Günlük burç yorumları


Koç

Boğa

İkizler

Yengeç

Aslan

Başak

Terazi

Akrep

Yay

Oğlak

Kova

BalıkGünlük Burç Yorumları

Kategori : Günlük Burç Yorumları

KOÇ
Bugün, ikili ilişkiler ve sosyal alanda yeni fırsatlarla karşılaşacaksınız. Rutin işlerinizi astlarınıza dağıtarak yükünüzü hafileteceksiniz.
BOĞA
İş hayatınızda ki inişli çıkışlı günler geride kalıyor. Bugünle başlayarak kariyer ve hızlı yükselme şansları yakalayacaksınız.
İKİZLER
Bir süredir kendinize vakit ayırmıyordunuz Gelecekle ilgili bir takım kaygılarınız var.. Bol para kazanma dönemlerinin eşiğinde iyi dinlenmelisiniz.
YENGEÇ
Bir dostunuz ile turizm yada tasarım alanlarında yatırım yapabilirsiniz. Yalnız harekete geçmeden önce yakınlarınıza akıl danışın.
ASLAN
Özel yaşamınızda gelişen olaylara karşı radikal kararlar almak zorunda kalacabilirsiniz..Kaygılarınızı bugünden yarına taşımayın. Önünüz açık.
BAŞAK
Yaratıcı ve olgun kişiliğiniz bugün size ön saflarda yer bulduracak. Bu gün iş arkadaşlarınızın yaptığı hataları düzeltmek zorunda kalabilirsiniz.
TERAZİ
Bugün, iş hayatınızı temelinden etkileyecek bir olay karşısında çok tereddüt edebilirsiniz.Telaşlanmadan karar veririseniz sonunda sevinen yine siz olacaksınız.
AKREP
Tesadüf saydığınız olaylar bugün ve yarın size yeni ufuklar açıyor. Gün içinde birara iş değişikliği gündeme gelebilir.
YAY
Gün içinde aksilikleri ile tanınan kimselerle münakaşa etmeyin. Onları kendi hallerine bırakmanızda fayda var.
OĞLAK
İkili ilişkilerinizde özgürlük, başkalaşma istekleriniz akşam saatlerde doruk noktaya ulaşacak. İş yerinizden izin alıp sevgilinize bir sürpriz yapın.
KOVA
Yeni talepleriniz size yeni kazanç kapıları açıyor. Bir dostunuzun sürpriz ziyareti ile eski bir aşkın canlanabileceği umuduna kapılacaksınız.
BALIK
Gün içinde kültürel yada sosyal faaliyetlere katılabilirsiniz. Ailenize yahut sevgilinize bugün daha çok vakit ayırmayı düşünebilirsiniz.
Scorpio
October 23 - November 21
capricorn

scorpio October 29, 2013
Günlük
Burç Yorumu

You acquire a new source of information that should prove to be quite reliable -- if a little out of the ordinary. Test it at first, but you will likely come to trust it in the... read more