Günlük burç yorumları


Koç

Boğa

İkizler

Yengeç

Aslan

Başak

Terazi

Akrep

Yay

Oğlak

Kova

BalıkGünlük Burç Yorumları

Kategori : Günlük Burç Yorumları

Günlük Burç Yorumları

27-07-2016 - Acaba bugün sizi neler bekliyor? Yeni bir sevgili bulabilecek misiniz? Patronunuz ile aranız nasıl olacak? Peki ya sağlık sorunları ortaya çıkacak mı? Bütün bunların cevaplarını belki de aşağıda yer alan günlük burç yorumları panelimizde bulacaksınız.

Warning: file_put_contents(gunluk-cache/27-07-2016.txt): failed to open stream: Permission denied in /home/rezzankirazburc/public_html/wp-content/themes/Ivory/gunlukburcAuto.php on line 81
KOÇ
Karşıt burcunuz terazide bulunan ay ikili ilişkilerinizde önemli gelişmeleri gündeme getiriyor. Eşinizle veya ortağınızla organize çalışmalara katılabilirsiniz.. İşbirlikleri yaratıcı fikirlerinizi uygulamanız için iyi bir destek olabilir.
BOĞA
Günlük işlerinizde arkadaşlarınızın desteğinden faydalanabileceğiniz bir gündesiniz. Sağlığınızla ilgili sorunlara eğilebilir, vucudunuza gerekli özeni gösterebilirsiniz. Güvenliğinizle ilgili problemler ve evhamlar yaşayabileceğiniz görülüyor.
İKİZLER
Aşk yaşantınızdaki gelişmeler sosyal hayatınıza canlılık getirebilir. Aileniz ve sevdiklerinizle iyi anlaşabileceğiniz bir gündesiniz. Hobilerinizle ilgilenmek ve alışveriş yapmak için fırsatlar bulabilir aşk konusunda düşlediklerinize ulaşabilirsiniz.
YENGEÇ
Ayın burcunuza sert etkileşimi özellikle duygusal konularda aşırılıklara sebep olabileceğinden dikkatli olmalısınız. Zihinsel yönden aktif olmanız iş yaşantınızda başarılı olmanıza yardımcı oluyor. Ev ve iş yaşantınız arasındaki dengeyi kurmalısınız.
ASLAN
İletişim konusunda son derece aktif bir gündesiniz. Yakın çevrenizde bir çok kısa yola gidebilir veya sürpriz misafirlerinizi ağılayabilirsiniz. Yazılı ve sözlü anlaşmaların gündemde olabileceği bu gün kardeşlerin veya dostlarınızın fikirleri size ilham verebilir.
BAŞAK
Maddi konuların ön planda olacağı bugün yatırımlarınızı yönlendirirken tek başınıza karar almak isteyebilirsiniz. Bu durumun hisseli paralar konusunda problemler çıkarabileceği görülüyor. Kararlarınızı alırken güvendiğiniz kişilere danışmalısınız.
TERAZİ
Kişisel girişimlerinizi uygulama fırsatları bulabileceğiniz bir gündesiniz. Kendinize güvenle hareket etmek meslek yaşantınızda başarılı olmanıza yardımcı oluyor. Ayın olumlu etkileşimleri yaratıcılığınızı geliştirici etkiler veriyor.
AKREP
Bir çok konuda düşünme ve planlama aşamasında kalabileceğiniz bir gündesiniz. Kendinizi ön planda hissetmekten çekinebilir, başkalarına yardım ve karşılıksız çalışma konularında gönüllü olabilirsiniz.Sağlığınızı korumak için dinlenmeyi ihmal etmeyin.
YAY
Sosyal ortamlarda aktivite gösterebileceğiniz bir gündesiniz. Önemli konularda dostlarınızın desteğini alabilir ve sırlarınızı paylaşabilirsiniz. Aşk konusunda hevesli bir tutum içinde bulunmanız aradığınız heyecanı bulmanıza yardım edebilir.
OĞLAK
Terazi burcundaki Ayın etkileşimleri ailenizin değerini anlamanıza yardımcı oluyor. İşbirliğinin faydasını mesleğiniz konusunda da görebileceğiniz bir gündesiniz. Fakat Ay sinirli davranışılarınızın aşk yaşamınızda negatif etki yapabileceğini gösteriyor.
KOVA
Yeni çevrelerle ilişkilerinizin güçlenebileceği ve bağlantılarınızda hızlı gelişmeler gözleyebileceğiniz bir gün. Kültürel faaliyetlere katılmak isteyebilirsiniz. Ayın burcunuzdaki Neptünle rahat etkileşimi yaratıcılığınızı destekliyor.
BALIK
Bu gün aşk konusunda hızlı gelişmeler yaşayabilir fakat bunları kendinize saklamak isteyebilirsiniz. Sosyal yaşantınızda aktivitelere katılabilir ve bu sayede oyalanabilirsiniz.. Hisseli paralar ve alım satım konuları gündeminizi oluşturabilir.
capricorn

Günlük
Burç Yorumu

e