Günlük burç yorumları


Koç

Boğa

İkizler

Yengeç

Aslan

Başak

Terazi

Akrep

Yay

Oğlak

Kova

Balık2013 İkizler Burcu Yorumu

Geçen sene başlayan ve bir yıl daha devam edecek olan tutulmalar hayatınızı değiştirebilir. Ancak bir sene sonraki son tutulmadan itibaren hayatınız rayına oturacak.
Yuva kurabilir, iş ortaklığı kurabilir ya da tam aksine sevgilinizden ayrılabilirsiniz. Ayrılırsanız bir sene içerisinde daha iyi bir ilişkiye başlayabilir ya da o kişiyle tanışabilirsiniz.
Ne yaşarsanız yaşayın sonucunda sizin için çok hayırlı olacak zira haziran ayında şans gezegeni Jüpiter burcunuz gelecek. Jüpiter pek çok alanda fırsatlar getirecek ve son on yılın en parlak dönemini yaşayacaksınız.
Hayatınızın aşkıyla tanışabilir, kendi işinizi kurabilir, işinizde yükselebilir, ev ya da çocuk sahibi olabilirsiniz. Sağlıkla ilgili sorunlarınız bitebilir.
Yaza kadar evinizde hareket ve yoğunluk -24 Ocak-14 Nisan arasında yavaşlasa bile devam edecek. Aşk gezegeni Venüs nisan-ağustos arasında burcunuzda ancak 15 Mayıs-27 Haziran arasında gerilerken ilişkinizden şüphe duyabilir ve ağırdan almak isteyebilirsiniz. Venüs gerilerken eski aşklar veya ilişkinizdeki eski sorunlar gündeme gelebilir. Bu dönem dış görünüşünüzle ilgili yenilikler yapmamalısınız.

Kategori : 2013 Burç Yorumları, Yıllık Burç Yorumları