Günlük burç yorumları


Koç

Boğa

İkizler

Yengeç

Aslan

Başak

Terazi

Akrep

Yay

Oğlak

Kova

BalıkGünlük Burç Yorumları

Kategori : Günlük Burç Yorumları

Günlük Burç Yorumları


29-07-2014 - Aşk, iş, sağlık... burcunuzla alakalı tüm günlük yorumları aşağıda bulunan panelden okuyabilirsiniz. Burcunuzu aşağıda bulunan panelden seçin ve burcunuzun günlük burç yorumunu hemen okumaya başlayın. Bakalım bugün sizi neler bekliyor...
KOÇ
Yeni Ay, bugün mesleki sorunların ve sağlık konularının ön planda olabileceğini belirtiyor. Zihinsel aktivitenizden rutin işlerinizi düzenlemede faydalanabileceğiniz görülüyor. Ruhsal gerginlik sağlığınızı hassaslaştırabilir.
BOĞA
Bugün sevgi konusunda arzu ettiğiniz gelişmeleri gerçekleştirebilirsiniz. Yaratıcılığınızı ortaya koyabileceğiniz konuların ilginizi çekebileceği görülüyor. Spekülasyona duyduğunuz ilgiyi dengede tutmak zarar görmenizi engelleyecektir.
İKİZLER
Aile yaşantınızda geçmişten kaynaklanan bazı problemler tekrar ortaya çıkabilir. Bunları tek başınıza çözümlemek isteyebileceğiniz bir gündesiniz. Özel yaşantınızın bu durumdan olumsuz etkilenmemesi için sorunlarınızı paylaşmalısınız.
YENGEÇ
Başak'taki Yeni Ay, iletişimde rahatlama getiriyor. Bugün eğitim konularında yenilik yapabilir, yazılı ve sözlü iletişimle kısa seyahatlerin yoğun olabileceğini gözleyebilirsiniz. Ticari bağlantılarınızın sonuçları olumlu olacak.
ASLAN
Parasal konularda yenilikler yapıp kararlarınızı olumlu yönlendireceğiniz bir gün. Akrabalarınızdan bazıları size maddi konularda destek olabilir. Eşiniz ve ortağınızla kurabileceğiniz olumlu iletişim sorunlarınızı paylaşmanızı kolaylaştıracaktır.
BAŞAK
Yeni Ay birçok konuda girişim yapma isteğine neden oluyor. Ay'ın Güneş'le birleşmesiyle kendinizi duyarlı ve heyecanlı hissedebilirsiniz. Bu durum iletişim ve yaratıcılık gerektiren konularda yenilik yapma isteği içine girmenizi sağlayabilir.
TERAZİ
İç gerilimleriniz yüzünden sıkıntılı anlar geçirebilirsiniz. İçinizde genel bir huzursuzluk duygusu yaşayabilir ve sorunlarınızdan kaçabilirsiniz. Sizi bu durumdan kurtaracak güzel gelişmeler sosyal yaşamınızda veya aşkta gündeme gelebilir.
AKREP
Kendinizi organize çalışmalarda ve arkadaş çevrenizde rahat hissedebileceğiniz bir gün. Liderlik yeteneğinizi ortaya koyarak çevrenizin takdirini kazanabilirsiniz. Aşkta idealist fakat biraz fazla özgürlükçü bir tutumunuz olabilir.
YAY
Bugün Başak'ta doğan Yeni Ay, kendinizi toplumda gösterme isteğinizin ağır basacağını işaret ediyor. Meslek yaşantınızda çalışkanlığınızla ve diplomasi yeteneğinizle dikkat çekeceksiniz. Otoritelerle iyi ilişki kurabilirsiniz.
OĞLAK
Tatil ve seyahat planları yapmak için hevesli olabileceğiniz bir gün. Yabancı kültürlere duyduğunuz ilgi bu konularla ilgili araştırma ve girişim yapma isteğine neden olabilir. Dini ve felsefi konulara kendinizi yakın hissedebileceğiniz görülüyor.
KOVA
Duygusal yoğunluğunuzun yüksek olacağı bugün, alacak verecekle ilgili konularda gerilim yaşayabilirsiniz. Ailenizin kaynaklarıyla ilgili ortak kararlar alabileceğiniz bir gün. Hukuksal konularda olumlu gelişmeler gözleyebilirsiniz.
BALIK
Başak'ta doğan Yeni Ay, ikili ilişkilerin sizin için vazgeçilmez olduğunu vurguluyor. Eşiniz ve ortağınızla birbirinize yakın olabilir ama zaman zaman duygusal iletişimsizlik yaşayabilirsiniz. Organize çalışmalarda birbirinize destek olmanız mümkün.  
capricorn

Günlük
Burç Yorumu

e