Günlük burç yorumları


Koç

Boğa

İkizler

Yengeç

Aslan

Başak

Terazi

Akrep

Yay

Oğlak

Kova

BalıkGünlük Burç Yorumları

Kategori : Günlük Burç Yorumları

Günlük Burç Yorumları

28-07-2015 - Aşk, iş, sağlık... burcunuzla alakalı tüm günlük yorumları aşağıda bulunan panelden okuyabilirsiniz. Burcunuzu aşağıda bulunan panelden seçin ve burcunuzun günlük burç yorumunu hemen okumaya başlayın. Bakalım bugün sizi neler bekliyor...
KOÇ
Yengeç burcunda bulunan Ay alım ve satım gibi konularla ilgilenme isteğinde olabileceğinizi belirtiyor .Ayın yöneticiniz Marsla etkileşimi aşk hislerinizin güçlenmesine ve duygularınızı daha farklı yollardan ifade etme isteğine neden olabilir..
BOĞA
Çevresel şartlardan olumlu etkilenebileceğiniz hareketli bir gündesiniz. Ayın Akrep burcundaki Güneşle etkileşimi yakın çevrenizle ilgili hoş ve ilginç gelişmeleri gündeme getirebilir. Cinselliğe ve duygusal paylaşımlara fazlasıyla açık olabilirsiniz.
İKİZLER
Bu gün maddi konular gündeminizde önemli yer tutabilir. Yengeç burcunda bulunan Ay enerjinizi bu konuya kanalize ederek yatırım yapma isteğinizi arttırıyor.Ayın durumu akraba ya da arkadaşlardan görebileceğiniz maddi desteklere işaret ediyor.
YENGEÇ
Burcunuzda bulunan Ay sayesinde kendinizi girişimci hissedebilir, duygusal yaşamınızda olumlu beklentiler içine girebilirsiniz. Sevdiğiniz kişiden de aynı ilgi görmeniz sizi mutlu edebilir. Bugün yaşadığınız yerde sevdiklerinizi ağırlamak isteyebilirsiniz.
ASLAN
Kendinizi ruhsal yönden gelişime açık hissedeceğiniz bir gündesiniz.Tek başınıza yapabileceğiniz çalışmalar bu gün çok daha verimli olabilir. Dış etkenlere karşı duyarlı olduğunuzdan bedensel ve ruhsal sağlığınıza da özen göstermeniz gerekiyor.
BAŞAK
Sosyal çevrelere girebileceğiniz ve arkadaş çevrelerinde hoş ilişkiler başlatabileceğiniz bir gündesiniz.Ayın Akrepteki Güneşle etkileşimi sayesinde kendinizi ve çevrenizi ortak çalışmalar için motive edebilecek güce sahip olduğunuz görülüyor.
TERAZİ
Meslek yaşantınızda yeni olanaklar ve sorumluluklarla karşılaşabileceğiniz bir gündesiniz. Kendinizi cesurca ortaya koyabilir yaptığınız işlerle ön plana çıkmak isteyebilirsiniz.. Öğrenim görüyorsanız bu gün eğitim fırsatları için araştırma yapabilirsiniz.
AKREP
Fiziksel enerjinizin ve motivasyonlarınızın güçlü olacağı bir gündesiniz. Yeni konularla ilgilenmek için vakit bulabilir ticari bağlantılarınızı güçlendirebilecek girişimlerde bulunabilirsiniz.. Ayın Güneşle rahat etkileşimi otoritelerle anlaşma lolaylığı getiriyor.
YAY
Duygusal bakımdan oldukça hassas olabileceğiniz bu gün sevdiğinizle duygularınızı paylaşmaktan kaçınmamalısınız... Yengeçteki Ayın Güneşle etkileşimi sevgi isteğinizin yoğun ve cinsel dürtüleriniz de güçlü olacağına işaret ediyor.
OĞLAK
Karşıt burcunuz Yengeçte bulunan Ayın Akrepteki Güneşle etkileşimi ikili ilişkilerinizi destekliyor.Bu gün parasal konularda işbirliği ve yeni tekliflerle karşılaşabilir, eş veya ortağınızın kaynaklarından yararlanabilirsiniz.
KOVA
Bugün iş yerinizde arkadaşlarınızın ve çalışanlarınızın desteğini alabilir veihtiyaç duyduğunuz koşulları sağlayabilirsiniz. Hizmet ve sağlık konuları gündeminizde önemli yer tutabilir. Fiziksel bakımdan kendinize özen göstermeyi istemeniz mümkün.
BALIK
Bu gün Yengeçte bulunan Aydan aldığınız rahat etkileşimler ikili ilişkilerinizde yepyeni başlangıçlar yapabileceğinizi belirtiyor.. Romantik eğilimlerinizin yüksek olacağı bu gün aşk konusunda hoş gelişmeler yaşayabilirsiniz.
capricorn

Günlük
Burç Yorumu

e