Günlük burç yorumları


Koç

Boğa

İkizler

Yengeç

Aslan

Başak

Terazi

Akrep

Yay

Oğlak

Kova

BalıkAkrep Burcunun Zayıf Yönleri

Kategori : Burçların Zayıf Yönleri

Değiştirmeye çalışmak ve Akrep burcu Özellikle kadınlar bu konuda karşı cinsi çok fazla sıkıyor ve sonunda sevdiği kişiyi elinden kaçırıyor. Onu sıkarak ve değişmesini sağlayarak bir yere varamazsınız. Akrep erkeklerinde de bu çok fazladır fakat bu tip ilişkiler hiçbir şekilde sağlıklı değildir. Değiştirmek çözüm değildir çünkü bunu kendi isteğiyle yapmayan insan hiçbir şekilde mutlu olmaz […]

Yükseleni Akrep Olanların Özellikleri

Kategori : Yükselen Burç Özellikleri

Yükseleni akrep olanların özellikleri arasında inatçı olma özelliği ön plana çıkar. Herhangi bir işe kalkıştı mı, o işi ne olursa olsun yapma özelliği bu insanların karakteristik özelliklerindendir. Dolayısıyla eğer bir işi yapacakları hususunda söz verdilerse, o işi ne yapar eder ve yaparlar. Bu özellikleri onların iş hayatında oldukça başarılı olmalarını ve kariyer yapmalarına yardımcı olur.

Akrep Burcu Kadını ve Aşk

Kategori : Burçların Aşk Özellikleri

Akrep burcu kadını aşk hayatında son derece derin, gizemli, ketum ve stratejik bir yapıdadır. Çok karizmatik olduğu için ilk bakışta karşısındaki erkeği etkileyebilme becerisi vardır. İlişkinin ilerleyen safhalarında çok sahiplenici olduğu için zaman zaman ortaya ciddi kıskançlıklar, kin, intikam ve güç savaşları çıkabilir.

Akrep Burcu ve Tatil

Kategori : Tatil

İlişkilerini ve aşkı tutku ile yaşayan nadir burçlardan bir tanesidir akrep burcu! İlişkiyi sonuna kadar tutku ile yaşamak ister ve bu tutku sona erince ilişki de onlar için sona gelmiş demektir. Sadakatsiz bir ilişkiye tahammülü yoktur ve ne kadar çok severse sevsin sadakatsizlik onun için karşı tarafı bitirecek tek şeydir. Güven problemini çok fazla yaşarsınız […]

Akrep Burcunun Kısaca Özellikleri

Kategori : Burçların Kısaca Özellikleri

Madde 1. İnatçı, hayalperest, kararlı ve mücadeleci kimliği ile dikkat çekerler ancak en çok inatçı kimliği ile ön plana çıkar ve özellikle kadınları çok daha inatçı bir kişiliğe sahiptir.

Akrep Burcu Kadınının Anlaşabildiği Burçlar

Kategori : Burçların Anlaşabildiği Burçlar

Akrep burcu kadını, akrep gibi su elementine mensup diğer burçların erkekleri ile oldukça güzel ve uzun solukları ilişkiler kurabilmektedirler. Bununla birlikte boğa erkeği ile de bazen iyi ilişkiler kurabilirler. Çünkü boğa burcu akrep burcunun tam karşıtıdır. Dolayısıyla birbirini tamamlayan bu iki kişi, eğer empati yapmaktan yorulmazlarsa, oldukça güzel bir ilişki yaşayabilirler.