Günlük burç yorumları


Koç

Boğa

İkizler

Yengeç

Aslan

Başak

Terazi

Akrep

Yay

Oğlak

Kova

Balık7 Temmuz Günlük Burç Yorumları

Kategori : Günlük Burç Yorumları

KOÇ
Gökyüzünün enerjileri bugün motivasyonunuz ve kendinize olan güveninizi daha da arttıracak. Hem iş hem de özel yaşamınızda kararlı davranacak, ilişkilerinizi istediğiniz şekilde yönlendirebileceksiniz. Bekar Koç’lar, karşı cinsin yoğun ilgisi duygusal anlamda yeni başlangıçları getirebilir yaşamınıza. Dikkatli davranmalı, karşınızdaki insanı tam anlamı ile tanımadan ve hakkında fikir sahibi olmadan bir ilişkiye adım atmayın, üzülebilirsiniz. Sabır, sabır, sabır… Önce iyice tanıyın sonra yaşamınızın bir parçası olarak kabul edin.

BOĞA
Bugün aşk hayatınızla ilgili gelişmeler yaşayacaksınız. Evli Boğa’lar, bu dönemde eşinizle gerginlikler yaşanabilir, size olan ilgisizliğine bağlı tartışmalar yaşayabilirsiniz. Bekar Boğa’lar, mesai arkadaşlarınızdan birinin yoğun ve beklenmedik ilgisi ile karşılaşabilir, kendinizi bir anda tutkulu bir ilişkinin içinde bulabilirsiniz. İş hayatınızda ise önemli görüşmeler gerçekleştirebilir, önemli ve başarılı ilklerin altına imzanızı atarak yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Bugünün şifresi kendinize, yeteneklerinize ve sezgilerinize güven duymanızdır.

İKİZLER
Bugün olaylara yaklaşımınızda zekanızın getireceği mükemmel sonuçlar alabilirsiniz. Düşündüğünüz planlarınızı başarı ile uygulayabileceğiniz bir gündesiniz. İş hayatınızı ilgilendiren konularda üzerinde durmanız gereken tüm detayları belirleyebilir ve yaşadığınız sıkıntıların arkasındaki gerçeği fark edip olumsuzlukları ortadan kaldırabilirsiniz.  Bu dönemde kendi işinin patronu İkizler, cazip ortaklık tekliflerini de iyi değerlendirmelisiniz. Aşk hayatınızda ise cesur davranacağınız zamanlardasınız. Sevdiğiniz insanla sorunları aşarak hızlı bir şekilde birlikteliğinize resmiyet kazandırabilirsiniz. 

YENGEÇ
Gökyüzünün olumlu enerjileri ile birlikte sürekli ertelediğiniz, yapmaya cesaret edemediğiniz girişimlerinizi gündeminize almalı ve harekete geçmelisiniz. Bu günlerde, geçmişte yarım kalmış bir aşk hikayesi küllerinden yeniden doğabilir ve duygusal anlamda kendi kendinize itiraf etmekte zorlanacağınız karmaşık bir ruh hali içine girebilirsiniz. Alışkanlıklarınızla duygularınız arasında net bir karar almakta bir hayli zorlanabilirsiniz.

ASLAN
Özel yaşamınızda ailenizle ilgili konular gündeme gelebilir. Ortak kararlar alarak aile içinde yaşanan birçok sorunu çözüme kavuşturacak, lokomotif görevi görecek, ailenizin sevgi ve itimadını bir kez daha katlanarak kazanacaksınız. Bekar Aslan’lar, fiziksel çekiciliğinizin bir hayli yüksek olacağı bu süreçte karşı cinsin yoğun ilgisi başınızı döndürebilir, kalıcı olmayan beraberliklere yönelebilirsiniz. Dikkatli davranın. Evli Aslan’lar, çocuklar ile ilgili konularda eşinizle tartışmalar yaşanabilir, karşılıklı anlayışlı olmalı ve aranızda yaşanan her gerginliğin çocukların ruh sağlığını olumsuz etkileyeceğini bilerek ortak değerlerde buluşmanızın zorunluluğunun bilincine vararak hareket etmelisiniz.

BAŞAK
Kendinizi son derece güçlü ve huzurlu hissedeceğiniz bir gündesiniz. Duygularınız kararlarınız daha önce olmadığı kadar netleşecek ve cesur adımlar atacaksınız. Sizinle aynı değerlerde buluşan, fikir ve görüşlerinize önem veren insanlardan alacağınız destek ve iş birlikleri yaşamınızda yepyeni bir dönemin müjdecisi adeta. Özel yaşamınızda ise sürüncemede kalan bir ilişkinin bağlarını tamamen kendi isteğinizle koparak özgürlüğünüze kavuşacaksınız.

