Günlük burç yorumları


Koç

Boğa

İkizler

Yengeç

Aslan

Başak

Terazi

Akrep

Yay

Oğlak

Kova

BalıkGünlük Burç Yorumları

Kategori : Günlük Burç Yorumları

Günlük Burç Yorumları

29-11-2014 - Siz siz olun ama sakın güne burcunuzun günlük yorumunu okumadan güne başlamayın. Başınıza nelerin geleceği hiç belli olmaz. Sitemizde bulunan günlük burç yorumları gününüzün nasıl geçeceği hakkında sizi aydınlatabilir ve daha dikkatli olmanızı sağlayabilir.
KOÇ
Aslandaki Ayın etkileri kendinizi şımartmaya eğilimli olabileceğinizi belirtiyor. Desteklenmeye ve beğenilmeye ihtiyaç duyabilir ve bu duygularınızı sevdiğiniz insanla paylaşmak isteyebilirsiniz. Yaratıcı fikirlerinizi uygulamaya koyabileceğiniz görülüyor.
BOĞA
Mesleki hayatınızda başarınızın karşılığını maddi olarak alamamaktan şikayetçi olabilir ve beklenmedik bir fırsatı kaçırmış olabilirsiniz. İş yaşantınızda yolunda gitmediğini düşündüğünüz konular yüzünden sıkıntılı olabileceğiniz görülüyor.
İKİZLER
Aslandaki Ayın rahat açılarının desteğiyle iletişime çok açık olacağınız bu gün yeni eğitim fırsatları üzerinde karar alabilirsiniz. Her türlü anlaşma ve akitten kazançlı çıkmanız mümkün.. Çevrenizde yenilik yapma fikirlerinizi uygulayabilirsiz.
YENGEÇ
Aslandaki Ayın sert açıları maddi konularda yeni girişimler için çok uygun bir zamanda olmadığınızı belirtiyor. Yatırımlarınızı yaparken risk almaktan kaçınmalısınız ve paylaştığınız değerler konusunda dikkatli olmalısınız.
ASLAN
Bugün burcunuzdaki Ayın Kovadaki Uranüsle oluşturduğu karşıt açı bir çok konuda huzursuzluk yaşayabileceğinize işaret ediyor.. Birebir ilişkilerinizdeki ruhsal gerginliklerden fazlasıyla etkilenmeniz mümkün.
BAŞAK
Bilinçaltı saplantılarınızdan kurtulmak için rahatlamayı denemelisiniz.. Bu gün kişisel girişimleriniz konusunda cesaretli olabilir fakat harekete geçme konusnda duraksayabilirsiniz. Yalnızca sizi ilgilendiren konularda yenilikler yapmak istemeniz mümkün.
TERAZİ
Duygularınızı açtığınız arkadaşlarınızdan fazlasıyla etkilenebileceğiniz bir gündesiniz. Aslandaki Ayın desteğiyle yaratıcı fikirlerinizle projelere destek verebilirsiniz... Girişimlerinizi hayata geçirme konusunda motivasyonlarınız yükseliyor.
AKREP
Burcunuzdaki Güneşin Ayla sert açısı işlerinizde meydana gelebilecek ertelemelerin üzerinde fazla durmamanızı öğütlüyor. Sorumluluklarınızdaki artışla birlikte yeni anlaşmalar ve iş bağlantıları da gündeme gelebilir.
YAY
Gündem dışında kalmış konuları dışa yansıtmanın zamanı. Kendinizi rahat bırakabilir ve çevrenizle ilişkilerinizin kendiliğinden geliştiğini farkedebilirsiniz. Yeni konular la ,ilgilenmek ve yolculuk planlamak için çok uygun bir zaman.
OĞLAK
Kendinizi daha iyi ifade edebilmek için düşüncelerinizi uygulamaya koyabilirsiniz.. Ortak yatırımlar konusunda yenilikler yapmak isteyebileceğiniz bu gün yakın çevrenizdeki kimselerle bir çok bakımdan açıdan iyi anlaşabileceğiniz görülüyor.
KOVA
Aslan burcundaki Ayın burcunuzdaki Uranüsle yaptığı sert açılar açı ikili ilişkilerinizde ve ortaklıklarınızda gerilimlere işaret ediyor. Yeni anlaşmalara imza atmadan önce hesaplarınızı iyi yapmalı ve birlikte karar vermelisiniz.
BALIK
Ayın Uranüsle gerilimli açısı bu gün verceğiniz randevulara dikkat etme gerekliliğini hatırlatıyor Haberleşme kopuklukları işlerinizi negatif etkileyebilir . Yaşamınızda yeni düzenlemeler yapmak isteyebilir, yapıcı düşüncelerinizi uygulamaya koyabilirsiniz.
capricorn

Günlük
Burç Yorumu

e