Günlük burç yorumları


Koç

Boğa

İkizler

Yengeç

Aslan

Başak

Terazi

Akrep

Yay

Oğlak

Kova

BalıkGünlük Burç Yorumları

Kategori : Günlük Burç Yorumları

Günlük Burç Yorumları

03-09-2015 - Bugün günlük burç yorumlarında sizi nelerin beklediğini tahmin bile edemezsiniz. Acaba bugün hangi konularda dikkatli olmanız gerekiyor? Ya da hangi konularda şansınız açık olacak? Sevgilinizle tartışacak mısınız? Eğer sevgiliniz yok ise yeni bir aşka yelken açabilecek misiniz?

Warning: file_put_contents(gunluk-cache/03-09-2015.txt): failed to open stream: Permission denied in /home/rezzankirazburc/public_html/wp-content/themes/Ivory/gunlukburcAuto.php on line 81
KOÇ
Duygusal bakımdan kendinizi yalnız hissedebileceğiniz bir gün. Yaratıcı düşüncelerinizle kendinizi ruhsal yönden geliştirme yoluna gidebilirsiniz. Arkadaşlarınızla iletişiminizi güçlendirmek kendinizi iyi hissettirecektir.
BOĞA
Bugün kısa yolculuklar gündeme gelebilir ve çevrenizle iletişiminizde artış gözleyebilirsiniz. Yazılı ve sözlü anlaşmalardan kazançlı çıkmanız mümkün. Evinizde yenilik yapma isteğiniz artarken, yeni fikirlerinizi uygulayabilirsiniz.
İKİZLER
Evinizde özel uğraşlarınızla ilgilenmek ve sevdiklerinizle olmak isteyebileceğiniz bir gündesiniz. Grup çalışmalarında başarılı olabilir, yaratıcı fikirlerinizle dikkat çekebilirsiniz. Fakat Ayın sert etkileşimi karamsarlık eğiliminizi arttırabileceğinden dikkatli olmalısınız.
YENGEÇ
Balık burcunda bulunan Ayın burcunuza yaptığı olumlu açılar toplumsal faaliyetlerde bulunmak için ideal bir günde bulunduğunuza işaret ediyor. Sosyal yaşamınızdaki aktivite sizi mutlu edebilir ve kendinize olan güveninizi arttırabilir. Eğlenmek için fırsatlar önünüzde.
ASLAN
Günlük işlerinizde yüklerinizin artabileceği ve iş yerinizde yeni sorumluluklar üstlenebileceğiniz bir gündesiniz. İş yerinizde yeni düzenlemeler yapmak isteyebilir, orijinal düşüncelerinizi uygulamaya koyabilirsiniz.
BAŞAK
İkili ilişkilerinizde ve ortaklıklarınızda yeniliklere açık olacağınız bir gündesiniz. Ortaklaşa çalışmalar ve işbirlikleri gündeminizi oluşturabilir. Yeni anlaşmalara imza atmadan önce hesaplarınız iyi yapmalı ve çalışacağınız koşullara siz karar vermelisiniz.
TERAZİ
Duygusal bakımdan oldukça yoğun hissedebileceğiniz bir gün. Ortak yatırımlar ve hisseli paralar konusunda yenilikler yapmak isteyebilirsiniz. Sevdiğinizle cinsel ve ruhsal açıdan iyi anlaşabileceğiniz görülüyor.
AKREP
Kendinizi yabancı ortamlarda rahat hissedebileceğiniz ve eğitim için fırsatlar bulabileceğiniz bir gün. Yeni konular ve kültürlerle yakından ilgilenebilir ve yolculuklar planlayabilirsiniz. Yakınlarınızla duygusal iletişiminiz güçleniyor.
YAY
İş yaşantınızda oldukça yoğun bir gün. Sorumluluklarınızdaki artışla birlikte yeni anlaşmalar ve iş bağlantıları da gündeme gelebilir. Ayın burcunuzdaki Plutoyla sert etkileşimi olumsuz duygularınızı patlama noktasına getirebileceğinden disiplini elden bırakmayın.
OĞLAK
Katılabileceğiniz ortak çalışmalarda yeni kimselerle tanışabileceğiniz bir gündesiniz. Yaratıcı fikirlerinizle projelere destek verebilir ve çalıştığınız grup adına temsilcilik yapabilirsiniz. Ayın sert etkileşimleri karamsarlığa eğilim gösterebileceğinizi belirtiyor.
KOVA
Balıktaki ayın konumu bilinçaltınızı oldukça duyarlı kılıyor. Bugün kişisel girişimleriniz konusunda cesaretli olabilir fakat harekete geçme konusunda duraksayabilirsiniz. Yalnızca sizi ve ailenizi ilgilendiren konularda yenilikler yapmak istemeniz mümkün.
BALIK
Maddi konularda önemli gelişmeler bekleyebileceğiniz bir gün. Kaynaklarınız konusunda yatırımlar yapmak isteyebilirsiniz. Burcunuzdaki ay girişimci yönünüzü güçlendiriyor fakat yine de sert etkileşimlerin varlığını da gözönüne alıp temkinli olmalısınız.
capricorn

Günlük
Burç Yorumu

e