Günlük burç yorumları


Koç

Boğa

İkizler

Yengeç

Aslan

Başak

Terazi

Akrep

Yay

Oğlak

Kova

BalıkGünlük Burç Yorumları

Kategori : Günlük Burç Yorumları

Günlük Burç Yorumları

29-06-2016 - Acaba bugün sizi neler bekliyor? Yeni bir sevgili bulabilecek misiniz? Patronunuz ile aranız nasıl olacak? Peki ya sağlık sorunları ortaya çıkacak mı? Bütün bunların cevaplarını belki de aşağıda yer alan günlük burç yorumları panelimizde bulacaksınız.

Warning: file_put_contents(gunluk-cache/29-06-2016.txt): failed to open stream: Permission denied in /home/rezzankirazburc/public_html/wp-content/themes/Ivory/gunlukburcAuto.php on line 81
KOÇ
Zihinsel yönden çok uyanık olabileceğiniz bugün aktivitenizden rutin işlerinizi düzenleme konusunda faydalanabileceğiniz görülüyor. Ayın durumu sağlık konularının ön planda olabileceğini belirtiyor. Stres sağlığınızı hassaslaştırabilir.
BOĞA
Ayın açılar yoğun ve ciddi duygular altında olabileceğiniz gözleniyor. Yaratıcılığınızı ortaya koyabileceğiniz konuların ilginizi çekebileceği görülüyor. Spekülasyona duyduğunuz ilgiyi dengede tutmak zarar görmenizi engelleyecektir.a
İKİZLER
Burcunuzdaki Plutoyla açı oluşturacağı bugün aile içi konularınızda çıkabilecek ihtilaflardan rahatsız olabilirsiniz. Bunları tek başınıza çözümlemek isteyebileceğiniz bir gündesiniz. Özel yaşantınızın bu durumdan olumsuz etkilenmemesi için sorunlarınızı paylaşmalısınız.
YENGEÇ
Bugün yakın çevre ilişkileri, kısa yolculuklar ve artan bir iletişim göze çarpıyor. Başaktaki Ayın olumlu açılar size bir çok konuda rahatlama getiriyor. Ticari seyahatlerinizin ve bağlantılarınızn sonuçları olumlu sonuçlanabilir.
ASLAN
Ayın Pluto sert açısı gün boyunca yapacağınız harcamalara dikkat etmeniz gerektiğine dikkat çekiyor. Akrabalarınızdan bazıları size maddi konularda destek olabilir. Yapıcı ve üretici yönünüz ve kurabileceğiniz olumlu iletişim sorunlarınızı paylaşmanızı kolaylaştıracaktır.
BAŞAK
Ayın enerjisi size aşırı duyarlılık, evle ilgili konularda kişisel girişimler getirebilir. Fakat Pluto sert etkileşimi nedeniyle kendinizi bir miktar huzursuz ve heyecanlı hissedebilirsiniz. Duyarlı yapınızla yaratıcılık gerektiren konularda yenilik yapma isteği içine girebilirsiniz..
TERAZİ
Bugün iş yaşamınızdaki gelişmelerden dolayı kendinizi kısıtlanmış hissedebilirsiniz. İçinizde bir huzursuzluk duygusu yaşayabilir, sorunlarınızdan kaçma eğilimi gösterebilirsiniz. Sizi bu durumdan kurtaracak güzel gelişmeler sosyal yaşamınızda gündeme gelebilir.
AKREP
Yakın çevreniz sizi yepyeni kararlara sürükleyebilir. Karşıt burcunuzdaki Satürnün Ayla olumlu açısı düzenleme yeteneğinizi ortaya koyarak çevrenizin takdirini kazanabileceğinizi belirtiyor. Aşk konusunda idealist fakat biraz fazla özgürlükçü bir tutumunuz olabilir.
YAY
Bugün Başak burcunda bulunan Ayın konumu iş yaşamınızda yoğun faaliyetlere işaret ediyor. Meslek yaşantınızda çalışkanlığınızla dikkat çekebileceğiniz bir gün. Otorite konumundaki kimselerle iyi ilişki kurabilir kendinizi ispatlama fırsatı bulabilirsiniz.
OĞLAK
Son derece canlı, yaratıcı ve değişime açık olabileceğiniz bir gündesiniz.. Yabancı kültürlere duyduğunuz ilgi bu konularla ilgili araştırma ve girişim yapma isteğine neden olabilir. Dini ve felsefi konulara kendinizi yakın hissedebileceğiniz görülüyor.
KOVA
Parasal konularda ve yatırımlarınızda daha özenli olmanız gereken bir gündesiniz. Ailenizin kaynaklarıyla ilgili ortak kararlar alabileceğiniz bir gündesiniz. Hukuksal konularda olumlu gelişmeler gözleyebilir, bu durumdan kârlı çıkabilirsiniz.
BALIK
BALIK: (20 Şubat-20 Mart) Karşıt burcunuz Başakta bulunan Ay, ikili ilişkilerin sizin için çok önemli olduğunu vurguluyor. Eş veya ortağınızla birbirinize karşı daha ılımlı ve duygusal açıdan yakın davranabilirsiniz. Organize çalışmalar konusunda birbirinize destek olmanız mümkün.
capricorn

Günlük
Burç Yorumu

e