Günlük burç yorumları


Koç

Boğa

İkizler

Yengeç

Aslan

Başak

Terazi

Akrep

Yay

Oğlak

Kova

BalıkGünlük Burç Yorumları

Kategori : Günlük Burç Yorumları

Günlük Burç Yorumları


20-09-2014 - Siz siz olun ama sakın güne burcunuzun günlük yorumunu okumadan güne başlamayın. Başınıza nelerin geleceği hiç belli olmaz. Sitemizde bulunan günlük burç yorumları gününüzün nasıl geçeceği hakkında sizi aydınlatabilir ve daha dikkatli olmanızı sağlayabilir.
KOÇ
Bu gün burcunuzda Venüsle birleşen Ayın oluşturduğu rahatlatıcı açı sayesinde enerjinizi bir çok konuya kanalize edebilirsiniz. Maddi konular ve kişisel kaynaklarınız sizin için ön planda geliyor. Sorumluluk almaya olan hevesiniz otoritelerden takdir görebilir.
BOĞA
Hevesli yaklaşımlarınız çevreniz tarafından olumlu yorumlanabilir ve bu gün aşk ve iş konusunda arzu ettiğiniz girişimleri gerçekleştirebilirsiniz Bu gün burcunuzun yöneticisi Venüsle birleşecek olan Ay iyimser bir ruh halinde olabileceğinizi vurguluyor..
İKİZLER
Bu gün sevgi konularında kendinizi ifade etmekte zorlanabileceğiniz bir gündesiniz. Eşiniz veya ortağınızla yaşadığınız sorunların temelinde yatan sebep iletişim kopukluğu olabilir. Yaklaşımlarınızda daha ılımlı olmaya çalışmalısınız.
YENGEÇ
Arkadaşlarınızdan her konuda yardım görebilir, siz de onlara yardımcı olabilirsiniz Venüsle birleşecek olan Ay iletişim konusnda yoğun bir devreye girebileceğinize işaret ederken sosyal yaşamınızda olumlu gelişmeler başlayabilir.
ASLAN
Venüsle birleşecek olan Ay sayesinde önemli kararları alma aşamasında olabilir meslek yaşamınızda oldukça iddialı ve girişimci davranabilirsiniz. Otorite konumundaki kişilerden destek görüşünüz motivasyonunuzu arttırabilir.Aşktaki şansınız artıyor.
BAŞAK
Yeni konularla ilgilenmek için motivasyonunuz oldukça yüksek Bu gün planlı ve programlı davranarak kendinizi pek çok aksaklıktan koruyabilirsiniz.. Ufuklarınızı geliştirebileceğiniz çalışmalara katılabileceğiniz görülüyor.
TERAZİ
Bu gün partnerinizle duygusal iletişiminiz güçlü olabilir, birbirinize bir çok konuda yardımcı olabilirsiniz. Anlaşmalar bakımından verimli bir gündesiniz. Zıt burcunuzdaki Ayın durumu bu gün anlaşmalarınız konusunda şanslı olabileceğinizi vurguluyor.
AKREP
Bu gün kendinizi duygusal açıdan oldukça yalnız hissedebilirsiniz. Fakat sorunlarınızı anlayabilecek dostlarınız ve arkadaşlarınızla dertlerinizi paylaşabileceğiniz görülüyor. Cinsellik bu gün sizin için oldukça önemli olabilir.
YAY
Birlikte çalıştığınız kimselerle iletişiminiz güçlü ve onlardan destek görüyorsunuz.Enerjinizin yoğunluğu ataklığınızı arttırırken , kendinizi sağlık bakımından formda hissedebilirsiniz.Bu gün işlerinize ekstra özen gösterebileceğiniz görülüyor.
OĞLAK
Bu gün sevgi konusunda şanslı olabilir ve duygularınızı sevdiğinizle paylaşabilirsiniz. Spekülatif konularla ilgilisiniz fakat aşırı risk almaktan kaçınmanızda fayda var. Gezegenlerden eğlence yaşamınızı canlandırıcı etkiler alıyorsunuz..
KOVA
Meslek yaşamınızda maddiyattan kaynaklanan güçlüklerle karşılaşabileceğiniz görülüyor.Bu gün kendinizi eviniz ve iş yaşantınız arasında sıkışmış hissedebilir aile fertleriyle zaman zaman sürtüşmeler yaşayabilirsiniz.
BALIK
Gezegenlerden olumlu etkiler alacağınız bu gün yakınlarınızla ve akrabalarınızla ilişkilerinizin güçlenebileceği ve ziyaret tarafiğinizin artabileceği gözleniyor Bu gün çevresel faktörlerin lehinize işlediğini farketmek sizi rahatlatacaktır.
capricorn

Günlük
Burç Yorumu

e