Günlük burç yorumları


Koç

Boğa

İkizler

Yengeç

Aslan

Başak

Terazi

Akrep

Yay

Oğlak

Kova

BalıkGünlük Burç Yorumları

Kategori : Günlük Burç Yorumları

Günlük Burç Yorumları

05-07-2015 - Herkes güne başlamadan önce gününün nasıl geçeceği hakkında endişe duyar. Gününüzün nasıl geçeceğini merak etmenize gerek yok çünkü sitemizde yer alan günlük burç yorumları bölümünde bugün sizleri neler beklediğini rahatlıkla öğrenebilirsiniz. Burç yorumunuzu mutlaka sitemizden okuyun.
KOÇ
Bugün yaşadığınız yer, eviniz ve ailenizle ilgili güzel gelişmeler gündeme gelebilir Yengeçteki Ayın durumu sevdikleriniz için harcama yapma isteğinizin artabileceğini belirtiyor.
BOĞA
İletişime çok önem verebileceğiniz hareketli bir gündesiniz.Yakın çevrenizde bilgilerinizi arttırma yoluna gidebilir, tanışabileceğiniz ilginç kimselerle iş konusunda yeni fikirler üretebilirsiniz.
İKİZLER
Bugün Yengeç burcunda bulunan Ay parasal konularla ilgili hızlı gelişmeleri gündeme getirebilir. Harcamalarınızda aşırı kaçmamak için bütçenizi dengelemelisiniz.
YENGEÇ
Burcunuzda bulunan Ayın yoğun enerjisi sizi hareketli, duyarlı ve girişimci kılıyor. Aileniz ve sevdiklerinizle ilgili konular bu gün sizin için her zamankinden daha önemli olabilir.
ASLAN
İlişkilerinizde koşulları değiştirme yoluna gidebilirsiniz. Yengeç burcundaki konumu yardımlaşmaya verdiğiniz önemi arttırabilir ve çevrenizdeki insanları anlamak için çaba sarefedebilirsiniz.
BAŞAK
Bugün Yengeçteki Ayın enerjisiyle geleceğe ilişkin planlar yapma isteği içinde olabilirsiniz. Grup çalışmalarında çalışmalarınızı rahatlıkla uygulayabileceğiniz görülüyor.
TERAZİ
Meslek yaşantınızda yoğun olarak çalışabileceğiniz bir gündesiniz. Ön planda olmak sizin için önemli olabileceğinden bireysel çalışmalarınızla dikkat çekmek isteyebilirsiniz.
AKREP
Yengeçte bulunan ayın enerjisi kendinizi merak ettiğiniz konulara yönlendirebileceğinize dikkat çekiyor. Yabancı ülkelere ve kültürlere ilgi duyabilir seyahatler planlayabilirsiniz.
YAY
Duygusal bakımdan oldukça yoğun hissedebileceğiniz bir gündesiniz.. Yaşamınızla ilgili saklı gerçekleri keşfedebilirsiniz. Sıkılsanız dahi bu durum hoşunuza gidecek.
OĞLAK
Eşinizin ve ortağınızın desteğini birçok konuda görebilmeniz mümkün. Karşıt burcunuzdaki ikili ilişkileriniz hareketlenebilir ve işbirlikleri için harekete geçebilirsiniz.
KOVA
Uranüsten etkilenen Mars ilişkilerinizde yenilikçi düşünceleriniz olabileceğini belirtiyor.. Yeteneklerinizi ön plana çıkartabileceğiniz işlerde özellikle başarılı olabilirsiniz.
BALIK
Yengeçte ilerleyen Aydan rahatlatıcı etkiler alacağınız bugün enerjinizi, yaratıcı konulara yönlendirebilirsiniz. Toplantılar ve zevkli yolculuklar gündeminizde yer alıyor..
capricorn

Günlük
Burç Yorumu

e