Günlük burç yorumları


Koç

Boğa

İkizler

Yengeç

Aslan

Başak

Terazi

Akrep

Yay

Oğlak

Kova

BalıkGünlük Burç Yorumları

Kategori : Günlük Burç Yorumları

Günlük Burç Yorumları

06-12-2016 - Aşk, iş, sağlık... burcunuzla alakalı tüm günlük yorumları aşağıda bulunan panelden okuyabilirsiniz. Burcunuzu aşağıda bulunan panelden seçin ve burcunuzun günlük burç yorumunu hemen okumaya başlayın. Bakalım bugün sizi neler bekliyor...

Warning: file_put_contents(gunluk-cache/06-12-2016.txt): failed to open stream: Permission denied in /home/rezzankirazburc/public_html/wp-content/themes/Ivory/gunlukburcAuto.php on line 81
KOÇ
Bu gün güzel fırsatlarla ve olumlu açılarla destekleniyorsunuz. Ayrıca sosyal yaşantınızla dikkat çekiyor ve itibar kazanıyorsunuz.
BOĞA
Bu gün mesleki konularda yapıcı bir tutum izlemeli ve duygularınızı geri planda bırakmalısınız. Çalışmalarınızı hızlandırmak zorunda kalmayın.
İKİZLER
Karşıt burcunuz Yayda bulunan Ayın durumu bugün özen göstermeniz gereken konuların başında ikili ilişkilerinizin geldiğini vurguluyor.
YENGEÇ
Duygularınızı kontrol etmekte zorlanabileceğiniz bugün planlarınızda değişiklik yapmak zorunda kalabilirsiniz.
ASLAN
Sizin için yepyeni konular sözkonusu. İş konusunda sürpriz gelişmeler meydana gelebilir. Aşk konularında duygusal davranabilirsiniz.
BAŞAK
Her konuda kararlılık gösterebileceğiniz bir gündesiniz. İlişkileriniz ve anlaşmalarınız bozulabilir. Maddi konularda akılcı olmaya gayret edin.
TERAZİ
İş konusundaki başarılarınız devam ederken, parasal konulara yönelik çalışmalarınızı hızlandırabilirsiniz. İşbirliliklerine önem vermelisiniz.
AKREP
Olumlu düşünmeniz ve duygularınızı doğru yönlendirmeniz gereken bir gündesiniz. Aceleci ve öfkeli bir yapı sergileyebilirsiniz..
YAY
Bugün burcunuzda bulunan Ay'ın rahat etkileşimleri yaşamınızda değişiklik yapmak için girişimlerde bulunabileceğinize dikkat çekiyor.
OĞLAK
Yay burcunda bulunan Ay enerjinizi planlarınız üzerinde yoğunlaştırdığınıza dikkat çekiyor. Rekabetçi yapınızla ön plana çıkmak isteyebilirsiniz.
KOVA
Zorlu etkiler altında bulunabileceğiniz bir gün. Huzursuz bir ruh yapısına sahip oluşunuz meslek yaşantınızı ve evinizi negatif etkileyebilir.
BALIK
İletişim konularında oluşacak yanlış anlamalara karşı dikkatli olmalısınız. Maddi konularda oldukça şanslı bir gündesiniz.  
capricorn

Günlük
Burç Yorumu

e