Günlük burç yorumları


Koç

Boğa

İkizler

Yengeç

Aslan

Başak

Terazi

Akrep

Yay

Oğlak

Kova

BalıkGünlük Burç Yorumları

Kategori : Günlük Burç Yorumları

Günlük Burç Yorumları

27-08-2016 - Siz siz olun ama sakın güne burcunuzun günlük yorumunu okumadan güne başlamayın. Başınıza nelerin geleceği hiç belli olmaz. Sitemizde bulunan günlük burç yorumları gününüzün nasıl geçeceği hakkında sizi aydınlatabilir ve daha dikkatli olmanızı sağlayabilir.

Warning: file_put_contents(gunluk-cache/27-08-2016.txt): failed to open stream: Permission denied in /home/rezzankirazburc/public_html/wp-content/themes/Ivory/gunlukburcAuto.php on line 81
KOÇ
Ayın Balık burcunda seyredeceği bu gün çevrenizle iletişiminiz güçlü olabilir ve seyahatlerinizde güzel rastlantılar yaşayabilirsiniz. Beklenmedik kazançlara sevinebileceğiniz görülüyor.
BOĞA
Bu gün Jüpiterin Ayla yapacağı yumuşak açı ortaklık ilişkilerinizde rahatlama yaratabilir. Risk alabilme konusundaki cesaretiniz maddi bakımdan kazançlı çıkmanızı sağlıyabilir.
İKİZLER
Meslek yaşantınızda birtakım zorluklarla karlaşabileceğiniz bir gün. Zaman zaman kendinizi dışlanmış gibi hissedebilir, arkadaşlarınızla ilişkilerinizde problemler yaşayabilirsiniz.
YENGEÇ
Balık burcunda bulunan Ayın burcunuza yaptığı olumlu açı çalışmalarınızda enerji verici etkiler yaratıyor. Yaşam enerjinizin güçlü oluşu sağlığınızı da olumlu etkiliyor.
ASLAN
Bu gün Jüpiterin Ayla rahat açısı aşk konusnda güç potansiyelinizin artabileceği bir güne işaret ediyor.. İşbirlikleri konusunda çıkabilecek fırsatları gözardı etmeyin.
BAŞAK
İkili ilişkilerinizde kararsız davranışlar gösterebileceğiniz duygusal bir gündesiniz Karşıt burcunuz Balıkta bulunan Ayın Plutoyla sert açısı işbirliği ile maddi gerilime işaret ediyor.
TERAZİ
Zamanınızın büyük bir kısmını rutin işlerinize ayırmak zorunda kalabilir, giderlerinizi denkleştirmeye çalışabilirsiniz. Sağlığınıza çok özen göstermeniz gerekebilir.
AKREP
Balık burcunda bulunan Ayın etkileri sezgilerinizi arttırabilir ve aşk konusunda gerçekleri görmenizi kolaylaştırabilir Romantik eğilimlerinizin oldukça yüksek olabileceği bir gündesiniz..Ruhunuzu rahatlatabilecek deniz kıyısı gibi yerlere yolculuk etmek isteyebilirsiniz..
YAY
Burcunuzdaki Plutonun Ayla oluşturacağı sert açı her konuda güç sahibi olmak isteyebileceğiniz gözleniyor. Sezgilerinizin yardımıyla araştırma konularında başarılı olabilirsiniz.
OĞLAK
Yakın çevrenizde eğlenceli aktivitelerde bulunabileceğiniz ve dost ortamlara girebileceğiniz bir gündesiniz. Ay yakın çevrenizle güvene dayalı ilişkilerinizin güçlenebileceğini belirtiyor.
KOVA
Maddi konularda sizi şaşırtabilecek gelişmeler yaşayabileceğiniz bir gündesiniz. Bu sizi oldukça sıkabileceği ve etrafınızla bu yüzden tartışmalar yaşayabileceğiniz görülüyor.
BALIK
Burcunuzdaki Ay zaman zaman çoşku hissinizin artacağını gösterirken Plutoyla oluşturduğu sert açı iç dünyanızda zaman zaman karmaşa yaşayabileceğinize işaret ediyor .
capricorn

Günlük
Burç Yorumu

e