Günlük burç yorumları


Koç

Boğa

İkizler

Yengeç

Aslan

Başak

Terazi

Akrep

Yay

Oğlak

Kova

BalıkGünlük Burç Yorumları

Kategori : Günlük Burç Yorumları

Günlük Burç Yorumları


28-08-2014 - Bugün günlük burç yorumlarında sizi nelerin beklediğini tahmin bile edemezsiniz. Acaba bugün hangi konularda dikkatli olmanız gerekiyor? Ya da hangi konularda şansınız açık olacak? Sevgilinizle tartışacak mısınız? Eğer sevgiliniz yok ise yeni bir aşka yelken açabilecek misiniz?
KOÇ
Romantik eğilimlerinizin maksimum artacağı bugün aşk yaşamınızı yönlendirmeniz her zamankinden kolay olacak. Ay'ın Mars'la rahat etkileşimin olumlu etkilerini yabancı yerlerle ilişkilerinizde artış olarak gözleyeceksiniz.
BOĞA
Bugün sevdiklerinize karşı hislerinizi yoğun olarak gösterebilir ve onlardan da her konuda destek görebilirsiniz. Yardımseverlik duygularınızın artabileceği gözleniyor. Fakat aşırı harcamaya ve lüks eğiliminizi dengelemeye çalışmalısınız.
İKİZLER
Bugün Mars'la Ay'la olumlu açısı değişimlere uyumlu yapınızın da desteğiyle amaçlarınız ve idealleriniz üzerinde söz sahibi olabileceğiniz bir güne işaret ediyor. Arkadaşlarınızla duygusal paylaşımlar yaşayabilirsiniz.
YENGEÇ
Bugün Ay'ın oluşturacağı rahat açılar işbirliği ve ortak çalışmaların verimi olabileceğini vurguluyor. Bu arada grup çalışmalarında tanışabileceğiniz kimselerle duygusal yoğunlaşmalar yaşayabilirsniz.
ASLAN
Koç'taki Ay'ın rahat açıları, bugün eğlenceli ortamlarda dikkat toplayabileceğinize işaret ediyor. Yaratıcılık konularında motivasyonunuz artıyor. Bu devrede sevgi konusunda sizi şaşırtacak gelişmeler olabilir.
BAŞAK
Bugün kendinize güvenli davranışlarınızla dikkat çekmeniz ve ilginizi çekebilecek kimselerle tanışmanız mümkün. Sevdiklerinizden ve arkadaşlarınızdan aldığınız destekle birçok işi birarada yapabilirsiniz.
TERAZİ
Bugün ortaklıklarınız konusunda duyarlı olabilir ve ikili ilişkilerinizden aldığınız destekle güne devam edebilirsiniz. Ay, duygusal ilişkilerinizdeki sorunları aşacağınızı belirtiyor. Sevgide beklentilerinizin karşılığını almak sizi mutlu edecek.
AKREP
Çalışma arkadaşlarınızdan ve yanınızda çalışan kimselerden yardım görebileceğiniz bir gün. Ay'ın rahat açıları uyumlu etkiler gönderse de aşırılıklara olan eğiliminizi dengelemeli ve sağlığınızı fazla çalışarak zorlamamalısınız.
YAY
Ay'ın olumlu etkileri beğenileceğiniz bir günde olduğunuzu belirtiyor. Mars'ın Ay'la rahat açısının etkisiyle istediğiniz dönüşümleri işte gerçekleştirebilirsiniz. Aşk ve sosyal yaşamınızda beklenmedik fırsatlar yakalayacak ve değerlendireceksiniz.
OĞLAK
Ay'ın oluşturacağı rahat açılarının etkisiyle parasal girişimlerinizde kendinize güvenli olacaksınız. Ayaklarınız yere sağlam bastığı için bu etkiyi olumlu yönlendireceksiniz. Aileniz ve sevdiklerinizin desteğini alarak rahata kavuşabilirsiniz.
KOVA
Bugün sevdiklerinizle ilişkileriniz daha duygusal bir boyutta gerçekleşecek. Aşka gereken önemi verebilirsiniz. Gerçekçi yönünüzü dengeleyeceğiniz bugün, sizin için ön planda sevdiğinizle duygusal iletişiminizi artırmak geliyor.
BALIK
Ay, size parasal girişimlerinizde gerekli cesareti verirken, yatırımlarınızı destekliyor. Kararsızlığınızı aşabilirseniz bu etkiden yararlanmak kolay olacak. Bugün paylaşımlarınızla ilgili kararlar alabilir ve deneyimlerinizden yaralanabilirsiniz.  
capricorn

Günlük
Burç Yorumu

e