Günlük burç yorumları


Koç

Boğa

İkizler

Yengeç

Aslan

Başak

Terazi

Akrep

Yay

Oğlak

Kova

BalıkGünlük Burç Yorumları

Kategori : Günlük Burç Yorumları

Günlük Burç Yorumları


27-08-2014 - Acaba bugün sizi neler bekliyor? Yeni bir sevgili bulabilecek misiniz? Patronunuz ile aranız nasıl olacak? Peki ya sağlık sorunları ortaya çıkacak mı? Bütün bunların cevaplarını belki de aşağıda yer alan günlük burç yorumları panelimizde bulacaksınız.
KOÇ
Akrepteki yeni Ayın durumu bu gün aileniz ve paylaşımlarınız konusunda dikkatli olmanız gerektiğine işaret ediyor. Bu gün maddi konular gündemde olabilir kendinizin olduğu kadar başkalarının sorunlarıyla da da ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz.
BOĞA
Karşıt burcunuz Akrepteki yeni Ayın burcunuza oluşturduğu gerilimli açı işbirlikleri konusunda isteksiz bir tavır içinde olabileceğinize dikkat çekiyor. Eşiniz ve ortağınızla birbirinizi anlamakta güçlük çekebilirsiniz.
İKİZLER
Bu gün rutin işlerinizi yürütürken çevrenizin isteklerine öncelik tanıyabilirsiniz. Ayrıca sağlığınıza önem göstermeniz gerekiyor. Aşırı çalışma ve yorgunluklarının bedeniniz üzerindeki etkilerini bertaraf etmek için gerekli önlemleri almaya çalışmalısınız.
YENGEÇ
Akrep burcunda bulunan Yeni Ay aşk yaşantınızda heyecanlı gelişmelere işaret ediyor. Eğlenceli konuların ön planda olabileceği bu gün toplum yaşamınıza her zamankinden daha fazla ilgi göstermeniz mümkün.
ASLAN
Evinizle ilgili konuların gündeminizde geniş yer tutması mümkün. Güvenlik ihtiyacınızın artabileceği bu gün eviniz için yatırımlara yönelebilir, ailenizden size destek olmalarını isteyebilirsiniz. Meslek yaşantınızda biraz zorlu bir zamanda bulunuyorsunuz.
BAŞAK
Bu günlerde dostlarınız ,komşularınız ve kardeşlerinizden ihtiyacınız olan konularda destek görebilirsiniz. Ayın olumlu etkileri diplomatik ve artistik yeteneklerinizi arttırırken aşk konusunda şansınızı açıyor.
TERAZİ
Maddi konulara yön verme isteğinizin yoğun olacağı bu gün harcamalarınızda aşırıya kaçmanız mümkün. Hisseli paralar ve ortak çalışmalarınızın sonuçlarıyla ilgili endişeler yaşayabileceğiniz görülüyor.
AKREP
Burcunuzda Güneşle birleşen Ay girişimci yönünüzü güçlendirirken yapmak istediğiniz her iş için enerji sağlıyor. Fakat özellikle işbirlikleri konusunda alacağınız kararları uzun vaadeli düşünmeniz sizin için yararlı olacaktır.
YAY
Yeni ayın durumu fikirlerinizin çalışmalarınız ve kazançalarınız için iyi bir zemin oluşturabileceğini öngörüyor Bilinçaltınızın oldukça aktif olacağı bu gün yaratıcı çalışmalarınız için kendinizi hevesli hissedebilirsiniz.
OĞLAK
Ziyaretlerin ve davetlerin gündemde olabileceği bu gün sosyal ortamlarda bulunmak size iyi gelecektir. Fiziksel bakımdan formda oluşunuz kendinize olan güveninizi arttırıyor. Arkadaş çevresinde oluşabilecek beğenilere açık olduğunuz bir gündesiniz.
KOVA
Kendinizi toplum önünde rahat hissedeceğiniz bu gün fikirlerinizi paylaşmaktan zevk duyabileceğiniz görülüyor. Mesleki konularda yüksek bir görev bilinciyle hareket etmeniz dikkat çekiyor. Motivasyonlarınız yükselmenize yardımcı oluyor.
BALIK
Akrepteki yeni Ayın desteğiyle yabancı ortamlarla olan iletişiminizin rahat olabileceği bu gün sürpriz ziyaretlere açıksınız. Felsefi tartışmalara ilgi duyabileceğiniz görülüyor. İnançlarınız doğrultusunda çalışmak hedeflerinize ulaşmanıza destek verebilir.
capricorn

Günlük
Burç Yorumu

e