaşananları lehinize çevirmenize neden olacak bir etkidir. Özel yaşamınızda ise istek ve rahatsızlıklarınızı net bir dille ifade edip, ilişkinizin karşı taraf için ne anlam taşıdığını bilmek isteyeceksiniz. Beraber olduğunuz insandan da net cevaplar vermesini bekleyeceksiniz.

YENGEÇ

Gökyüzü bugün, geçmişte yaşadığınız olayların yeniden gündeme gelmesiyle yoğun bir duygusallık içinde olacağınıza işaret etmekte. Nedenleri ve “Keşke…”leri bir tarafa bırakıp bugün ne yapabilirimi düşünerek hareket etmeniz, ilişkilerinizi kuvvetlendireceği gibi geçmişin izlerini silmenize de yardımcı olacaktır. İş hayatınızda ise gereksiz inatlaşmalar içinde bulunmaktan ve önemli kararlar almaktan kaçının. Aksi takdirde başkalarının sizi yönlendirmesiyle yanlış kararlar alabilir, sizi zorlayacak sorumluluklar altına farkına varmadan girmiş olabilirsiniz. Özel yaşamınızda ise size yakın insanlardan alacağınız olumlu haberlerle sevinebilirsiniz.

ASLAN

Göksel enerjiler, uzun zamandır hayalini kurduğunuz bir düşünüzün bugün gerçekleşebileceğine işaret etmekte. Kariyerinizi ilgilendiren alanlarda risk almaktan korkmadan, cesurca adımlar atarak talihinizin getirdiği olumlu enerjileri akıllıca değerlendirebilirsiniz. Yeni iş serüvenleri fırsatlara ve başarıya doğru hızlı adımlarla yol almanızı sağlayacaktır. Özel yaşamınızda ise içten içe hırsla dolu olduğunuz bir yakınınız ya da arkadaşınıza karşı ortak tanıdıklarınıza yapacağınız yorumlar karşı tarafa iletildiğinde hiç de beklemediğiniz tepkilerle karşılaşmanıza neden olabilir. Unutmayın ki, “Keskin sirke küpüne zarardır.”

BAŞAK

Göksel enerjiler bugün, hayal gücünüzün ve yaratıcı yönlerinizin işinize tüm gücüyle yansıyacağına işaret etmekte. Yoğun bir günün içinde düşüncelerinizi not edin, kayıt altına alın. İhmal etmeden gün içinde değerlendirebileceğiniz bir ortamı yaratarak birlikte çalıştığınız yönetici ve iş arkadaşlarınızla da paylaşın. İş ya da özel yaşamınızda bir arkadaşınızın yardımına koşarak asil ruhunuzun tüm merhametli yanını ortaya koyabilirsiniz. İçinizde bulunan bu yardımcı paylaşımcı ruhunuz sayesinde evren sizi hiç de beklemediğiniz konularda mükafatlandıracaktır. Özel yaşamınızda ise iş yoğunluğunuzdan beraber olduğunuz insana gün içinde yeterli zamanı ayıramadığınız için kısa süreli bir gerginlik yaşayabilirsiniz.

TERAZİ

Göksel enerjiler bugün, yoğun bir görüşme trafiği içinde olacağınıza işaret etmekte. Mesleğinizle ilgili konularda anlamlı rastlantılar doğrultusunda karşılaşacağınız insanlardan önemli fikirler edinerek siz de kendi düşüncelerinizi ifade etme şansını yakalayabilirsiniz. Ufkunuzu genişletin. Cazip fırsatlarla karşılaşabileceğiniz bir gündesiniz. Yurt dışı ile ilgili konularla ilgilenmeniz söz konusu olabilir. Sağduyulu ve cesaretli davranın. Bugün gelişen olaylar iş hayatınızın dönüm noktalarından birini oluşturabilir. Özel yaşamınızda ise bir arkadaşlık aşka dönüşebilir, ani bir ilan-ı aşkla karşılaşırsanız şaşkınlığınızı gizlemeye çalışın.

