Günlük burç yorumları


Koç

Boğa

İkizler

Yengeç

Aslan

Başak

Terazi

Akrep

Yay

Oğlak

Kova

BalıkGünlük Burç Yorumları

Kategori : Günlük Burç Yorumları

Günlük Burç Yorumları

23-10-2014 - Bugün günlük burç yorumlarında sizi nelerin beklediğini tahmin bile edemezsiniz. Acaba bugün hangi konularda dikkatli olmanız gerekiyor? Ya da hangi konularda şansınız açık olacak? Sevgilinizle tartışacak mısınız? Eğer sevgiliniz yok ise yeni bir aşka yelken açabilecek misiniz?
KOÇ
Bu gün pekçok konuda ailenizle fikir birliği içinde olabilirsiniz.. Konuşmalarınızın geliştirici olabileceği dikkat çekiyor. Terazideki Ayın Merkürle ve Neptünle olumlu açıları ruhsal gerginliklerinizi eşinizin veya arkadaş desteğiyle aşabileceğinizi öngörüyor.
BOĞA
Bu gün evliliğiniz ve evinizle ilgili konularla ilgilenmek isteyebileceğiniz bir gündesiniz. Eşiniz veya ailenizle yapacağınız konuşmalarda dikkatli olmak birbirinizi kırmayı engelleyecektir. Yatırım isteğiniz bu gün artabilir..
İKİZLER
Terazideki Ayın burcunuzdaki Satürnle olumlu açısı bu gün sevdiğinizle birlikte katılabileceğiniz ortamlarda çok eğlenebileceğinizi belirtiyor. Fakat zaman zaman sevdiğiniz tarafından kıskanıldığınızı hissetmek rahatsızlık duymanıza yol açabilir. artıyor.
YENGEÇ
Çevrenizle iletişiminizde artış gözleyebileceğiniz bir gündesiniz. Sözleriniz ve düşünceleriniz çevreniz tarafından takdirle karşılanabilir. Yöneticiniz Ayın Merkürle rahat açısı kardeşler ve yakın arkadaşlarla yapıcı konuşmalar yaşayabileceğinize işaret ediyor.
ASLAN
Bu gün maddi konularda dikkatli olmanızda fayda var. Is yasaminizda hizli degisiklikler, yeni sorumluluklar ve yükler bekleyebilirsiniz. Bu devrede disiplinli bir biçimde çalismak ve eldeki konulara odaklanmak gerekiyor.
BAŞAK
Bu gün duygusal açıdan kendinizi yalnız hissedebilirsiniz, yalnız kalmak iyi gelebilir. Sizi ruhsal yönden gelistirebilecek çalışmalara, alternatif sağlık gibi konulara ağırlik verebilir, başkalari için karsiliksiz çalışabilir, idealist girisimlerde bulunabilirsiniz.
TERAZİ
Bu gün burcunuzdaki Ayın olumlu açılarının desteğiyle kişisel konular, sağlik, girişimler ve yeni projeler için baslangiçlar yapabilirsiniz. Aileye ilişkin konularla yüzleşmeniz gerekebilir. Aşırı duygusallığın iliskilerinizde gerginlik yaratabileceği gözleniyor.
AKREP
Sosyal çevrelere girebileceğiniz hoş ilişkiler kurabileceğiniz bir gündesiniz. Kendinizi ve çevrenizi ortak çalışmalar için motive edebilecek güce sahip olduğunuz görülüyor. İdeallerinizi gerçekleştirebilmek için sıkı çalışma ve sorumluluk alma eğilimindesiniz.
YAY
Bu gün Terazideki Ayın burcunuzdaki Pluto ile olumlu açıları meslek yaşantınızla ön plana çıkabileceğinizi vurguluyor. İletişim yeteneğiniz sayesinde pek çok sorunu çözebilir ve kazancınızda artış gözleyebilirsiniz. İş yolculukları gündeminizde yer alıyor..
OĞLAK
Terazideki Aydan bu gün bir çok konuda destekleyici etkiler alıyorsunuz. Felsefi konulara olan ilginiz ve merakınız artarken., kendinizi geliştirme fırsatı bulabileceğiniz görülüyor. Aşk yaşamınızda iyimser ve verici bir tutumunuz olabilir.
KOVA
Ayın burcunuzdaki Merkürle olumlu açısı çalışma yaşamınızda iletişiminizin artabileceği bir devrede olduğunuzu belirtirken, çalıştığınız yerle ilgili olumlu değişimler gerçekleştirebilirsiniz..Kaynaklarınızı yönetme konusunda fikir alışverişinde bulunabilirsiniz.
BALIK
Terazideki Ay ikili ilişkilerinizde iletişimin yoğun olacağına işaret ediyor. Kendinizi ortak çalışmalar için hevesli hissedebilir ve yeni anlaşmalara imza atabilirsiniz Eşiniz ve ortağınızın isteklerini anlamak, gerçekleştirmek her iki taraf için de oldukça önemli olabilir.
capricorn

Günlük
Burç Yorumu

e