Günlük burç yorumları


Koç

Boğa

İkizler

Yengeç

Aslan

Başak

Terazi

Akrep

Yay

Oğlak

Kova

BalıkGünlük Burç Yorumları

Kategori : Günlük Burç Yorumları

Günlük Burç Yorumları

30-10-2014 - Bugün günlük burç yorumlarında sizi nelerin beklediğini tahmin bile edemezsiniz. Acaba bugün hangi konularda dikkatli olmanız gerekiyor? Ya da hangi konularda şansınız açık olacak? Sevgilinizle tartışacak mısınız? Eğer sevgiliniz yok ise yeni bir aşka yelken açabilecek misiniz?
KOÇ
Yapmayı düşündüğünüz yeniliklerin sizi fazlasıyla motive edebileceği bugün iş ve aile ilişkilerinizin seyri hakkında dikkatli karar vermelisiniz. Terazideki Ayın konumu nedenini tam olarak belirleyemediğiniz konular yüzünden sıkıntı yaşayabileceğinizi açıklıyor.
BOĞA
Bugün Terazideki Ayın konumu ikili ilişkileriniz konusunda zorluk yaşayabileceğinize dikkat çekiyor. Sevdiklerinizle birlikte olmaktan zevk duyabilir onlarla olma isteği duyabilir ama zaman zaman duygusal çıkışlarda bulunabilirsiniz.
İKİZLER
Ayın durumu ikili ilişkilerde gerilim yaşayabileceğinizi belirtiyor. Günlük işlerinizi konusunda titiz ve enerjik davranabileceğiniz bir gündesiniz. Çalışma arkadaşlarınızla düzen ve servis konularında tartışmalar yaşayabilirsiniz.
YENGEÇ
Yöneticiniz Ayın Uranüsle etkileşimi aşk yaşantınızda sizi hem mutlu hem de huzursuz edebilecek gelişmelerle karşınıza çıkabilir. Yapacağınız tartışmalar sevginize katkıda bulunabilir ve kıskançlık hisleriniz aşırıya varmadığı sürece mutlu olabilirsiniz.
ASLAN
Bugün Terazi burcundaki Ayın etkilerini güvenliğiniz ve yaşadığınız yerle ilgili konularda hissedebilirsiniz.. Ailenizle ve evinizle ilgili düşüncelerinizde olumlu değişimler gözlenebilir. Bugün sevdiklerinizin ve ailenizin üstüne fazlasıyla düşmeniz mümkün.
BAŞAK
Bugün Terazide ilerleyen Ayın burcunuza oluşturacağı açının olumlu etkileri kendinizi ödüllendirme isteğinizi güçlendiriyor. Çevresel şartları kolaylıkla değerlendirebileceğiniz bugün yeteneklerinizden her konuda yararlanabilirsiniz. Enerjinizi iyi yönlendirmelisiniz.
TERAZİ
Burcunuzda ilerleyen Ayın motive edici etkilerini gözlüyorsunuz. Maddi konularda hızlı gelişmelerle karşılaşabileceğiniz bir gündesiniz.. Bugün kaynaklarınızı kontrol etmekte başarılı olabilir harcamalarınızın sonuçlarını kestirebilirsiniz. Beklenmedik para hareketleri olabilir.
AKREP
Bugün kendinize ve sevdiklerinize biraz daha objektif bir gözle yaklaşmaya çalışmalısınız. Ayın Uranüsle rahat açısı yapmak istediğiniz yenilikler için motivasyonlarınızın yüksek olduğunu belirtirken hedef belirlemeye dikkat etmeniz gerektiğini vurguluyor
YAY
Terazideki Ay bilinçaltınızdan kaynaklanan sıkıntılar yaratabilir. Duygularınızın oldukça hassas olacağı bugün çevrenizden fazlasıyla etkilenebileceğiniz görülüyor. Bilinçaltı problemlerinizden rahatlatıcı çalışmalar yaparak uzaklaşabilirsiniz..
OĞLAK
Bugün enerjinizi idealist çalışmalarınıza yönlendirmek isteyebileceğiniz gözleniyor.. Fikirlerinizi uygulayabileceğiniz yepyeni projelerde yer almak sizi mutlu edebilir. Maddi desteğe ihtiyaç duyabileceğiniz bugün dostlarınızdan yardım görebilirsiniz.
KOVA
Meslek yaşantınızda beklenmedik girişimler yapıp fikirlerinizi uygulayabileceğiniz bir gündesiniz. Duygularınıza hakim olamamak yüzünden arkadaşlarınızla tartışmalar yaşayabilirsiniz. Bugün kişisel isteklerinizi gerçekleştirme konusunda ısrarlı olabileceğiniz görülüyor.
BALIK
Terazideki Ayın durumu bugün seyahatler konusunda yüksek motivasyonlar verebilir. Ay Uranüs rahat ilişkisi sayesinde etrafınızla oldukça barışık olabilir yabancı ortamlarda kendinizi rahat hissedebilirsiniz. İş konusndaki motivasyonlarınız yükseliyor.
capricorn

Günlük
Burç Yorumu

e