Günlük burç yorumları


Koç

Boğa

İkizler

Yengeç

Aslan

Başak

Terazi

Akrep

Yay

Oğlak

Kova

BalıkGünlük Burç Yorumları

Kategori : Günlük Burç Yorumları

Günlük Burç Yorumları

25-10-2014 - Siz siz olun ama sakın güne burcunuzun günlük yorumunu okumadan güne başlamayın. Başınıza nelerin geleceği hiç belli olmaz. Sitemizde bulunan günlük burç yorumları gününüzün nasıl geçeceği hakkında sizi aydınlatabilir ve daha dikkatli olmanızı sağlayabilir.
KOÇ
Bugün evinizle ilgili konularda girişimlerde bulunmak isteyebilececeğiniz görülüyor. Güneşin uyumlu açısı sevdiğinizle ilişkilerinizde gelişmeler gözleyebileceğinizi belirtiyor. Sevdiklerinizin ilgisi ve size karşı olan olumlu tavırları sizi oldukça mutlu edebilir.
BOĞA
Oldukça hareketli ve iletişim bakımından yoğun bir günde bulunuyorsunuz. Kısa yolculuklarda birçok yeni şey öğrenebilirsiniz. Fikir alışverişinde bulunabileceğiniz kimselerle iş konusunda yenilikler gerçekleştirebilirsiniz.. Yapmak istediğiniz değişimler için uygun bir gün..
İKİZLER
Bugün parasal konularda düzenleme yapma isteğinizin artabileceği görülüyor. Sevdikleriniz için para harcamak hoşunuza gidebilir ve harcamalarınızda hesabınızı aşabilirsiniz. Kendinize uygun yatırımlar seçerek güvenlik duygunuzu tatmin etmek istemeniz mümkün.
YENGEÇ
Ayın burcunuzdaki konumu sizi hareketli, duyarlı ve girişimci kılıyor. Bugün yapmak istediğiniz her türlü yenilik için cesarete sahip olabilirsiniz... Ayın Güneşle olumlu açısı aşk ve özellikle cinsellik konularında olumlu etkiler altında bulunuğunuzu açıklıyor.
ASLAN
Dış etkenlere karşı duyarlı olduğunuzdan bedensel ve ruhsal sağlığınıza da özen göstermeniz gerekiyor. Geleceğe yönelik planlarınızı oluşturmak için uygun bir gündesiniz. Tek başınıza gerçekleştirmek isteyebileceğiniz çalışmalar bugün çok daha verimli olabilir.
BAŞAK
Bugün grup bilinciniz sayesinde organize çalışmalarda fikirlerinizi rahatlıkla uygulayabileceğiniz gözleniyor. Arkadaş çevrenizde dikkat çekebileceğiniz ve çevrenize karşı duyarlı davranışlar gösterebileceğiniz bir gündesiniz. Aradığınız desteği görebilirsiniz.
TERAZİ
Ayın Güneşle uyumlu açısı otoritelerle ilişkinizi olumlu yönlendirebilir. İş yaşamınızda sorumluluk sahibi bir görünüm sergileyebileceğiniz gözleniyor. Gözönünde olmak sizin için önemli olabileceğinden kişisel çalışmalarınızla dikkat çekmek isteyebilirsiniz.
AKREP
Bugün burcunuzda ilerleyen Ayın Güneşle rahat açısı duygularınızı yoğunlaştırabilir.. Ayrıca Ayın burcunuzla olumlu etkileşimi kendinizi yeni ve merak ettiğiniz konulara yönlendirebileceğinize dikkat çekiyor.Yeni konulara odaklanarak seyahatler planlayabilirsiniz.
YAY
Bilinçaltınızdan olumlu etkilenebileceğiniz bir gündesiniz. Paylaşımlarınızdan ve ikili ilişkilerinizden çok şey bekleyebileceğiniz görülürken, zaman zaman fazla endişeli yaklaşımlar içine girmeniz mümkün. Toplu çalışmalardan para kazanabileceğiniz görülüyor.
OĞLAK
Bugün ikili ilişkilerinizde tutarlı ve yumuşak davranabileceğiniz gözleniyor. Yakın çevrenizde yeni insanlarla tanışabilir işbirlikleri için harekete geçebilirsiniz. Geleceğe yönelik planlarınızı uygulayabileceğiniz yeni anlaşmalar gündeminizde yer alabilir.
KOVA
Mesleki konulara ve detaylı çalışmalara önem verebileceğiniz yoğun bir gündesiniz. Yengeçteki Ayın Güneşle uyumlu açısı ulaşım, sağlık ve iletişim konularında rahatlama yaratıyor. İşlerinize gösterdiğiniz özeni aşk konusunda da göstermenizde yarar var.
BALIK
BALIK: (20 Şubat-20 Mart) Bugün sosyal faaliyetler, toplantılar ve zevkli yolculuklar gündeminizde yer alıyor. Yengeçte bulunan burcunuzdaki Güneşle olumlu etkileşimi enerjinizi, toplumsal ve eğlenceli konulara yönlendirebileceğinizi belirtiyor. Sevgi konusunda her zamankinden daha başarılısınız.
capricorn

Günlük
Burç Yorumu

e