Günlük burç yorumları


Koç

Boğa

İkizler

Yengeç

Aslan

Başak

Terazi

Akrep

Yay

Oğlak

Kova

BalıkGünlük Burç Yorumları

Kategori : Günlük Burç Yorumları

Günlük Burç Yorumları

28-03-2015 - Siz siz olun ama sakın güne burcunuzun günlük yorumunu okumadan güne başlamayın. Başınıza nelerin geleceği hiç belli olmaz. Sitemizde bulunan günlük burç yorumları gününüzün nasıl geçeceği hakkında sizi aydınlatabilir ve daha dikkatli olmanızı sağlayabilir.
KOÇ
Bu gün hayatınızın birçok alanında değişimler gerçekleştirmek isteyebilir ve bunlar için girişimlerde bulunabilirsiniz. Enerjinizi doğru yönlendirmeyi başarırsanız her istediğinizi gerçekleştirebilirsiniz. Aslandaki Ayın etkisiyle sevgi konusunda da güzel gelişmeler yaşamanız mümkün..
BOĞA
Bu gün iş konularında akılcı bir tutum izlemeli ve duygularınızı geri plana bırakmalısınız. Aslandaki Ayın Kovadaki Neptünle oluşturduğu sert açı çevrenizle ilişkilerinizde gerilim yaratırken sizi strese sokabilir. Bu yüzden karamsar bir tutum içine girebilirsiniz.
İKİZLER
İş konusundaki başarılarınız devam ederken, parasal konulara yönelik çalışmalarınızı hızlandırabilirsiniz. Burcunuzda ilerleyen Satürnün Ayla rahat açısı evlilik ve ortaklık konularında ihtiyacınız olan desteği veriyor.. Sağlığınız ve işlerinizin yolunda gitmesi için önce moralinizi yüksek tutmalısınız.
YENGEÇ
Bilinçaltı dürtülerinizi kontrol etmekten zorlanıyor olabileceğiniz bu gün düşüncelerinizi ifade etmekten kaçınabilirsiniz.. Aslan burcunda bulunan Ayın durumu hisseli paralarla ilgili hareketlenmeleri gündeme getiriyor.Uzaklardan ve yabancı ülkelerden beklediğiniz bazı haberler alabilirsiniz
ASLAN
Burcunuzdaki Ay her konusunda sürpriz gelişmelerin gündeme gelebileceğine işaret ediyor.. Karşıt burcunuz Kovada bulunan Neptünün Ayla gerilimli açısı işbirliklerine gereken önemi vermeniz gerektiğini belirtirken yaşanabilecek belirsizlikler size rahatsızlık verebilir.
BAŞAK
Duygusal yaşamınızda zaman zaman gerilimler yaşasanız bile bunun üstesinden gelebilirsiniz.Her konuda kararlılık ve istikrar gösterebileceğiniz bir gündesiniz. Yakın ilişkilerinizde duygusal gerilimler yaşamanız mümkün. Maddi konularda akılcı olmaya gayret edin.
TERAZİ
Kendinize ve arkadaşlarınıza zaman ayırmak için fırsat yaratabileceğiniz bir gündesiniz. Grup çalışmalarında başarılı olabilir, yaratıcı fikirlerinizle dikkat çekebilirsiniz. Ayın olumlu etkileşimleri yeni ilişkileri kurup devam ettirmekte başarılı olabileceğinizi belirtiyor.
AKREP
Bu gün aceleci agresif bir yapı sergileyebilir, baskıcı tutumlarınızla yakınlarınızı zorlayabilirsiniz.. Olumlu düşünmeniz ve duygularınızı doğru yönlendirmeniz gereken bir gündesiniz. Daha sakin ve esnek davranarak ilişkilerinizdeki dengeyi korumalısınız.
YAY
Aslan burcundaki Aydan olumlu açılarla ve güzel fırsatlarla destekleniyorsunuz. Bu gün sosyal yaşantınızla dikkat çekebilir ve itibar kazanabilirsiniz.. Spekülatif konuların ilginizi çekebileceği bugün risk alabilecek cesarete sahip olabileceğiniz gözlenirken ve şansınızı denemek isteyebilirsiniz.
OĞLAK
Kendinizi duygusal bakımdan oldukça hassas hissedebileceğiniz bir gündesiniz. Ortak yatırımlar ve hisseli paralar konusunda yenilikler yapmak isteyebilirsiniz Eşinizle cinsel ve ruhsal açıdan iyi anlaşabileceğiniz görülüyor. Bu gün gizemli konularla ilgilenmeniz mümkün.
KOVA
Karşıt burcunuz Aslanda bulunan burcunuzdaki Neptünle karşıt açı oluşturması karmaşık bir ruh haline sahip olabileceğinizi belirtirken meslek yaşantınızı ve evinizdeki huzuru negatif etkileyebilir. Yakın çevrenizle ilişkilerinizde ise oldukça başarılısınız ve yakınlarınızdan destek görüyorsunuz.
BALIK
Günlük işlerinizde sorumluluğunuzun artabileceği bu gün evinizde yenilikler gerçekleştirebilirsiniz. Ayın desteğiyle iş yerinizde de yeni düzenlemeler yapmak isteyebilir, yenilikçi düşüncelerinizi uygulamaya koyabilirsiniz Sağlığınıza ve formunuza özen göstermek yararınıza olacaktır.  
capricorn

Günlük
Burç Yorumu

e