Günlük burç yorumları


Koç

Boğa

İkizler

Yengeç

Aslan

Başak

Terazi

Akrep

Yay

Oğlak

Kova

BalıkGünlük Burç Yorumları

Kategori : Günlük Burç Yorumları

Günlük Burç Yorumları

02-09-2015 - Acaba bugün sizi neler bekliyor? Yeni bir sevgili bulabilecek misiniz? Patronunuz ile aranız nasıl olacak? Peki ya sağlık sorunları ortaya çıkacak mı? Bütün bunların cevaplarını belki de aşağıda yer alan günlük burç yorumları panelimizde bulacaksınız.

Warning: file_put_contents(gunluk-cache/02-09-2015.txt): failed to open stream: Permission denied in /home/rezzankirazburc/public_html/wp-content/themes/Ivory/gunlukburcAuto.php on line 81
KOÇ
Bugün çevreyle iletişiminiz güçlü olabilir ve gittiğiniz yerlerde sürpriz rastlantılar yaşayabilirsiniz .Beklenmedik masraflar sizi sıkıntıya sokabilir. Ortaklaşa çalışmalarda yer alıyorsanız başkalarının paralarından yararlanabilirsiniz.
BOĞA
Meslek yaşantınızda üstleriniz tarafından desteklenebileceğiniz bir gün. Risk alabilmedeki cesaretiniz maddi bakımdan kazançlı çıkmanızı sağlıyabilir. Zekanızı yatırım konularında kullanabilir ve emeklerinizin karşılığını alabilirsiniz.
İKİZLER
Meslek yaşantınızda birtakım zorluklarla karşılaşabilirsiniz. Kendinizi dışlanmış gibi hissedebilir, arkadaşlarınızla ilişkilerinizde problemler yaşayabilirsiniz. Birlikte çalıştığınız kimselere uyumlu davranmaya dikkat edin.
YENGEÇ
Balık'taki Ay'ın Jüpiter'le olumlu açısı çalışmalarınızda enerji verici etkiler yaratıyor. Yaşam enerjinizin güçlü oluşu sağlığınızı da olumlu etkiliyor. Bugün telepatik yeteneklerinizin artması ve gizli konulara ilginizin yoğunlaşması mümkün.
ASLAN
Eşiniz ve ortağınızla aranızda ortak çalışmalarda sezgisel bir anlaşma olabilir. İşbirliklerinde çıkabilecek fırsatları göz ardı etmeyin. Özel davetler ve arkadaş toplantılarında hoş kimselerle tanışabileceğiniz bir gündesiniz.
BAŞAK
İkili ilişkilerinizde kararsız davranışlar gösterebileceğiniz duygusal bir gün. Dolunay, işbirliği ve ortaklık konularında dikkatli olmanız gerektiğine dikkat çekiyor. Birçok işi bir arada yapabilme yeteneğiniz size kazanç sağlayabilir.
TERAZİ
Zamanınızın büyük bir kısmını rutin işlerinize ayırmak zorunda kalabilir, giderlerinizi denkleştirmeye çalışabilirsiniz. Çalıştığınız yerde düzenleme gibi işlere vakit ayırmak isteyebileceğiniz bir gündesiniz.
AKREP
Romantik eğilimlerinizin yüksek olabileceği bir gün. Balık'daki Dolunay, duygularınızı depreştirebilir ve geçmişe bağlılığınız aşkta gerçekleri görmenizi engelleyebilir. Geçmişi düşünebileceğiniz yerlere yolculuk etmek isteyebilirsiniz.
YAY
Sezgilerinizin yoğun olabileceği ve telepatinizin artabileceği bir gün. Evinizde huzura ihtiyaç duyabilir ve sevdiklerinizle başbaşa kalmak isteyebilirsiniz. Bugün eviniz için alışveriş etmek ve masraf yapmak hoşunuza gidebilir.
OĞLAK
Yakın çevrenizde eğlenceli aktivitelerde bulunabileceğiniz ve dost ortamlara girebileceğiniz hareketli bir gündesiniz. Balık burcunda bulunan Ay, yakın çevrenizle güvene dayalı ilişkilerinizin güçlenebileceğini belirtiyor.
KOVA
Maddi konularda beklenmedik gelişmeler yaşayabileceğiniz bir gündesiniz. Bu durumun sizi oldukça sıkabileceği ve etrafınızla bu yüzden tartışmalar yaşayabileceğiniz görülüyor. Kendinize güvendiğinizi göstermelisiniz.
BALIK
İç dünyanızda bilemediğiniz bir coşku hissedebilir, beklenmedik duygusal çıkışlar gösterebilirsiniz. Burcunuzda gerçekleşen Dolunay, aşırılıklar ve çoşku duygusu yaşayabileceğinizi gösteriyor. Girişimleriniz konusunda cesaretlisiniz.  
capricorn

Günlük
Burç Yorumu

e