TERAZİ
İş hayatınızla ilgili ani çıkışlar sergilemekten, iş değişikliğine gitmekten uzak durmalı, var olan şartları muhafaza etmeye çalışarak hareket etmelisiniz. Yine bu dönemde dikkat etmeniz gereken bir diğer konu da iş yaptığınız ya da aynı iş yerinde çalıştığınız bir insanla anlık bir duygusal yakınlaşma olmalı. Böyle bir durum size çok pahalıya mal olabilir! Birkaç gün sonra maddi manevi olumlu gelişmeler söz konusu. Önemli iş görüşmelerinize ve faaliyetlerinize önem vererek hareket etme zamanı. Kendinizi olabildiğince ifade edip ön planda olmalı, cesaretinizi aklınızla birleştirerek hareket etmelisiniz.

AKREP
Gökyüzü, yakınlarınızın yaşadığı problemlerin çözüme kavuşarak, huzurlu günlerin keyfini hep birlikte çıkaracağınıza işaret etmekte. Ruhsal anlamda rahatlayacak, iş ve özel yaşamınızda dengeleri sağlayacaksınız. Evli Akrep’ler, gizli ilişkiler size bir an için cezbedici gelebilir, dikkatli davranın. Birden başlayan ve aynı hızla biten bir ilişkinin pişmanlığını deneyimleyebilirsiniz. İş hayatınızda ise önemli problemlerin sizin müdahaleniz olmaksızın ortadan kalkması hem maddi hem de ruhen rahatlamanızı sağlayacaktır.

YAY
Hiç kimsenin enerjinizi düşürmesine izin vermeden aktif olmalısınız. Maddi anlamda keyifli gelişmeler söz konusu. Biriken borçlarınızı ödemek kendinizi çok daha güvende hissederek rahatlamanızı sağlayacak. Bu ay başarının sırrı, ses tonunuzdaki kararlılık ve mütevazi tavırlarınızda saklı. Bilginizi ve yeteneklerinizi olabildiğince hoş bir ses tonu ile ifade etmeli, sert ve agresif tavırlardan uzak durmalısınız. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinizin size duyduğu aşkın karşılığını minnet ve aşk duygularınızla gösterecek, ilişkinizdeki tüm sorunları ortadan kaldırarak yeni bir başlangıç yapacaksınız. Bekar Yay’lar, evli insanların ilgisi bir an hoşunuza gitse de sizin için sağlıklı sonuçlar getirmeyeceğini bilmelisiniz.

OĞLAK
Maddi konularda ödeme zorluğu çeken Oğlak’lar, bugün beklemediğiniz bir para ile tüm sıkıntılarınızdan kurtulabilirsiniz. Yeni bir iş görüşmesi, ortaklık gibi konular gündeminizdeyse araştırmalı ve aceleci kararlar vermemelisiniz. İş arkadaşlarınızdan birinin olumsuz davranışlarıyla karşılaşabilir ve haksız eleştirilere maruz kalabilirsiniz. Sakinliğinizi koruyun ve hakkınızı ulu orta değil, birebir konuşarak arayın. Özel yaşamınızda ise beraberliği devam eden Oğlak’lar, birlikte olduğunuz insanın sürekli kendini ön planda tutarak ilişkide tüm hakimiyeti elinde tutma isteği ipleri kopartacak noktaya getirebilir. Duygularınıza güvenin ve saygıyı koruyabilmek adına rahatsızlıklarınızı net bir dille ifade edin. Beraberliği olmayanlarınız ise sosyal aktivitelerde tanıştığınız biri ruh eşiniz olabilir.

KOVA
Göksel enerjiler maddi anlamda rahatlamaları ve finansal şartlarda sürpriz gelişmeleri de beraberinde getiriyor. Özel yaşamınızda ise evli Kova’lar, eşinizle daha yakın olmaya çalışmalı, ona muhalefet etmek yerine onu anladığınızı ve birlikte kararlar almanın ikinize sağlayacağı faydaları anlatarak hareket etmelisiniz. Bekar Kova’lar, çekiciliğinizle herkesin ilgi odağı olacaksınız. Acele kararlar vermeyin ve seçici davranın. Aşk hayatınızda güzel gelişmeler söz konusu.

BALIK
Kendinize olan güven ve sorumluluklarınızın bilinci ile yeteneklerinizi ortaya koyabilir, yapılan görüşme ve toplantılarda birlikte çalıştığınız insanların destek ve onayını alabilirsiniz. İlerleyen günler içinde ne yapmak istiyorsanız planlayın ve kafanıza bu planları başarı ile uygulayacağınızı yerleştirin. Kendine güven ve liderlik yetenekleri bugün daha kuvvetlenmektedir. Bunları avantaj olarak kullanın. Açık görüşlü olmaya özen gösterin, şimdi herkesle fikir alışverişi yapıp kendinizi daha da geliştirme zamanı. Karşınıza çıkan tüm fırsatları değerlendirin, kendinize güvenin ve yaptıklarınızı ortaya koyun. Çabalarınızın karşılığını fazlasıyla alabileceğiniz bir dönemdesiniz.