AKREP

Gökyüzü bugün, finansal konularda sizin dışınızda gelişen olaylardan dolayı ödemelerinizi yaşamakta güçlük çekeceğinize işaret etmekte. Bugün uzun vadede gerçekleştirebileceğiniz amaçlarınızı belirleyin. Yaşadığınız sıkıntılı olayların sizi engellemesine izin vermeyin ve mesleğinizle ilgili alanlarda büyüme ve gelişme arzunuzu kaybetmeden ilerleme kaydetmeye bakın. Felsefi düşünceleri bir tarafa bırakın ve daha pratik düşüncelerle ticari meseleleri ele alın. Bu süreç içinde başkalarının desteğini beklemeden kendi imkanlarınız içinde genişlemeye çalısın.

YAY

Göksel enerjiler bugün, görüşmelerinizde son derece dikkatli ve detaylara önem vererek hareket etmeniz konusunda uyarıyor sizleri. Yoğunluğunuzdan dolayı önemli detayları atlamanız zarar görmenize neden olabilir. İş ve özel yaşamınızda çevrenizde olan insanları daha iyi tanımak ve onları gerçekten anlayarak yaklaşmak isteyeceksiniz. Özel hayatınızda ise beraber olduğunuz insan bir çocuk gibi sizden ilgi bekleyecek ve ilginizin tamamen ona yönelmesini sağlamak için elinden geleni yapacaktır. Size düşen de bu sempatik tavırları olgunlukla karşılayarak sevgiyle cevap vermek olacaktır.

OĞLAK

Gökyüzü ağır bir iş temposuyla karşı karşıya olduğunuza işaret ediyor. Tüm yetenek ve zekanızı ortaya koyup bu sayede en karışık ve zor işlerin üstesinden gelebileceksiniz. Birlikte çalıştığınız insanlara görevler yüklemeli ve iş yükünüzü hafifletmeye çalışmalısınız. Bugün, sizin dışınızda gelişen olaylara akılcı müdahalelerde bulunarak, olayların akışını istediğiniz yöne çevirebilirsiniz. Özel yaşamınızda ise dikkatli olmanız gereken insanlar var. Bu kişiler sizin kan bağınız olan yakınlarınız olabilir, size karşı tasarlanmış bir düşünceyle yola çıkarak kırıcı davranışlar sergileyebilirler. Duygularınızla değil, gördüğünüz gerçeklerle hareket etmeniz zarar görmenizi engelleyecektir.

KOVA

Bugün kişiliğinizin tüm pozitif ve başarılı yönleri dış dünyaya yansıyarak ilişkilerinizde denge ve uyumu sağlamanıza yardımcı olmaktadır. Kendinize olan güveniniz ne istediğini bilerek zekice yaptığınız girişimler oldukça etkileyici sonuçları beraberinde getirecektir. Özel yaşamınızda ise beraber olduğunuz insanın ailesinin beklenmedik tepkileriyle karşılaşabilirsiniz. Bu tepkilere karşı hakkınızı savunmalı ve yaşanan durumu ilişkinize yansıtmamalısınız. Hiç kimsenin beraberliğinize dışarıdan müdahalede bulunmasına izin vermemelisiniz.

BALIK

Göksel enerjiler bugün, yaşadığınız gerginliklerden dolayı özgürlük ihtiyacınızın oldukça kuvvetlendiğine dikkat çekmekte. Yakın çevrenizle yaşadığınız olaylar kendinizi huzursuz hissetmenize neden oldu. Sakinleşin ve ani tepkiler vermemeye gayret gösterin. Bunu yapmak zor olsa bile kendinizi zorlamalı ve sezgilerinizin size gösterdiği yolda ilerlemeye devam etmelisiniz. İş hayatınızda birlikte iş yaptığınız insanların değişkenliği sinirlenmenize ve tepki vermenize neden olabilir. Duygularınızla değil aklınızla hareket edin. Tepkinizi verirken kırıcı sözlerle değil, profesyonelliğinizi yansıtan cümleler seçin. Öfke size sadece kaybettirir, unutmayın!