Günlük burç yorumları


Koç

Boğa

İkizler

Yengeç

Aslan

Başak

Terazi

Akrep

Yay

Oğlak

Kova

BalıkGünlük Burç Yorumları

Kategori : Günlük Burç Yorumları

Günlük Burç Yorumları

04-07-2015 - Siz siz olun ama sakın güne burcunuzun günlük yorumunu okumadan güne başlamayın. Başınıza nelerin geleceği hiç belli olmaz. Sitemizde bulunan günlük burç yorumları gününüzün nasıl geçeceği hakkında sizi aydınlatabilir ve daha dikkatli olmanızı sağlayabilir.
KOÇ
Sosyal yaşantınızda hareketlenme gözleyebileceğiniz bir gündesiniz. Sevilmeye ve beğenilmeye ihtiyaç duyabilir ve bu duygularınızı sevdiğiniz insanla paylaşmak isteyebilirsiniz. Yaratıcı fikirler görülüyor.
BOĞA
Bugün aileniz, akrabalarınız ya da arkadaşlarınızla birarada olmak sizi mutlu edebilir. İş yaşantınızla ilgili konular yüzünden kuruntu yapmanız mümkün. Aceleci davranıp fırsatları gözardı etmeyin.
İKİZLER
Bugün kısa yolculuklar gündeme gelebilir ve çevrenizle iletişiminizde artış gözleyebilirsiniz. Yazılı ve sözlü anlaşmalardan kazançlı çıkmanız mümkün. Evinizle ilgili değişiklikler yapabilirsiniz.
YENGEÇ
Parasal konuların ön planda olabileceği bir gün. Yeni girişimler için çok uygun bir zaman olduğu söylenemez. Yatırımlarınızı yaparken risk almaktan kaçınmalısınız. Dikkatli adım atın.
ASLAN
İnsanlarla ilişkilerinizde gerilimler yaşayabillirsiniz. Eş ya da ortağınızın ruhsal gerginliklerinden fazlasıyla etkilenmeniz mümkün. Hayatınız konusunda tek başınıza karar vermek isteyebilirsiniz .
BAŞAK
Oldukça duyarlısınız. Kişisel girişimleriniz konusunda cesaretli olabilir fakat harekete geçme noktasında duraksayabilirsiniz. Yalnızca sizi ilgilendiren konularda yenilikler yapmak istemeniz mümkün.
TERAZİ
Katılabileceğiniz arkadaş toplantıları ve ekip çalışmalarında yeni kimselerle tanışabilirsiniz. Yaratıcı fikirlerinizle projelere destek verebilir ve grup adına konuşmalar yapabilirsiniz. İdealleriniz önem kazanıyor.
AKREP
Meslek yaşantınızda fazlasıyla yoğun bir tempoda çalışacaksınız. Sorumluluklarınızdaki artışla birlikte yeni anlaşmalar ve iş bağlantıları da gündeme gelebilir. Maddi konularda aceleci olmayın.
YAY
Kendinizi yabancı ortamlarda rahat hissedebileceğiniz ve eğitim için fırsatlar bulabileceğiniz bir gün. Yeni konular ve kültürlerle yakından ilgilenebilir ve yolculuklar planlayabilirsiniz. Duygusal yaşam olumlu.
OĞLAK
Kendinizi duygusal bakımdan oldukça yoğun hissedebileceğiniz bir gün. Yeni yatırımlar için uygun zaman. Sevdiğiniz insanla bir çok bakımdan iyi anlaşabileceğiniz görülüyor.
KOVA
İkili ilişkilerinizde ve ortaklıklarınızda gerilimler yaşanabilir. İşbirliği yapmak şart. Yeni anlaşmalara imza atmadan önce hesaplarınız iyi yapmalı ve çalışacağınız koşullara siz karar vermelisiniz.
BALIK
Günlük işlerinizde yüklerinizin artabileceği ve yeni sorumluluklar üstlenebileceğiniz bir gündesiniz. İşyerinizde yeni düzenlemeler yapmak isteyebilir, orijinal düşüncelerinizi uygulayabilirsiniz.
capricorn

Günlük
Burç Yorumu

e