Günlük burç yorumları


Koç

Boğa

İkizler

Yengeç

Aslan

Başak

Terazi

Akrep

Yay

Oğlak

Kova

BalıkGünlük Burç Yorumları

Kategori : Günlük Burç Yorumları

Günlük Burç Yorumları

10-10-2015 - Siz siz olun ama sakın güne burcunuzun günlük yorumunu okumadan güne başlamayın. Başınıza nelerin geleceği hiç belli olmaz. Sitemizde bulunan günlük burç yorumları gününüzün nasıl geçeceği hakkında sizi aydınlatabilir ve daha dikkatli olmanızı sağlayabilir.

Warning: file_put_contents(gunluk-cache/10-10-2015.txt): failed to open stream: Permission denied in /home/rezzankirazburc/public_html/wp-content/themes/Ivory/gunlukburcAuto.php on line 81
KOÇ
Seyahatler ve eğitim konuları gündemde bulunuyor. Yatırımlarınız ve girişimleriniz doğru hedefleri belirleyebildiğiniz sürece sizin için son derece olumlu sonuçlar getirebilir.
BOĞA
Burcunuzun önemli konularda geciklmeler yaşayabileceğiniz bugün bazı planlarınızı ertelemek zorunda kalabilir, bu konuda eş veya ortağınızla anlaşmazlıklar yaşayabilirsiniz.
İKİZLER
Bugün özellikle ortaklıklarınız ve paylaşımlarınızla ilgili konulara aşırı duygusal yaklaşabilir, meraklı yapınızla olayları derinlemesine inceleme isteği duyabilirsiniz.
YENGEÇ
Bugün içgüdülerinizin sizi yönlendirmesine izin verebilirsiniz. Yaratıcı çalışmaların sizi oldukça meşgul edebileceği ve ileriye yönelik planlar oluşturmakta başarılı olabileceğiniz görülüyor.
ASLAN
Ayın burcunuza oluşturduğu açı sayesinde bugün toplumda kendinizi gösterme isteğiniz artabilir ve eğlenceli ortamlarda bulunarak aşk yaşamınızın gidişini yönlendirebilirsiniz.
BAŞAK
Bugün iletişimci yapınızın faydasını mesleğiniz konusunda görebilir, otoritelerin ve patronlarınızın dikkatini çekerek kariyerinizde istediğiniz gelişmeyi gösterebilirsiniz..
TERAZİ
Ayın açılarının burcunuza yaptığı olumlu etkiler iç huzurunuzun yüksek olabileceğini belirtiyor. Yaratıcı konulara ilgi gösterebilir aşk konusunda istediğiniz girişimleri yapabilirsiniz.
AKREP
Bugün Yay burcunda bulunan Ay kaynaklarınız konusnda dikkatli olmanız gerektiğini vurguluyor.. Özellikle duygusal paylaşımlarınızda ve işbirliği konularında temkinli olmanızda fayda var.
YAY
Burcunuzda bulunan Ay ilişkilerinize dikkat çekiyor. Bugün ilişkilerinize duygusal bir boyutta yaklaşabilir, karşınızdakileri anlayabilmek için özel bir çaba gösterebilirsiniz.
OĞLAK
Sabırsızlık eğiliminizi dengeleyebilirseniz girişimleriniz konusunda son derece başarılı olabileceğiniz bir gündesiniz. Sorumluluk alma yeteneğiniz size kariyerinizde ilerleme şansını getiriyor.
KOVA
Ayın burcunuza oluşturduğu rahat etkiler olaylara bakış açınızı renklendirirken, aşk yaşamınızda son derece hoş ve sürpriz sayılabilecek gelişmeler gözleyebilirsiniz.
BALIK
Ayın durumu aşırılıklara meyilli olduğunuzu açıklıyor. Özellikle seyahatler, iletişim ve inançlarınız gibi konularıda aşırıya kaçabilir, enerjinizi dengelemekte güçlük çekebilirsiniz.
capricorn

Günlük
Burç Yorumu

e