Günlük burç yorumları


Koç

Boğa

İkizler

Yengeç

Aslan

Başak

Terazi

Akrep

Yay

Oğlak

Kova

BalıkKova Burcu Kadınının Anlaşabildiği Burçlar

Kategori : Burçların Anlaşabildiği Burçlar

Kova burcu kadını, öncelikle kendi burcundan olan erkeklerle oldukça iyi anlaşır. Genellikle aynı burçtan insanların iyi anlaşamadığı söylense de, bu kova çiftleri için geçerli değildir. Kova kadını, kova erkeğinde aradığı her şeyi bulabilir. Her iki insan da bağımsızlıklarına düşkün oldukları için birbirlerini özgür bırakacaklardır, bu da o ilişkide kavga ve gürültüye yer vermeyecektir.

Kova Burcu Erkeği ve Aşk

Kategori : Burçların Aşk Özellikleri

Aşk dediğimiz zaman duygusallık, romantizm bekleriz. Kova burcu erkeğinde bunlar pek yoktur. Kova burcunun, hava grubu olduğundan dolayı, yönetici gezegeni Satürn olduğundan dolayı duygularla çok ilişkisi yoktur.

Kova Burcu ve Tatil

Kategori : Tatil

Zekası ve anlayışlı olması ile birlikte aşkında da ön planda olmayı seven bir yapıya sahiptir. Zor beğenir ve kusursuz olmasını ister. İlişkinin içinde eğlenceye fazlasıyla önem verir ve bu doğrultuda hareket eder. Gezmek, görmek ve eğlenmek için dünyaya geldiğine inanır ve bu doğrultuda farklı şehirlerde yer almaya da bayılır. Teknoloji ile yakından ilgilenir ve sürekli […]

Yükseleni Kova Olanların Özellikleri

Kategori : Yükselen Burç Özellikleri

Yükseleni kova olanların özellikleri arasında en dikkat çekici olanı, bu insanların oldukça “farklı” olmalarıdır. Hemen her konuda diğer insanlara göre farklı olan yükseleni kova olan insanlar bu nedenden dolayı toplumda hemen fark edilirler. Bu insanlar eski olan hiçbir şeyi sevmezler, değişim onlar için gerekli olan bir ihtiyaçtır. Yenilenmeyi, yeniliği, değişkenliği çok severler ve yenilenmeyi hayatlarının […]

Kova Burcunun Takıntıları

Kategori : Burçlar ve Takıntıları

Değişime ayak uydurabilirsen her şeyi değiştirebilirsin.

Kova Burcu Kadını ve Aşk

Kategori : Burçların Aşk Özellikleri

Kova burcu kadınının aşk hayatı çok egzantrik olacaktır. Genelde aşk denildiğinde, mum ışıkları, romantik bir ortam akla gelir ama kovalarda bu durum böyle değildir. Kova burcunun duygularla çok da ilişkisi yoktur.

Kova Burcunun Zayıf Yönleri

Kategori : Burçların Zayıf Yönleri

Güven ve Kova burcu Yılardır hepimizin duyduğu: Bir insana kolay kolay güvenemezsin cümlesi doğrudur ancak Kova burcu güven konusunu biraz abartıyor diyebiliriz. Ona hemen güvenmek istiyorsunuz fakat bu pek de mümkün olmuyor. Hayatınıza yeni giren kişilerde de aynı duygu barınsın ve hemen güven sağlayalım demekle bu iş olmaz. İlişkiler bu şekilde çok kolay yıpranır ve […]

Kova Burcu Yönetici Gezegeni

Kategori : Burçlar ve Yönetici Gezegenleri

Yönetici gezegeni: Satürn ve Uranüs Satürn’ün Zaman Tanrısı (Cronus) ile bağlantısı, sizi zamanın akışından daha haberdar yapar. Zamanla yaptığınız şeylerin ve her saniyenin öneminin büyük ölçüde farkına varırsınız. Uzun vadeye odaklanmak sizin sorunlarla baş etmenize ve rahatlamanıza yardımcı olur. Hedeflerinize ulaşma yolunda konulan sınırların değerini anlarsınız. Eğer fizik ya da düşünce dünyasında yaşarsanız, bilirsiniz ki, […]

Kova Burcu Nasıl Kilo Verir?

Kategori : Burçlara Göre Kilo Vermek

Kova burcu sağlıklı beslenme konusunda çok dikkatlidir ve bu konuya çok fazla özen gösterir. Beslenme konusunda hassas olan Kova burcu en iyi şekilde besin tüketimini gerçekleştirir.

Kova Burcunu Aşık Etmenin Yolları

Kategori : Burçları Aşık Etmenin Yolları

Herkesle anlaşabilen kovalar aşk konusunda herkesi sevemeyen bir yapıya sahiptirler. Uranüs tarafından yönetilen hava elementine sahip detaycı ve kısıtlayıcı yapılara sahiptirler. Hayatlarında ayrıntılara çok önem verirler.

Kova Burcu Erkeğinin Anlaşabildiği Burçlar

Kategori : Burçların Anlaşabildiği Burçlar

Kova burcu erkeğinin en uyumlu olduğu adınlar genellikle terazi burcundan çıkarlar. Bunun en önemli nedeni de terazi kadının da tıpkı kova erkeği gibi oldukça zeki olmasıdır. Terazi kadını yaşamını oldukça kaliteli bir şekilde idame ettirmek ister. Sanattan anlar, estetik kaygı güder. Bu yüzden kova burcu ile oldukça uyumlu bir çift olurlar.

Kova Burcunun Kısaca Özellikleri

Kategori : Burçların Kısaca Özellikleri

Madde 1. Umut, arkadaşlık ve gelecek onlar için çok önemlidir. Sürekli umut ederek yaşarlar ve özellikle ilişkilerinde sürekli olarak gelecek planı yaparlar ve bu durum bazen erkekleri sıkabilir.