Günlük burç yorumları


Koç

Boğa

İkizler

Yengeç

Aslan

Başak

Terazi

Akrep

Yay

Oğlak

Kova

BalıkGünlük Burç Yorumları

Kategori : Günlük Burç Yorumları

Günlük Burç Yorumları

22-12-2014 - Günlük burç yorumlarını aşağıda bulunan tablodan rahatça okuyabilirsiniz. Her burcun günlük yorumu ayrıntılı bir şekilde aşağıda yer almaktadır. Burçların üzerine tıkladığınızda seçmiş olduğunuz burcun günlük yorumunu okuyabilirsiniz.
KOÇ
Bu gün organizasyona önem verebileceğiniz gözlenirken zaman zaman para ilişkileriniz yüzünden zorlanabilirsiniz Ayın Satürnle rahat etkileşimi öncülük yeteneğinizi ekip çalışmalarında kullanabileceğinizi işaret ediyor.
BOĞA
Bu gün Ay durumu sizin dayanıklığınızı ve sabrınızı zorlayabileceğinden kariyeriniz konusunda yaşayabileceğiniz gerginliklere karşı hazırlıklı olmalısınız..Otoritelerle olan iletişiminize dikkat etmenizde fayda var.
İKİZLER
Bu gün burcunuzda ilerleyen Satürnün Ayla rahat etkileşimi heyecanlı yapınızı destekleyebilir ve uzaklarla ilişkilerinizi geliştirmek için yüksek öğrenim ve ticaretle ilgili konulara eğilebilirsiniz. Bir çok yolculuk planlayabilirsiniz.
YENGEÇ
Bu gün yöneticiniz Ayın durumu bilinçaltınızı toparlayacak etkiler yaratabilir. Aynı zamanda bu konum ortak paylaşımlarınız konusunda girişim yapmaya motive edecektir. Duygusal yoğunluğunuz sevdiğinizle daha yakın ilişkiler kurmaya yönlendirebilir.
ASLAN
Karşıt burcunuzda ilerleyen Ay sizi ortaklık konularında etkiliyor. Anlaşmalarınız, ilişkileriniz ve özel yaşamınızda inişli çıkışlı etkiler hissedebileceğiniz gözleniyor. Girişimci davranışlarınız ortaklıklarınız üzerinde güven verici etkiler yaratabilir.
BAŞAK
Düzene ve stabiliteye önem vereceğiniz bir gündesiniz. Fakat Kova burcunda bulunan Ay çalışma koşullarınızda yeni düzenlemeler yapabileceğinizi öngörüyor.. Ayın Satürnle rahat açısı çalışmalarınızda destek verebilir.
TERAZİ
Bu gün yaratıcılığınızı ortaya koyabileceğiniz her konuda fırsatlar gündemde Kendinizi ifade etmek için sosyal ortamlarda bulunmayı isteyebilir özellikle aşk yaşamınızda yenilikler yapmayı deneyebilirsiniz.
AKREP
Bu gün Ayın Uranüsle birleşimi yaşamınızda alıştığınız düzeni değiştirebileceğinizi belirtiyor. Yaşadığınız mekan , aileniz ve güvenliğiniz gibi konularla ilgili yeni sorumluluklarla karşılaşabilirsiniz. Sevdikleriniz için masraf yapma isteğiniz artabilir.
YAY
Kova burcunda bulunan Ayın Uranüsle birleşimi ruhunuza neşe katacak gelişmelerin yakın çevrenizde gerçekleşebileceğini öngörüyor. Kardeşleriniz ile olan iletişiminizin yoğunlaşacağı ve özellikle eğitimle ilgili seyahatlerin artabileceği gözleniyor.
OĞLAK
Bu gün Kovadaki Ayın yöneticiniz Satürnle etkileşimi maddi konulara dikkat etmenizi tavsiye ediyor. Değişimlere hazırlıklı olmalı fakat aşırı risk almaktan kaçınmalısınız . Harcamalarınızın yoğunlaşabileceğini gözleyebilirsiniz.
KOVA
Burcunuzda bulunan Ayın Satürnle olumlu etkileşimi planlama gücünüzü arttırırken üstünüzde beklenmedik bir enerji yoğunlaşması yaratabilir.. Fakat Satürn davranışlarınızda katılık verebileceğinden sözlerinizde dikkatli olmanız gerektiğini vurguluyor.
BALIK
Kovadaki Ayın Satürnle rahat etkileşimi yaratıcı bilinçaltınızı olumlu etkiliyor ve size planlama gücü veriyorlar. Bu gün girişimlerde bulunmak için güçlü itilimler duyabilirsiniz. Bunları uygulamaya koymak istemekle birlikte sabırlı davranmak daha uygun olabilir.
capricorn

Günlük
Burç Yorumu

e