Günlük burç yorumları


Koç

Boğa

İkizler

Yengeç

Aslan

Başak

Terazi

Akrep

Yay

Oğlak

Kova

BalıkGünlük Burç Yorumları

Kategori : Günlük Burç Yorumları

Günlük Burç Yorumları

12-02-2016 - Bugünün ayrı bir enerjisi var. Bu yoğun enerjiden sizin payınıza nelerin düştüğüne günlük burç yorumları panelimizden ulaşabilirsiniz. Yeni bir aşkı mı yoksa ayrılık mı? Yeni bir iş mi yoksa terfi mi? Bol para mı yoksa sağlık mı? İşte bütün bu yorumları aşağıdan bulabilirsiniz.
KOÇ
Duygusal bakımdan kendinizi yalnız hissedebileceğiniz bir gün. Yaratıcı düşüncelerinizle kendinizi ruhsal yönden geliştirme yoluna gidebilirsiniz. Arkadaşlarınızla iletişiminizi güçlendirmek kendinizi iyi hissettirecektir.
BOĞA
Bu gün kısa yolculuklar gündeme gelebilir ve çevrenizle iletişiminizde artış gözleyebilirsiniz. Yazılı ve sözlü anlaşmalardan kazançlı çıkmanız mümkün.. Evinizde yenilik yapma isteğiniz artarken, yeni fikirlerinizi uygulayabilirsiniz.
İKİZLER
Evinizde özel uğraşlarınızla ilgilenmek ve sevdiklerinizle olmak isteyebileceğiniz bir gündesiniz.. Grup çalışmalarında başarılı olabilirsiniz. Fakat Ayın burcunuzdaki Satürne yapacağı etkileşim karamsarlık eğiliminizi arttırabileceğinden dikkatli olmalısınız.
YENGEÇ
Balık burcunda bulunan Ayın burcunuza yaptığı olumlu açılar toplumsal faaliyetlerde bulunmak için ideal bir günde bulunduğunuza işaret ediyor. Sosyal yaşamınızdaki aktivite sizi mutlu edebilir ve kendinize olan güveninizi arttırabilir.
ASLAN
Günlük işlerinizde yüklerinizin artabileceği ve iş yerinizde yeni sorumluluklar üstlenebileceğiniz bir bir gündesiniz. İş yerinizde yeni düzenlemeler yapmak isteyebilir, orijinal düşüncelerinizi uygulamaya koyabilirsiniz.
BAŞAK
İkili ilişkilerinizde ve ortaklıklarınızda yeniliklere açık olacağınız bir gündesiniz. Ortaklaşa çalışmalar ve işbirlikleri gündeminizi oluşturabilir. Yeni anlaşmalara imza atmadan önce hesaplarınız iyi yapmalı ve çalışacağınız koşullara siz karar vermelisiniz.
TERAZİ
Duygusal bakımdan oldukça yoğun hissedebileceğiniz bir gün. Ortak yatırımlar ve hisseli paralar konusunda yenilikler yapmak isteyebilirsiniz Sevdiğinizle cinsel ve ruhsal açıdan iyi anlaşabileceğiniz görülüyor.
AKREP
Kendinizi yabancı ortamlarda rahat hissedebileceğiniz ve eğitim için fırsatlar bulabileceğiniz bir gün. Yeni konular ve kültürlerle yakından ilgilenebilir ve yolculuklar planlayabilirsiniz. Yakınlarınızla duygusal iletişiminiz güçleniyor.
YAY
Yoğun bir tempoda çalışabileceğiniz bir gün. Sorumluluklarınızdaki artışla birlikte yeni anlaşmalar gündeme gelebilir. Ayın burcunuzdaki Plutoyla sert etkileşimi olumsuz duygularınızı patlama noktasına getirebileceğinden disiplini elden bırakmayın.
OĞLAK
Yeni kimselerle tanışabileceğiniz bir gündesiniz. Yaratıcı fikirlerinizle projelere destek verebilir ve çalıştığınız grup adına temsilcilik yapabilirsiniz. Ayın yöneticiniz Satürnle sert etkileşimi karamsarlığa eğilim gösterebileceğinizi belirtiyor.
KOVA
Balıktaki ayın konumu bilinçaltınızı oldukça duyarlı kılıyor. Bu gün kişisel girişimleriniz konusunda cesaretli olabilir fakat harekete geçme konusnda duraksayabilirsiniz. Yalnızca sizi ve ailenizi ilgilendiren konularda yenilikler yapmak istemeniz mümkün.
BALIK
Maddi konularda önemli gelişmeler bekleyebileceğiniz bir gün. Kaynaklarınız konusunda karar vermek isteyebilirsiniz Burcunuzdaki ay girişimci yönünüzü güçlendiriyor fakat yine de sert etkileşimlerin varlığını da gözönüne alıp temkinli olmalısınız.
capricorn

Günlük
Burç Yorumu

e