Günlük burç yorumları


Koç

Boğa

İkizler

Yengeç

Aslan

Başak

Terazi

Akrep

Yay

Oğlak

Kova

Balık2013 Başak Burcu Yorumu

Yaza kadar en güçlü burç sizsiniz.
Bu dönemde tüm istediklerinizi elde edebilirsiniz.
İş ve aile hayatınız 2013 tutulmaları ile bit testten geçecek ve yapılması gereken değişiklikler 2013 tutulmaları ile gündeme gelebilir.
İş hayatınızda büyük değişikliklerle karşılaşabilirsiniz. Yaşadığınız yeri değiştirebilir veya evinizde büyük değişiklikler yapabilirsiniz.
Alternatif olarak anne ya da babanız ile ilgili değişiklikler olabilir.
Yazın başlayan ve bir sene sürecek olan son on yılın kariyerinizdeki en parlak dönemi büyük başarılar hatta şöhret getirebilir.
Başarınız o zamana kadar ne kadar çok çaba gösterdiğinizle ilgili olacak, hiçbir şey yapmadıysanız bir mucize gerçekleşmeyecek.
Aylık geliriniz son birkaç yıldır ne yapsanız artmamış ve aynı çabayla daha az kazanmış olabilirsiniz.
Sonbahardan itibaren maaşınız artacak ancak uzun yıllar hisse, miras, nafaka, vergi, tazminat, kredi gibi ortak gelirleriniz sürprizler ve iniş çıkışlarla dolu olacak.
Sonbahardan itibaren gelecek iki senelik dönemde kardeşler ve yakın akrabalarla ilgili sorunlar olabilir.
Ekim ayı aşk ve güzellikler getirecek. Yeni başlayan ve çok uzun yıllar sürecek olan başka bir eğilim ise karşınızdaki kişilerin gerçek halini görmenize engel olacak. Ortaklıklarda dikkatli olmalısınız, bilerek ya da bilmeden yanıltılabilirsiniz. Yaza kadar medya, yayıncılık, yurtdışı, mahkemeler ve üniversite bağlantılı konularda çok avantajlısınız. Aşkta en güzel aylar ocak, mart ve ekim.

Kategori : 2013 Burç Yorumları, Yıllık Burç Yorumları