Günlük burç yorumları


Koç

Boğa

İkizler

Yengeç

Aslan

Başak

Terazi

Akrep

Yay

Oğlak

Kova

BalıkGünlük Burç Yorumları

Kategori : Günlük Burç Yorumları

Günlük Burç Yorumları


24-07-2014 - Bugün günlük burç yorumlarında sizi nelerin beklediğini tahmin bile edemezsiniz. Acaba bugün hangi konularda dikkatli olmanız gerekiyor? Ya da hangi konularda şansınız açık olacak? Sevgilinizle tartışacak mısınız? Eğer sevgiliniz yok ise yeni bir aşka yelken açabilecek misiniz?
KOÇ
Yengeç burcunda bulunan Ay alım ve satım gibi konularla ilgilenme isteğinde olabileceğinizi belirtiyor .Ayın yöneticiniz Marsla etkileşimi aşk hislerinizin güçlenmesine ve duygularınızı daha farklı yollardan ifade etme isteğine neden olabilir..
BOĞA
Çevresel şartlardan olumlu etkilenebileceğiniz hareketli bir gündesiniz. Ayın Oğlak burcundaki Marsla etkileşimi yakın çevrenizle ilgili hoş ve ilginç gelişmeleri gündeme getirebilir. Cinselliğe ve duygusal paylaşımlara fazlasıyla açık olabilirsiniz.
İKİZLER
Bu gün maddi konular gündeminizde önemli yer tutabilir. Yengeç burcunda bulunan Ay enerjinizi bu konuya kanalize ederek yatırım yapma isteğinizi arttırıyor.Ayın durumu akraba ya da arkadaşlardan görebileceğiniz maddi desteklere işaret ediyor.
YENGEÇ
Burcunuzda bulunan Ay sayesinde kendinizi çok girişimci hissedebilir , duygusal yaşamınızda olumlu beklentiler içine girebilirsiniz. Sevdiğiniz kişiden de aynı ilgi görmeniz sizi mutlu edebilir. Bu gün yaşadığınız yerde sevdiklerinizi ağırlamak isteyebilirsiniz.
ASLAN
Kendinizi ruhsal yönden gelişime açık hissedeceğiniz bir gündesiniz.Tek başınıza yapabileceğiniz çalışmalar ve planlar bu gün çok daha verimli olabilir. Dış etkenlere karşı duyarlı olduğunuzdan bedensel ve ruhsal sağlığınıza da özen göstermeniz gerekiyor.
BAŞAK
Sosyal çevrelere girebileceğiniz ve arkadaş çevrelerinde hoş ilişkiler başlatabileceğiniz bir gündesiniz.Ayın Oğlaktaki Marsla etkileşimi sayesinde kendinizi ve çevrenizi ortak çalışmalar için motive edebilecek güce sahip olduğunuz görülüyor.
TERAZİ
Meslek yaşantınızda yeni olanaklar ve sorumluluklarla karşılaşabileceğiniz bir gündesiniz. Kendinizi cesurca ortaya koyabilir yaptığınız işlerle ön plana çıkmak isteyebilirsiniz. Ayın burcunuzdak Güneşle sert etkileşimi otoritelerle anlaşma güçlüğü yaşayabileceğinizi belirtiyor.
AKREP
Fiziksel enerjinizin ve motivasyonlarınızın güçlü olacağı bir gündesiniz. Yeni konularla ilgilenmek için vakit bulabilir ticari bağlantılarınızı güçlendirebilecek girişimlerde bulunabilirsiniz. Öğrenim görüyorsanız bu gün eğitim fırsatları için araştırma yapabilirsiniz.
YAY
Duygusal bakımdan oldukça hassas olabileceğiniz bu gün sevdiğinizle duygularınızı paylaşmaktan kaçınmamalısınız... Yengeçteki Ayın Güneşle etkileşimi sevgi isteğinizin yoğun ve cinsel dürtüleriniz de güçlü olacağına işaret ediyor. Paylaşımlarınız konusunda şanslı olabilirsiniz.
OĞLAK
Karşıt burcunuz Yengeçte bulunan Ayın burcunuzdaki Marsla etkileşimi ikili ilişkilerinizi destekliyor.Bu gün parasal konularda işbirliği ve yeni tekliflerle karşılaşabilir, eş veya ortağınızın kaynaklarından yararlanabilirsiniz. Parasal konularda ani kararlar almamaya özen göstermelisiniz.
KOVA
Bugün iş yerinizde arkadaşlarınızın ve çalışanlarınızın desteğini alabilir,çalışmalarınız için ihtiyaç duyduğunuz koşulları sağlayabilirsiniz. Servis, hizmet ve sağlık konuları gündeminizde önemli yer tutabilir. Fiziksel bakımdan kendinize özen göstermeyi istemeniz mümkün
BALIK
Bu gün Yengeçte bulunan Aydan aldığınız rahat etkileşimler ikili ilişkilerinizde yepyeni başlangıçlar yapabileceğinizi belirtiyor.. Romantik eğilimlerinizin yüksek olacağı bu gün aşk konusunda hoş gelişmeler yaşayabilirsiniz. Sevdiğiniz insanı çekiciliğinizle etkileyebileceğiniz gözleniyor  
capricorn

Günlük
Burç Yorumu

e