Günlük burç yorumları


Koç

Boğa

İkizler

Yengeç

Aslan

Başak

Terazi

Akrep

Yay

Oğlak

Kova

BalıkGünlük Burç Yorumları

Kategori : Günlük Burç Yorumları

Günlük Burç Yorumları


03-09-2014 - Acaba bugün sizi neler bekliyor? Yeni bir sevgili bulabilecek misiniz? Patronunuz ile aranız nasıl olacak? Peki ya sağlık sorunları ortaya çıkacak mı? Bütün bunların cevaplarını belki de aşağıda yer alan günlük burç yorumları panelimizde bulacaksınız.
KOÇ
Bugün mesleki konularda organizasyona ihtiyaç duyabileceğiniz gözlenirken birçok konuda arkadaşlarınızla karşıt düşüncelere sahip olabilirsiniz.
BOĞA
Bugün beklenmedik sorunlarla yüzleşebilirsiniz. İş yaşamınızdaki sıkı çalışmalarınız size maddi başarıyı beraberinde getirebilir fakat evinizde işiniz yüzünden huzursuzluk yaşayabilirsiniz.
İKİZLER
Ayın burcunuzdaki satürnle oluşturacağı rahat açı iyimser yapınızı güçlendirirken iletişim ve ulaşımda yeni fırsatların karşınıza çıkabileceğine dikkat çekiyor.
YENGEÇ
Ayın rahat açıları kendinizi ruhsal açıdan rahat hissedebileceğiniz bir günde bulunduğunuza işaret ediyor. Günlük yaşamdan kaynaklanan sorunları paylaşarak çözebileceğiniz gözleniyor.
ASLAN
Karşıt burcunuz Kovadaki Ayın durumunu ev ve iş yaşamınızda iletişim sorunu olarak gözleyebilirsiniz. Yine de iş ortaklarınızla ve eşinizle huzursuzlukları yenebileceğinizi işaret ediyor.
BAŞAK
Ayın Neptünle birleşmesi iletişim konularında engellenme yaratabilir. Günlük çalışmalarınızdaki huzursuz yaklaşımlarınızın işlerinizi olumsuz etkileyebileceği bir gündesiniz.
TERAZİ
Bugün para ilişkilerinizde var olan sorunları iletişime önem vererek çözebilirsiniz. Sorunlarınızı tek başınıza halledemeyeceğinizi kabullenmek, sevdiklerinizle ilişkilerinizi rahatlatabilir.
AKREP
Bugün yakın çevrenizde iletişimsizlikten kaynaklanan problemler yaşayabileceğinize işaret ediyor. Baskı altında tutuğunuz duygular ani şekilde ortaya çıkarak sizi ve sevdiklerinizi şaşırtabilir.
YAY
Bu gün geziler, eğitim programları ve tatil planları yapmak için uygun bir zamanda olduğunuza karar verebilir ve bu konularda düzenlemeler yapabilirsiniz..
OĞLAK
Bugün maddi konularda etki altında kalarak karar vermek yanılgılara neden olabilir. Kendinizi duygusal bakımdan oldukça rahat hissedebileceğiniz bir gündesiniz.
KOVA
Ayın Neptünle birleşmesi açıları iyimser ve yaratıcı bir yapı sergilemenize neden oluyor. Fakat duygularınızın etkisinde kalarak beklenmedik davranışlar gösterebileceğiniz görülüyor.
BALIK
Kovadaki Ayın durumu bu gün iç dünyanızda karmaşa yaratabilir. Sevdiklerinizle aranızın daha iyi olabileceği ve onlarla ilgili olumlu gelişmeler yaşayabileceğiniz bir gündesiniz..
capricorn

Günlük
Burç Yorumu

e