Günlük burç yorumları


Koç

Boğa

İkizler

Yengeç

Aslan

Başak

Terazi

Akrep

Yay

Oğlak

Kova

BalıkGünlük Burç Yorumları

Kategori : Günlük Burç Yorumları

KOÇ
Oğlaktaki Ayın olumlu açısının etkileri ikili ilişkilerinizde iletişimin oldukça rahat olduğuna dikkat çekiyor. Meslek yaşantınızda kendinize güvenle hareket edeceğiniz bir gündesiniz...Para konularında temkinli davranmalısınız.
BOĞA
Oğlak burcundaki Ay aşk konusunda çabalarınızın karşılığını alabileceğinize işaret ediyor.Bu gün yaratıcılığınızı kullanabileceğiniz konularla ilgilenmek size büyük zevk verebilir. Sanatsal ve kültürel faaliyetlerde yer almak istemeniz mümkün.
İKİZLER
Bu gün Oğlaktaki ay paylaşım isteğinizi arttırabilir..Kendinizle ilgili konularda pek fazla konuşmak istemeyeceğiniz ve gizli sayılabilecek konularla ilgilenmek isteyebileceğiniz görülüyor. Alım-satım,vergi miras ve tamamlanmamış sigorta işlemlerinizle ilgilenebilirsiniz.
YENGEÇ
Karşıt burcunuzdaki Ayın durumu bu gün ilişkilerinizde yaşayabileceğiniz bir sorunu çözmek için fırsat bulabileceğinizi belirtiyor İşinizde ve ailevi konularda çıkabilecek tartışmalarda aracı olabilirsiniz. Ay Jüpiter olumlu etkileşimi sayesinde tartışmaları önlemek elinizde.
ASLAN
Bu gün gerçekleşecek olan Ay Venüs rahat etkileşimi maddi konularda olumlu gelişmeler gözleyebileceğiniz bir zamana işaret ediyor..Ayrıntılara önem vermeniz günlük işlerinizi yoluna koymanıza yardımcı oluyor. Yaratıcılığınızı ortaya koyabileceğiniz konular size zevk verecektir.
BAŞAK
Ayın burcunuzdaki Güneşle olumlu etkileşimi sayesinde aşk konusunda sürprizlerle karşılaşmak çoşkunuzu arttırabilir. Sevgide yenilikler yapma isteği duyabileceğiniz bir gündesiniz. Spekülatif konular gündeme gelebilir ve riskten karlı çıkabilirsiniz..
TERAZİ
Enerjinizi evinizle ilgili konulara yönlendirmek isteyebileceğiniz bir gün. Ailenizle eviniz için harcamalar yapabilir, bundan büyük zevk alabilirsiniz. Ortaklaşa çalışmalarınızdan maddi kazanç sağlayabilir, hukuksal işlemlerinizi kolayca halledebilirsiniz.
AKREP
Bu gün Oğlaktaki Ayın Jüpiterle rahat etkileşimi arkadaş çevrelerinde yaşayabileceğiniz aşkların varlığına işaret ediyor. İş konusnda ise zaman zaman tereddüte düşebileceğiniz gözleniyor. Fakat yine de orijinal fikirlerinizle eşinizi ve iş ortaklarınızı etkileyebilirsiniz...
YAY
Maddi konularda atılım yapmak ve risk almak isteyebileceğiniz bir gün. Günlük çalışmalarınızda aşırı yük altına girmiş gibi hissedebilir,ama zorlukların üstesinden organizasyon yeteneğinizi kullanarak gelebilirsiniz.Sağlığınızla ilgili konuları ihmal etmeyin.
OĞLAK
Burcunuzdaki Ayın Jüpiterle olumlu ilişkisi otoritelerle ve sizden yaşlı kimselerle ilişkilerinizin gelişeceğini vurguluyor. Değişik mekanlarda sevdiklerinizle toplanmak isteyebileceğiniz bir gündesiniz..Fakat rahat davranarak rutin işlerinizi ihmal etmeniz mümkün.
KOVA
Kendinizi kalabalık ortamlarda rahatsız hissedebileceğiniz bir gün..Oğlaktaki ayın durumu duygularınızı ifade etmekte güçlük çekebileceğinizi öngörüyor..Meslek yaşantınızda atılımcı davranmak yerine ,otoritelerle ilişkilerinizi ılımlı tutmaya çalışmalısınız.
BALIK
Bu gün arkadaşlarınızla bir araya gelerek güzel saatler geçirebilir,birlikte yapabileceğiniz işlerden kazanç elde edebilirsiniz. Aşk konusunda oldukça hoş ama flört yönü ağır basan ilişkiler yaşamanız mümkün. İlişkilerinizin gizli kalmasını tercih edebilirsiniz.  
Scorpio
October 23 - November 21
capricorn

scorpio October 29, 2013
Günlük
Burç Yorumu

You acquire a new source of information that should prove to be quite reliable -- if a little out of the ordinary. Test it at first, but you will likely come to trust it in the... read more