Günlük burç yorumları


Koç

Boğa

İkizler

Yengeç

Aslan

Başak

Terazi

Akrep

Yay

Oğlak

Kova

BalıkGünlük Burç Yorumları

Kategori : Günlük Burç Yorumları

Günlük Burç Yorumları

01-12-2015 - Aşk, iş, sağlık... burcunuzla alakalı tüm günlük yorumları aşağıda bulunan panelden okuyabilirsiniz. Burcunuzu aşağıda bulunan panelden seçin ve burcunuzun günlük burç yorumunu hemen okumaya başlayın. Bakalım bugün sizi neler bekliyor...

Warning: file_put_contents(gunluk-cache/01-12-2015.txt): failed to open stream: Permission denied in /home/rezzankirazburc/public_html/wp-content/themes/Ivory/gunlukburcAuto.php on line 81
KOÇ
Bugün maddi konularda gerçekçi davranmama eğiliminizi güçlendiriyor. Risk almaya olan eğiliminiz sizi parasal zarara uğratabilir. Beklemediğiniz ve ani masrafların bütçenizi dengelemekte güçlük yaratması mümkün.
BOĞA
Ayın Kovadaki Neptünle sert açısı zaman zaman duygusal karmaşa yaşamanıza neden olabilir. Ayın Güneşle uyumlu açısı aşk konusunda rahat olacağınız ve kadınlarla olan ilişkilerinizin güçlenebileceği bir güne işaret ediyor.
İKİZLER
Bu gün sorunlarınızdan kaçma eğilimi gösterebilirsiniz..Bilinçaltı gerilimleriniz yüzünden sıkıntılı anlar geçirmeniz mümkün. Sizi bu durumdan kurtaracak olumlu gelişmeler sosyal yaşamınızda veya aşk konusnda gündeme gelebilir.
YENGEÇ
Arkadaş çevrenizde sorumluluk duygunuzun artabileceği fakat anlaşılamamaktan yakınabileceğiniz bir gündesiniz. İçinize kapalı kalma isteğiniz yanlış anlaşılabilir. Grup çalışmalarında varlığınızı ortaya koymaktan çekinmemelisiniz.
ASLAN
Boğadaki Ayın karşıt burcunuzdaki Neptünle oluşturduğu zorlu açı çevrenizle anlaşma konusunda güçlük çekebileceğinize işaret ediyor Bu gün meslek yaşantınızdaki belirlenemez gelişmeler sizi sıkıntıya sokabilecek nitelikte olabilir.
BAŞAK
Bugün ticari bağlantılarınız ve eğitimle ilgili ilişkilerinizde zorlanmalar yaşayabilir ama üstesinden gelebilirsiniz. Uzak mesafeli bağlantılarınızdan beklediğiniz haberlerin gelmeyişi yüzünden sıkıntı çekebileceğiniz bir gündesiniz.. Yeni konularla ilgilenmek için iyi bir zaman.
TERAZİ
Burcunuzun yöneticisi Venüsün Balıkta ilerlemeye başlayacağı bu gün günlük çalışmalarınıza hız kazandırabilir ve sağlığınızda önemli gelişmeler gözleyebilirsiniz..Yaratıcı çalışmalarınızın kazançlarıyla ilgilenmek isteyebilirsiniz.
AKREP
Karşıt burcunuz Boğada bulunan burcunuzdaki Merkürle karşıt açısı bugün ikili ilişkileriniz konusunda karmaşık bir tutum sergilemenize yol açabilir. Fikirlerinizdeki ayrılıkların tartışmalara yol açması mümkün. İşbirliği konusunda duygusallığa kapılmadan karar almalısınız.
YAY
Ayın oluşturacağı uyumlu açılar yaşadığınız ortamlarla ilgili güzel gelişmeleri gündeme getirebilir. Fakat zaman zaman ortamlara uyum sağlamakta güçlük çekebilirsiniz. Fiziksel ve ruhsal dengenizi korumaya yönelik egzersizleri ihmal etmeyin.
OĞLAK
Ayın Güneşle uyumlu açısı aşk ilişkilerinize hareketlenme getirebilir. Sevdiklerinizle ilişkilerinizde fazlasıyla duyarlı davranabileceğiniz bir gündesiniz. Ufuklarınızı genişletebileceğiniz her türlü konu bu gün ilginizi çekebilir ve ilgilenmek için vakit bulabilirsiniz.
KOVA
Özel nedenler gerekçesiyle harcama sınırlarınızı zorlayabiliyorsunuz. Ayın burcunuzdaki Neptünle oluşturacağı sert açı sevdikleriniz ve güvenliğiniz konusunda geçmişten kaynaklanan bazı problemleri tekrar ortaya çıkabilir.
BALIK
Aşk konusundaki şanslılığınız, genel çekiciliğinizden kaynaklanıyor. Fakat burcunuzun yöneticisi Neptünün Ayla sert açısı ortaklarınızla iletişim konusunda kaos yaşayabileceğinize işaret ediyor. Anlaşmalarınız ve iş görüşmeleriniz konusunda istikrarsız davranabilirsiniz.
capricorn

Günlük
Burç Yorumu

e