Günlük burç yorumları


Koç

Boğa

İkizler

Yengeç

Aslan

Başak

Terazi

Akrep

Yay

Oğlak

Kova

BalıkGünlük Burç Yorumları

Kategori : Günlük Burç Yorumları

Günlük Burç Yorumları

26-07-2016 - Aşk, iş, sağlık... burcunuzla alakalı tüm günlük yorumları aşağıda bulunan panelden okuyabilirsiniz. Burcunuzu aşağıda bulunan panelden seçin ve burcunuzun günlük burç yorumunu hemen okumaya başlayın. Bakalım bugün sizi neler bekliyor...

Warning: file_put_contents(gunluk-cache/26-07-2016.txt): failed to open stream: Permission denied in /home/rezzankirazburc/public_html/wp-content/themes/Ivory/gunlukburcAuto.php on line 81
KOÇ
Bugün sevdikleriniz ve ailenizle ilgili sorumluluklarınız gündeme gelebilir. İçe dönük olmanız diğer konulara sabırsızlıkla yaklaşmanıza yol açıyor. Ailenizin ve dostlarınızın güven isteğinize cevap verin.
BOĞA
İletişime çok önem verebileceğiniz hareketli bir gündesiniz. Kısa yolculuklarda bilgilerinizi arttırma yoluna gidebilir, tanışabileceğiniz ilginç kimselerle iş konusunda yeni fikirler üretebilirsiniz.
İKİZLER
Kendiniz ve sevdikleriniz için para harcamak hoşunuza gidebilir ve harcamalarınızda aşırıya kaçabilirsiniz. Kendinize uygun yatırımlar seçerek güvenlik duygunuzu tatmin etmek isteyeceksiniz.
YENGEÇ
Oldukça duyarlı ve girişimci bir gün. Yapmak istediğiniz yenilikler için yeterli motivasyona sahipsiniz. Aileniz ve sevdiklerinizle ilgili konular bu gün sizin için her zamankinden daha önemli olabilir.
ASLAN
Kendinizi ruhsal yönden gelişime açık hissedeceğiniz bir gündesiniz. Tek başınıza yapabileceğiniz çalışmalar ve planlar çok daha verimli olabilir. Bedensel ve ruhsal sağlığınıza özen gösterin.
BAŞAK
Kendinizi sosyal ortamlarda mutlu hissedebileceğiniz bir gün. Hedeflerinizi iyi belirleyerek geleceğe ilişkin planlar yapma isteği içinde olabilirsiniz. Grup çalışmalarında başarı görülüyor.
TERAZİ
Meslek yaşantınızda yoğun bir tempo içine giriyorsunuz. Ön planda olmak sizin için önemli ve bireysel çalışmalarınızla dikkat çekmek istiyorsunuz. Bu tavrınız maddi kazanç sağlayabilir.
AKREP
Kendinizi yeni ve merak ettiğiniz konulara yönlendireceksiniz. Yabancı ülkelere ve kültürlere ilgi duyabilir bu motivasyonla seyahatler planlayabilirsiniz. Duygusal yaşantınızda olumlu bir devre.
YAY
Kendinizi duygusal bakımdan oldukça yoğun hissedebileceğiniz bir gündesiniz. İkili ilişkilerinizden çok şey bekleyebileceğiniz görülürken, aşırı kaygılı yaklaşımlar içine girmeniz mümkün.
OĞLAK
Yakın çevrenizde yeni insanlarla tanışabilir işbirlikleri için harekete geçebilirsiniz. Geleceğe yönelik planlarınızı uygulayabileceğiniz yeni anlaşmalar gündeminizde yer alabilir.
KOVA
İş konusuna detaylara önem verin.Yeteneklerinizi ön plana çıkartabileceğiniz işlerde özellikle başarılı olabileceğiniz görülüyor. İşlerinize gösterdiğiniz özeni vücudunuza da göstermeyi ihmal etmeyin.
BALIK
Enerjinizi yaratıcı konulara yönlendirebilirsiniz. Toplantılar ve zevkli yolculuklar gündeminizde yer alıyor. Duygusal ilişkilerde her zamankinden daha başarılı ve şanslı olacaksınız.
capricorn

Günlük
Burç Yorumu

e