Günlük burç yorumları


Koç

Boğa

İkizler

Yengeç

Aslan

Başak

Terazi

Akrep

Yay

Oğlak

Kova

BalıkGünlük Burç Yorumları

Kategori : Günlük Burç Yorumları

Günlük Burç Yorumları

29-03-2015 - Herkes güne başlamadan önce gününün nasıl geçeceği hakkında endişe duyar. Gününüzün nasıl geçeceğini merak etmenize gerek yok çünkü sitemizde yer alan günlük burç yorumları bölümünde bugün sizleri neler beklediğini rahatlıkla öğrenebilirsiniz. Burç yorumunuzu mutlaka sitemizden okuyun.
KOÇ
Zaman zaman para ilişkileriniz yüzünden zorlanabilirsiniz Ayın Satürnle rahat etkileşimi öncülük yeteneğinizi kullanabileceğinizi ve çevrenizle iletişiminizi artırabileceğinizi gösteriyor.
BOĞA
Bu gün Ayın durumu sabrınızı zorlayabilir. Kariyeriniz konusunda yaşayabileceğiniz gerginliklere karşı hazırlıklı olmalısınız..Otoritelerle olan iletişiminize dikkat etmenizde fayda var.
İKİZLER
Heyecanlı yapınızı destekleyebilir, yüksek öğrenim ve ticaretle ilgili konulara eğilebilirsiniz.. Bir çok yolculuk planlayabilir ve bunları gerçekleştirmek için gerekli adımları atabilirsiniz..
YENGEÇ
Ayın durumu bilinçaltınızı toparlayacak etkiler yaratabilir. Duygusal ve cinsel yoğunluğunuz sizi eşiniz ve sevdiğinizle daha yakın ilişkiler kurmaya yönlendirebilir.
ASLAN
Anlaşmalarınız ,para alışverişleriniz, ilişkileriniz ve özel yaşamınızda inişli çıkışlı etkiler hissedebileceğiniz gözleniyor. Girişimci ve kararlı davranışlarınız ortaklıklarınız üzerinde güven verici etkiler yaratabilir. .
BAŞAK
Düzene ve stabiliteye önem vereceğiniz bir gündesiniz. Fakat Kova burcunda bulunan Ay çalışma koşullarınızda yeni düzenlemeler yapabileceğinizi öngörüyor.. Sağlıkla ilgili konulara dikkat.
TERAZİ
Yaratıcılığınızı ortaya koyabileceğiniz her konuda fırsatlar gündemde Kendinizi ifade etmek için sosyal ortamlarda bulunmayı isteyebilir özellikle aşk yaşamınızda yenilikler yapmayı deneyebilirsiniz
AKREP
Ayın Uranüsle birleşimi yaşamınızda alıştığınız düzeni değiştirebileceğinizi belirtiyor. Yaşadığınız mekan , aileniz ve güvenliğiniz gibi konularla ilgili yeni sorumluluklarla karşılaşabilirsiniz.
YAY
Ayın Uranüsle birleşimi ruhunuza neşe katacak. Kardeşleriniz ve yakın arkadaşlarınızla olan iletişiminizin yoğunlaşacağı ve özellikle eğitimle ilgili seyahatlerinizin artabileceği gözleniyor.
OĞLAK
Maddi konulara dikkat. Değişimlere hazırlıklı olmalı fakat aşırı risk almaktan kaçınmalısınız . Harcamalarınızın yoğunlaşabileceğini gözleyebilirsiniz. Yatırımlarınız konusunda akılcı davranmalısınız.
KOVA
Ayın Satürnle olumlu etkileşimi planlama gücünüzü arttırırken üstünüzde beklenmedik bir enerji yoğunlaşması yaratabilir. Fakat enerjiniz insanlar üzerinde kırıcı etki yaratabilir.
BALIK
Yaratıcı bilinçaltınız ve planlama gücünüz yüksek. Bugün girişimlerde bulunmak için güçlü itilimler duyabilirsiniz. Ama bunları uygulamaya koymak için sabırlı davranmanız gerekebilir.  
capricorn

Günlük
Burç Yorumu

e