Günlük burç yorumları


Koç

Boğa

İkizler

Yengeç

Aslan

Başak

Terazi

Akrep

Yay

Oğlak

Kova

BalıkGünlük Burç Yorumları

Kategori : Günlük Burç Yorumları

Günlük Burç Yorumları

21-12-2014 - Herkes güne başlamadan önce gününün nasıl geçeceği hakkında endişe duyar. Gününüzün nasıl geçeceğini merak etmenize gerek yok çünkü sitemizde yer alan günlük burç yorumları bölümünde bugün sizleri neler beklediğini rahatlıkla öğrenebilirsiniz. Burç yorumunuzu mutlaka sitemizden okuyun.
KOÇ
Oğlaktaki Ayın yöneticiniz Marsla rahat etkileşimi toplum önünde kendinize rahatça ortaya koyabileceğinize çekiyor. Para konularında temkinli davranmalısınız.
BOĞA
Oğlak burcundaki Ayın durumuaşk konusunda çabalarınızın karşılığını alabileceğinize işaret ediyor.Bu gün yaratıcılığınızı kullanabileceğiniz konularla ilgilenmek size büyük zevk verebilir.
İKİZLER
Bu gün Oğlaktaki Ay duygusal karmaşa yaratabilir.Kendinizle ilgili konularda pek fazla konuşmak istemeyeceğiniz ve gizli sayılabilecek konularla ilgilenmek isteyebileceğiniz görülüyor.
YENGEÇ
Yöneticiniz Ayın Marsla olumlu etkileşimi bu gün aşk ilişkilerinizde yaşayabileceğiniz bir sorunu çözmek için fırsat bulabileceğinizi belirtiyor. Diplomatik yapınızla tartışmaları önlemyebilirsiniz.
ASLAN
Bu gün sağlığınızla ilgili konular gündeme gelebilir ve iyileşme yolunda olumlu adımlar atabilirsiniz.Ayrıntılara önem vermeniz günlük işlerinizi yoluna koymanıza yardımcı oluyor.
BAŞAK
Oğlaktaki Ay sevgide yenilikler yapma isteği duyabileceğinize işaret ediyor Bu gün aşk konusunda sürprizlerle karşılaşmak çoşkunuzu arttırabilir..
TERAZİ
Enerjinizi evinizle ilgili konulara yönlendirmek isteyebileceğiniz bir gün. Fakat Ayın durumu açısı ailenizle tartışmalar yaşayabileceğinize işaret ediyor.
AKREP
Burcunuzun yöneticisi Marsın Ayla rahat açısı iletişim ve girişimleriniz konusnda rahatlama yaşayabileceğinize işaret ediyor. Özellikle anlaşmalar konusnda dikkatli adım atmalısınız.
YAY
Ayın durumu parasal konuları olumlu etkiliyor. Zaman zaman aşırı yük altına girmiş gibi hissedebilir , ama zorlukların üstesinden gelebilirsiniz. Sağlığınızla ilgili konuları ihmal etmeyin.
OĞLAK
Burcunuzdaki Ayın Marsla rahat etkileşimi akrabalarınız ,arkadaşlarınız ve annenizle ilişkilerinizin gelişeceğini vurguluyor. Bu gün yaratıcı çalışmalarınızı uygulayabileceğiniz görülüyor.
KOVA
Kendinizi kalabalık ortamlarda rahatsız hissedebileceğiniz bir gün..Ayın Marsla oluşturduğu rahat etkileşim duygularınızı rahatça ifade edebileceğinizi öngörüyor
BALIK
Bu gün arkadaşlarınızla bir araya gelerek güzel saatler geçirebilirsiniz Aşk konusunda oldukça hoş ama cinsellik yönü ağır basan ilişkiler yaşamanız mümkün.
capricorn

Günlük
Burç Yorumu

e