Günlük burç yorumları


Koç

Boğa

İkizler

Yengeç

Aslan

Başak

Terazi

Akrep

Yay

Oğlak

Kova

BalıkGünlük Burç Yorumları

Kategori : Günlük Burç Yorumları

Günlük Burç Yorumları

21-10-2014 - Aşk, iş, sağlık... burcunuzla alakalı tüm günlük yorumları aşağıda bulunan panelden okuyabilirsiniz. Burcunuzu aşağıda bulunan panelden seçin ve burcunuzun günlük burç yorumunu hemen okumaya başlayın. Bakalım bugün sizi neler bekliyor...
KOÇ
Kendinizi çalışarak mutlu hissedebileceğiniz bir gündesiniz. Yalnız kendiniz için değil etrafınız için de bir şeyler yapmak sizin için oldukça önemli olabilir. Fiziksel bakımdan da kendinize özen göstermek isteyebileceğiniz bu gün sevdiklerinizin sağlık sorunlarına eğilebileceğiniz görülüyor.
BOĞA
Başaktaki Ayın rahat etkileşimleri toplumsal hayatınızı canlandırıcı etkiler veriyor. Kendinizi oldukça şanslı ve iyimser hissedebileceğiniz bu gün gireceğiniz çevrelerde neşe dağıtabilirsiniz. Bu tutumunuz hayatınızın her alanında size kapılar açabilir.
İKİZLER
Bu gün yalnız kalıp yaratıcı çalışmalarla ilgilenmek ve başınızı dinlemek isteyebilirsiniz. Sevdiğiniz kitapları okumak ve müzikleri dinlemek size büyük keyif verebilir ve yatatıcılığınızı güçlendirebilir. Girişimci olmaktan çok planlama aşamasında kalmayı tercih edebileceğiniz bir gün.
YENGEÇ
İletişim yeteneğinizin ön plana çıkabileceği bu gün yazışmalarınız ve telefon tarfiğiniz çok hızlı olabilir.Yakınlarınızla biraraya gelmek için kısa yollar yapabileceğiniz görülüyor.Etrafınızla ilişkilerinizde girişimci bir tavır sergileyebileceğiniz bu gün yeni arkadaşlıklara açık olabilirsiniz.
ASLAN
Maddi konularda sevindirici haberler alabileceğiniz bir gündesiniz. Hiç ummadığınız çalışmalardan ve unutmuş olduğunuz konulardan parasal kazanç sağlamak çok hoşunuza gidebilir. Meslek yaşantınızda üstlerinizn desteğini alabileceğiniz görülüyor.
BAŞAK
Burcunuzdaki Ayın konumu kendinize olan güveninizin yüksek olacağını ve fiziksel bakımdan iyi hissedebileceğinizi belirtiyor. Bedeninize özen göstermek için fırsatlar bulabileceğiniz bu gün bakımınız için masraf yapabilirsiniz. İlişkilerinizden yarar görebileceğiniz bir gündesiniz.
TERAZİ
Kendinizi duygusal bakımdan oldukça güçlü hissedebileceğiniz bu gün size ihtiyacı olan kişilere yardımcı olmak isteyebilirsiniz. Sezgilerinizn doğrultusunda alacağınız kararlar sizi yanıltmayacaktır. Olayları yönlendiremek için gerekli motivasyona ve güce sahip olduğunuzu farkedebilirsiniz.
AKREP
Çok hareketli ve inatçı olabileceğiniz bir gündesiniz. Grup çalışmalarında etrafınızı motive edebilecek güce sahip olduğunuz görülüyor. Titiz ve düzenli çalışma anlayışınız organize olmanızı kolaylaştıracağından, arkadaşlarınız tarafından da destek görebilir.
YAY
Meslek yaşantınızda oldukça şanslı etkiler altında bulunacağınız bir gündesiniz. Toplumsal yönünüz güçlü olacağından çevrenizle iyi ilişkiler kurabilir, çalışma arkadaşlarınızın desteğini alabilirsiniz. Beden sağlığınıza özen göstermek isteyebileceğiniz görülüyor.
OĞLAK
Kendinizi yeni çevrelere girme konusunda cesaretli hissedebileceğiniz girişimci bir gününüzdesiniz..Duygularınızı pozitif bir şekilde yansıtabilmeniz ve hoşsohbet yapınız çevreniz üzerinizde olumlu bir etki bırakabilir. Romantik ilişkilerinizde insiyatif sahibisiniz.
KOVA
Zorlu ve gizemli gibi görünen konulara ilgi duyup başarıyla çözümleyebileceğiniz bir gündesiniz. Sezgilerinizin oldukça yüksek olacağı bu gün sevdiklerinizn sorunlarını kolaylıkla algılayabilir ve onlara duygusal destek verebilirsiniz. Mesleki konularda yaratıcı fikirlerinizle dikkat çekmeniz mümkün.
BALIK
Enerjinizi duygusal ve ikili ilişkilerinize yönlendirebileceğiniz bir gündesiniz. Evliliğinizde ve iş ortaklarınızla ilişkilerinizde kendinizi huzurlu hissedebileceğiniz görülüyor. İşbirliği ve ortak çalışmalarınızdan verimli sonuçlar alabilirsiniz.  
capricorn

Günlük
Burç Yorumu

e