Günlük burç yorumları


Koç

Boğa

İkizler

Yengeç

Aslan

Başak

Terazi

Akrep

Yay

Oğlak

Kova

BalıkGünlük Burç Yorumları

Kategori : Günlük Burç Yorumları

Günlük Burç Yorumları

06-05-2015 - Acaba bugün sizi neler bekliyor? Yeni bir sevgili bulabilecek misiniz? Patronunuz ile aranız nasıl olacak? Peki ya sağlık sorunları ortaya çıkacak mı? Bütün bunların cevaplarını belki de aşağıda yer alan günlük burç yorumları panelimizde bulacaksınız.
KOÇ
Bugün organizasyona önem verebileceğiniz gözlenirken zaman zaman para ilişkileriniz yüzünden zorlanabilirsiniz. Ayın Uranüsle birleşmesi öncülük yeteneğinizi ekip çalışmalarında kullanabileceğinizi ve arkadaş çevrenizde iletişiminizin artabileceğine işaret ediyor..
BOĞA
y ve Uranüsün sert etkileşimi sizin dayanıklığınızı ve sabrınızı zorlayabileceğinden kariyeriniz konusunda yaşayabileceğiniz gerginliklere karşı hazırlıklı olmalısınız.. Otoritelerle olan iletişiminize dikkat etmenizde fayda var. Aşırı stres başağrılarına neden olabilir.
İKİZLER
Bugün Ayla birleşen Uranüsün etkileri meraklı ve heyecanlı yapınızı destekleyebilir ve ilişkilerinizi geliştirmek için ticaretle ilgili konulara eğilebilirsiniz.. Birçok yolculuk planlayabilir ve çıkabileceğiniz bu yolculuklarda sizi heyecanlandırabilecek rastlantılarla karşılaşabilirsiniz.
YENGEÇ
Uranüsün Ayla birleşimi bilinçaltınızı kaosa sürükleyecek etkiler yaratabilir. Fakat bu konum sizi ortak paylaşımlarınız konusunda girişim yapmaya motive edecektir. Duygusal yoğunluğunuz sizi eşiniz ve sevdiğinizle daha yakın ilişkiler kurmaya yönlendirebilir.
ASLAN
Ay ve Uranüs sizi ortaklık konularında etkiliyor. Anlaşmalarınız, para alışverişleriniz, ilişkileriniz ve özel yaşamınızda inişli çıkışlı etkiler hissedebileceğiniz gözleniyor. Girişimci ve kararlı davranışlarınız ortaklıklarınız üzerinde güven verici etkiler yaratabilir.
BAŞAK
Düzene önem vereceğiniz bir gündesiniz. Fakat Ay ve Uranüs çalışma koşullarınızda beklenmedik karışıklıklar yaşayabileceğinizi öngörüyor.. Bu durum çalışmalarınızda aksamalara ve sağlıkla ilgili bir konunun yeniden ortaya çıkmasına neden olabilir.
TERAZİ
Kova burcunda birleşen Ay ve Uranüs yaratıcılığınızı ortaya koyabileceğiniz her konuda fırsatların gündemde olduğunu belirtiyor. Kendinizi ifade etmek için sosyal ortamlarda bulunmayı isteyebilir. Özellikle aşk yaşamınızda yenilikler yapmayı deneyebilirsiniz.
AKREP
Bugün Uranüs Kova burcunda birleşiyor ve yaşamınızda alıştığınız düzeni değiştirebileceğinizi belirtiyor. Yaşadığınız mekan ve güvenliğiniz gibi konularla yeni sorumluluklarla karşılaşabilirsiniz.. Sevdikleriniz ve güvenliğiniz için masraf yapma isteğiniz artabilir.
YAY
Kova burcunda birleşen Ay ve Uranüs ruhunuza neşe katacak gelişmelerin yakın çevrenizde gerçekleşebileceğini öngörüyor. Kardeşleriniz ve yakın arkadaşlarınızla olan iletişiminizin yoğunlaşacağı ve özellikle eğitimle ilgili seyahatlerinizin artabileceği gözleniyor.
OĞLAK
Bugün Ay ve Uranüsün birleşimi maddi konulara dikkat etmenizi tavsiye ediyor. Değişimlere hazırlıklı olmalı fakat risk almaktan kaçınmalısınız. Satürnün sert açısı parasal konulardaki kararsızlığınızı arttırırken harcamalarınızın yoğunlaşabileceğini gözleyebilirsiniz.
KOVA
Bugün Ay ve Uranüs orijinaliteye olan düşkünlüğünüzü arttırırken üstünüzde beklenmedik bir enerji yoğunlaşması yaratabilir.. Fakat burcunuzdaki birleşime davranışlarınızda katılık verebileceğinden sözlerinizde dikkatli olmanız gerektiğini vurguluyor.
BALIK
Ay ve Uranüs birleşmesi yaratıcı bilinçaltınızı olumlu etkiliyor ve size planlama gücü veriyorlar. Bugün girişimlerde bulunmak için güçlü itilimler duyabilirsiniz. Bunları uygulamaya koymak istemekle birlikte sabırlı davranmak daha uygun olabilir...
capricorn

Günlük
Burç Yorumu

e