Günlük burç yorumları


Koç

Boğa

İkizler

Yengeç

Aslan

Başak

Terazi

Akrep

Yay

Oğlak

Kova

BalıkBalık Burcunun Kısaca Özellikleri

Kategori : Burçların Kısaca Özellikleri

Madde 1. Sonsuzluk ve yeniden doğuşu temsil ederler ve 12. burç oldukları için son burç olarak da bilinirler.

Balık Burcunun Zayıf Yönleri

Kategori : Burçların Zayıf Yönleri

Duygu sömürüsü ve ağlamak Balık burcu Kendinizi acındırarak bir yere varamazsınız ve sevgilinizi bu yüzden kendinizden soğutabilirsiniz. Duygu sömürüsü konusunda oldukça iyisiniz ancak bu size bir şey kazandırmaz. Her olayda ve özellikle suçlu olduğunuz durumlarda ağlayarak sızlayarak bir yere varamazsınız. Balık burcu duygusal bir burçtur ve bunu her alanda kullanamaya çalışır ancak bir süre sonra […]

Yükseleni Balık Olanların Özellikleri

Kategori : Yükselen Burç Özellikleri

Yükselen burçların özelliklerini tanıttığımız bu kategorimizde, şimdi de sıra yükseleni balık olanların özellikleri yazısındadır.

Balık Burcu Erkeği ve Aşk

Kategori : Burçların Aşk Özellikleri

Balık burcunun aşka bakış açısı diğer burçlardan çok farklıdır çünkü balık burcu evrensel bir burçtur ve sevgi burcudur. O yüzden her şeye sevgiyle yaklaşır. Sevgiyle adım atar. İçinde çok kötü düşünceler barındırmaz.

Balık Burcu ve Tatil

Kategori : Tatil

Aşık olduğu anda ayakları yerden kesilir daha doğrusu o kendini bu şekilde ifade eder ve duygularına da hakim olamaz! Bir anda her şeyi duyabilirsiniz ve sizi çok mutlu edebilir. Gözlemci yapısı nedeniyle çevresindeki birçok kişiyi sıkabilir ve onu gerçek manada sıkıcı bulanlar da olabilir ancak o keşfetmekten ve gözlem yapmaktan asla vazgeçmez! Farklı şeyleri görmeyi, […]

Balık Burcu Erkeğinin Anlaşabildiği Burçlar

Kategori : Burçların Anlaşabildiği Burçlar

Balık burcu erkeği özellikle kendine benzeyen insanlarla iyi anlaşır. Aynı burca sahip çiftlerin birbirleri ile anlaşamayacağı kanası toplum üzerinde hakim olsa da, balık erkeği balık kadını ile son derece iyi anlaşır çünkü hem mental hem de fiziksel açıdan son derece birbirlerine benzerler.