Günlük burç yorumları


Koç

Boğa

İkizler

Yengeç

Aslan

Başak

Terazi

Akrep

Yay

Oğlak

Kova

BalıkGünlük Burç Yorumları

Kategori : Günlük Burç Yorumları

Günlük Burç Yorumları

27-11-2015 - Bugünün ayrı bir enerjisi var. Bu yoğun enerjiden sizin payınıza nelerin düştüğüne günlük burç yorumları panelimizden ulaşabilirsiniz. Yeni bir aşkı mı yoksa ayrılık mı? Yeni bir iş mi yoksa terfi mi? Bol para mı yoksa sağlık mı? İşte bütün bu yorumları aşağıdan bulabilirsiniz.

Warning: file_put_contents(gunluk-cache/27-11-2015.txt): failed to open stream: Permission denied in /home/rezzankirazburc/public_html/wp-content/themes/Ivory/gunlukburcAuto.php on line 81
KOÇ
Kendinizi çalışarak mutlu hissedebileceğiniz bir gündesiniz. Yalnız kendiniz için değil etrafınız için de bir şeyler yapmak sizin için oldukça önemli olabilir. Bugün fiziksel bakımdan da kendinize özen göstermek isteyeceksiniz.
BOĞA
Başaktaki Ayın rahat etkileşimleri toplumsal hayatınızı canlandırıcı etkiler veriyor. Kendinizi oldukça şanslı ve iyimser hissedebileceğiniz bu gün gireceğiniz çevrelerde neşe dağıtabilirsiniz. Bu tutumunuz her alanda size kapıları açabilir.
İKİZLER
Bu gün yalnız kalıp yaratıcı çalışmalarla ilgilenmek ve başınızı dinlemek isteyebilirsiniz. Sevdiğiniz kitapları okumak ve müzikleri dinlemek size büyük keyif verebilir ve yatatıcılığınızı güçlendirebilir. Girişimci olmaktan çok planlama yapın.
YENGEÇ
İletişim yeteneğinizin ön plana çıkabileceği bu gün yazışmalarınız ve telefon tarfiğiniz çok hızlı olabilir.Yakınlarınızla biraraya gelmek için kısa yollar yapabileceğiniz görülüyor. Etrafınızla ilişkilerinizde girişimci bir tavır sergileyeceksiniz.
ASLAN
Maddi konularda sevindirici haberler alabileceğiniz bir gündesiniz. Hiç ummadığınız çalışmalardan ve unutmuş olduğunuz konulardan parasal kazanç sağlamak çok hoşunuza gidebilir. Meslek yaşantınızda üstlerinizin desteğini alacaksınız.
BAŞAK
Burcunuzdaki Ayın konumu kendinize olan güveninizin yüksek olacağını ve fiziksel bakımdan iyi hissedebileceğinizi belirtiyor. Bedeninize özen göstermek için fırsatlar bulabileceğiniz bu gün bakımınız için masraf yapabilirsiniz.
TERAZİ
Kendinizi duygusal bakımdan oldukça güçlü hissedebileceğiniz bu gün size ihtiyacı olan kişilere yardımcı olmak isteyebilirsiniz. Sezgileriniz doğrultusunda alacağınız kararlar sizi yanıltmayacaktır. Olayları yönlendirecek motivasyonunuz var.
AKREP
Çok hareketli ve inatçı olabileceğiniz bir gündesiniz. Grup çalışmalarında etrafınızı motive edebilecek güce sahip olduğunuz görülüyor. Titiz ve düzenli çalışmanız organize olmanızı kolaylaştıracağından, arkadaşlarınızca destek görebilir.
YAY
Meslek yaşantınızda oldukça şanslı etkiler altında bulunacağınız bir gündesiniz. Toplumsal yönünüz güçlü olacağından çevrenizle iyi ilişkiler kurabilir, çalışma arkadaşlarınızın desteğini alabilirsiniz. Beden sağlığınıza özen gösterin.
OĞLAK
Kendinizi yeni çevrelere girme konusunda cesaretli hissedebileceğiniz girişimci bir gününüzdesiniz..Duygularınızı pozitif bir şekilde yansıtabilmeniz ve hoşsohbet yapınız çevreniz üzerinizde olumlu bir etki bırakabilir.
KOVA
Zorlu ve gizemli gibi görünen konulara ilgi duyup başarıyla çözümleyebileceğiniz bir gündesiniz. Sezgilerinizin oldukça yüksek olacağı bu gün sevdiklerinizn sorunlarını kolaylıkla algılayabilir ve onlara duygusal destek verebilirsiniz.
BALIK
Enerjinizi duygusal ve ikili ilişkilerinize yönlendirebileceğiniz bir gündesiniz. Evliliğinizde ve iş ortaklarınızla ilişkilerinizde kendinizi huzurlu hissedebileceğiniz görülüyor. İşbirliği ve ortak çalışmalarınızdan verimli sonuçlar alabilirsiniz.
capricorn

Günlük
Burç Yorumu

e