Günlük burç yorumları


Koç

Boğa

İkizler

Yengeç

Aslan

Başak

Terazi

Akrep

Yay

Oğlak

Kova

BalıkYükseleni Yay Olanların Özellikleri

Kategori : Yükselen Burç Özellikleri

Yükseleni yay olanların özellikleri arasında insanlar tarafından en çok fark edileni onların asil bir duruşunun olmasıdır. Aslında bu insanların böyle bir görünüme sahip olmak için ekstra bir şey yaptıkları yoktur. Aksine oldukları gibi davranırlar. Ancak yaratılışlarındaki asillik, dışarıya da ister istemez yansır.

Yükseleni Yengeç Olanların Özellikleri

Kategori : Yükselen Burç Özellikleri

Yükseleni yengeç olanların özellikleri içinde en çok dikkat çekeni çoğunlukla duygusal olmalarıdır. Olaylara genellikle duygusal açıdan yaklaşırlar ve duygusal olmaları onların daha çok merhametli olmalarına neden olur. Bu yüzden oldukça affedici insanlardır.

Yükseleni Terazi Olanların Özellikleri

Kategori : Yükselen Burç Özellikleri

Yükseleni terazi olanların özellikleri arasında en belirgin olanı dengeli olmasıdır. Toplum arasında terazi burcuna mensup insanlar her ne kadar dengesiz olarak görülse de, yükselen burcu terazi olan insanlar oldukça ve her alanda dengelidirler. Dengeli olmanın yanı sıra bu insanlar hemen hemen her türlü ortama rahatlıkça uyum sağlayabilirler. Uyum sağlamanın yanı sıra kavga etmekten hiç hoşlanmayan […]

Yükseleni İkizler Olanların Özellikleri

Kategori : Yükselen Burç Özellikleri

Yükseleni ikizler olanların özellikleri arasında ilk olarak pratik zeka göze çarpar. Bu insanlar oldukça zekidir ve bu özelliklerini dışarıya göstermekten hiç çekinmezler. Oldukça hızlı cevaplardır ve hiçbir zaman altta kalmazlar. Dolayısıyla şaka yapmaya çalışırken yerin dibine geçebilirsiniz.

2015 Yengeç Burcu Yorumu

Kategori : Yükselen Burç Özellikleri

Gökyüzü bu yıl Yengeç burcunu her zamankinden daha güçlü kılıyor. Aşk Hayatı Özel hayatınızla ilgili konular yılın ilk 6 ayında gündeminizde yer alacak. Var olan sorunlarınız çözüme kavuşacak ve ailevi bağlarınız fazlasıyla kuvvetlenecek. İş hayatında önemli girişimlerde bulunacaksınız ve gelmek istediğiniz noktaya emin adımlarla ilerleyeceksiniz. Bu süreçte duygusal zekânızla, mantıksal zekânızı dengelemeniz gerekiyor. Çünkü Yengeç […]

Yükseleni Kova Olanların Özellikleri

Kategori : Yükselen Burç Özellikleri

Yükseleni kova olanların özellikleri arasında en dikkat çekici olanı, bu insanların oldukça “farklı” olmalarıdır. Hemen her konuda diğer insanlara göre farklı olan yükseleni kova olan insanlar bu nedenden dolayı toplumda hemen fark edilirler. Bu insanlar eski olan hiçbir şeyi sevmezler, değişim onlar için gerekli olan bir ihtiyaçtır. Yenilenmeyi, yeniliği, değişkenliği çok severler ve yenilenmeyi hayatlarının […]

Yükseleni Oğlak Olanların Özellikleri

Kategori : Yükselen Burç Özellikleri

Bu yazımızda, en az esas burçlar kadar önemli olan yükselen burçlar arasından; yükseleni oğlak olanların özellikleri hakkında bilgiler vereceğiz.

Yükseleni Aslan Olanların Özellikleri

Kategori : Yükselen Burç Özellikleri

Yükseleni aslan olanların özellikleri arasında en çok kendini gösteren kendilerini beğenmeleridir. Kendilerini o kadar çok beğenirler ki, insanların onlara şeş kaza baktıklarını gördüklerinde, onları beğendiklerini düşünürler. Kendilerini beğenmeleri de boşuna değildir. Bu insanlar genellikle renkli gözlü olurlar, bununla birlikte oldukça temiz bir görünüşleri olur. Ancak boyları ortalamanın biraz altında olabilir.

Yükseleni Balık Olanların Özellikleri

Kategori : Yükselen Burç Özellikleri

Yükselen burçların özelliklerini tanıttığımız bu kategorimizde, şimdi de sıra yükseleni balık olanların özellikleri yazısındadır.

Yükseleni Akrep Olanların Özellikleri

Kategori : Yükselen Burç Özellikleri

Yükseleni akrep olanların özellikleri arasında inatçı olma özelliği ön plana çıkar. Herhangi bir işe kalkıştı mı, o işi ne olursa olsun yapma özelliği bu insanların karakteristik özelliklerindendir. Dolayısıyla eğer bir işi yapacakları hususunda söz verdilerse, o işi ne yapar eder ve yaparlar. Bu özellikleri onların iş hayatında oldukça başarılı olmalarını ve kariyer yapmalarına yardımcı olur.

Yükseleni Koç Olanların Özellikleri

Kategori : Yükselen Burç Özellikleri

İnsanın kişilik özelliği belirleyen asıl burçlar olsa da, karakterimizi oluşturan bir diğer unsur da yükselen burçlarımızdır. Bu yazımızda, yükseleni koç olanların özellikleri ile ilgili sizlere bilgiler vermeye çalışacağız.

Yükseleni Boğa Olanların Özellikleri

Kategori : Yükselen Burç Özellikleri

Yükseleni boğa olan insanlar genellikle sakin yapıları ile dikkat çekerler ve değişimden pek hoşlanmazlar. Çünkü güven duygusu onlar için oldukça önemlidir ve değişkenlerin çok olduğu yerlerde güvenden söz edilemez.

12