Günlük burç yorumları


Koç

Boğa

İkizler

Yengeç

Aslan

Başak

Terazi

Akrep

Yay

Oğlak

Kova

BalıkGünlük Burç Yorumları

Kategori : Günlük Burç Yorumları

Günlük Burç Yorumları

23-10-2016 - Herkes güne başlamadan önce gününün nasıl geçeceği hakkında endişe duyar. Gününüzün nasıl geçeceğini merak etmenize gerek yok çünkü sitemizde yer alan günlük burç yorumları bölümünde bugün sizleri neler beklediğini rahatlıkla öğrenebilirsiniz. Burç yorumunuzu mutlaka sitemizden okuyun.

Warning: file_put_contents(gunluk-cache/23-10-2016.txt): failed to open stream: Permission denied in /home/rezzankirazburc/public_html/wp-content/themes/Ivory/gunlukburcAuto.php on line 81
KOÇ
Bu gün girişimleriniz ve kişisel kaynaklarınızı geliştirme temaları sizin için ön planda geliyor. Neptünün Aya oluşturduğu rahatlatıcı açı sayesinde enerjinizi özellikle parasal konulara kanalize edebilirsiniz.
BOĞA
Bu gün iç dünyanızı olumlu etkileyecek olan Ay iyimser bir ruh halinde olabileceğinizi vurguluyor Hevesli yaklaşımlarınız çevreniz tarafından olumlu yorumlanabilir ve aşk ve iş konusunda arzu ettiğiniz girişimleri gerçekleştirebilirsiniz...
İKİZLER
Bu gün sevgi konularında kendinizi ifade etmekte zorlanabileceğiniz bir gündesiniz. Eşiniz veya ortağınızla yaşadığınız sorunların temelinde yatan sebep iletişim kopukluğu olabilir. Yaklaşımlarınızda daha ılımlı olun.
YENGEÇ
Arkadaşlarınızdan her konuda yardım görebilir ve siz de onlara yardımcı olabilirsiniz Gezegenlerin konumu iletişim konusunda yoğun bir devreye girebileceğinize işaret ederken sosyal yaşamınızda olumlu gelişmeler başlayabilir.
ASLAN
Bu gün otorite konumundaki kişilerden destek görüşünüz motivasyonunuzu arttırabilir. Koçtaki Ayın oluşturduğu rahat etkileşimler sayesinde önemli kararları alma aşamasında olabilir işte girişimci davranabilirsiniz.
BAŞAK
Bu gün planlı ve programlı davranarak işlerinizde oluşabilecek aksaklıkları bertaraf edebilirsiniz. Yeni konularla ilgilenmek için motivasyonunuz yüksek Ufuklarınızı geliştirebileceğiniz grup çalışmalarında yer almak isteyebileceğiniz görülüyor.
TERAZİ
Bu gün partnerinizle duygusal iletişiminiz oldukça güçlü olabilir ve birbirinize bir çok konuda yardımcı olabilirsiniz. Anlaşmalar bakımından verimli bir gündesiniz.Karşıt burcunuzdaki Ayın konumu birebir ilişkilerde şansınızı artırıyor.
AKREP
Bu gün paylaşımlarınız konusnda önemli gelişmeler gündeme gelebilir..Vergi ,sigorta ve miras gibi başkalarını da içine alan konularla ilgilenebileceğiniz gözleniyor. Sorunlarınızı anlayabilecek kimselerle dertlerinizi paylaşabilirsiniz.
YAY
Koçtaki Ayın olumlu açısı birlikte çalıştığınız kimselerle iletişiminizin güçlü olacağını ve onlardan destek göreceğinizi belirtiyor..Enerjinizin yoğunluğu motivasyonlarınızı ve yaratıcılığınızı önemli ölçüde artırıyor.
OĞLAK
Bu gün sevgi konusunda şanslı olabilir ve duygularınızı sevdiğinizle paylaşabilirsiniz. Koçtaki Ayın Neptünle oluşturacağı açı risk içeren konularla ilgilenebileceğinizi belirtiyor fakat yine de aşırı risk almaktan kaçınmanızda fayda var.
KOVA
Maddiyattan kaynaklanan güçlükleri aşabileceğiniz görülüyor. Bu gün kendinizi eviniz ve iş yaşantınız arasında dengeleyerek sevdiklerinize gerekli zamanı ayırabilirsiniz. Ayın Neptünle olumlu açısı yaratıcılığınızı ve iletişiminizi destekliyor.
BALIK
Aydan ve diğer gezegenlerden genel olarak olumlu etkiler alacağınız bu gün yakınlarınızla ve akrabalarınızla ilişkilerinizin güçlenebileceği ve iletişiminizin artabileceği gözleniyor. Fakat zaman zaman huzursuzluklar yaşayabilirsiniz.  
capricorn

Günlük
Burç Yorumu

e