Günlük burç yorumları


Koç

Boğa

İkizler

Yengeç

Aslan

Başak

Terazi

Akrep

Yay

Oğlak

Kova

BalıkGünlük Burç Yorumları

Kategori : Günlük Burç Yorumları

Günlük Burç Yorumları


11-07-2014 - Bugünün ayrı bir enerjisi var. Bu yoğun enerjiden sizin payınıza nelerin düştüğüne günlük burç yorumları panelimizden ulaşabilirsiniz. Yeni bir aşkı mı yoksa ayrılık mı? Yeni bir iş mi yoksa terfi mi? Bol para mı yoksa sağlık mı? İşte bütün bu yorumları aşağıdan bulabilirsiniz.
KOÇ
Bugün burcunuzda bulunan Ayın yöneticiniz Marsla birleşimi sayesinde enerjinizi birçok konuya kanalize edebilirsiniz.Girişimleriniz ve kişisel kaynaklarınız sizin için ön planda geliyor. Sorumluluk almaya olan hevesiniz otoritelerden takdir görebilir.
BOĞA
Mayıs) Hevesli yaklaşımlarınız çevreniz tarafından olumlu yorumlanabilir ve bugün aşk ve iş konusunda arzu ettiğiniz girişimleri gerçekleştirebilirsiniz. Bugün Koçtaki dolunay inişli çıkışlı ve patlamalara açık bir ruh halinde olabileceğinizi vurguluyor..
İKİZLER
Geri gitmeye başlayan yöneticiniz Merkür sevgi konularında kendinizi ifade etmekte zorlanabileceğinizi belirtiyor. Eşiniz veya ortağınızla yaşadığınız sorunların temelinde yatan sebep iletişim kopukluğu olabilir. Yaklaşımlarınızda daha ılımlı olmaya çalışmalısınız.
YENGEÇ
Koçta Marsla birleşen Ay iletişim konusunda yoğun bir devreye girebileceğinize işaret ederken sosyal yaşamınızda olumlu gelişmeler başlayabilir. Çalışma arkadaşlarınızdan her konuda yardım görebilir ve siz de onlara yardımcı olabilirsiniz.
ASLAN
Koçta Marsla birleşen Ayın olumlu etkileşimi sayesinde önemli kararları alma aşamasında olabilir meslek yaşamınızda oldukça iddialı ve girişimci davranabilirsiniz. Otorite konumundaki kişilerden destek görüşünüz motivasyonunuzu arttırabilir.
BAŞAK
Yeni konularla ilgilenmek için motivasyonunuz oldukça yüksek. Bugün planlı ve programlı davranarak kendinizi pek çok aksaklıktan koruyabilirsiniz.. Ufkunuzu geliştirebileceğiniz çalışmalara katılabileceğiniz görülüyor.
TERAZİ
Bugün partnerinizle duygusal iletişiminiz oldukça güçlü olabilir ve birbirinize bir çok konuda yardımcı olabilirsiniz. Anlaşmalar bakımından verimli bir gündesiniz. Zıt burcunuz Koçta Marsla birleşen Ayın durumu konusunda şanslı olabileceğinizi vurguluyor.
AKREP
Bugün kendinizi duygusal açıdan oldukça yalnız hissedebilirsiniz. Fakat sorunlarınızı anlayabilecek kimselerle dertlerinizi paylaşabileceğiniz görülüyor. Koçta Marsla birleşen Ayın etkisiyle cinsellik bugün sizin için oldukça önemli olabilir.
YAY
Koçta Marsla birleşen Ayın etkisiyle birlikte çalıştığınız kimselerle iletişiminiz güçleniyor ve onlardan destek görüyorsunuz. Enerjinizin yoğunluğu ataklığınızı arttırırken, kendinizi sağlık bakımından formda hissedebilirsiniz. Bugün işlerinize özen gösterebilirsiniz.
OĞLAK
Koçta Marsla birleşen Ay aile yaşamınızda oluşmuş olan bir sorunla karşılaşabileceğinizi belirtiyor. Bugün sevgi konusunda şanslı olabilir ve duygularınızı sevdiğinizle paylaşabilirsiniz. Spekülatif konularla ilgilisiniz fakat aşırı risk almaktan kaçınmanızda fayda var.
KOVA
Meslek yaşamınızda maddiyattan kaynaklanan güçlüklere özel çözümler bulabileceğiniz bir gündesiniz. Bugün zaman zaman kendinizi ortaya koyma konusunda çok başarılı olabilir ve yakın çevrenizdeki faktörleri lehinize kullanabilirsiniz..
BALIK
Meslek yaşamınızda maddiyattan kaynaklanan güçlüklere özel çözümler bulabileceğiniz bir gündesiniz. Bugün zaman zaman kendinizi ortaya koyma konusunda çok başarılı olabilir ve yakın çevrenizdeki faktörleri lehinize kullanabilirsiniz..
capricorn

Günlük
Burç Yorumu

e