Günlük burç yorumları


Koç

Boğa

İkizler

Yengeç

Aslan

Başak

Terazi

Akrep

Yay

Oğlak

Kova

BalıkGünlük Burç Yorumları

Kategori : Günlük Burç Yorumları

Günlük Burç Yorumları

26-10-2014 - Herkes güne başlamadan önce gününün nasıl geçeceği hakkında endişe duyar. Gününüzün nasıl geçeceğini merak etmenize gerek yok çünkü sitemizde yer alan günlük burç yorumları bölümünde bugün sizleri neler beklediğini rahatlıkla öğrenebilirsiniz. Burç yorumunuzu mutlaka sitemizden okuyun.
KOÇ
Ayın sert etkileşimleri bugün aileniz ve paylaşımlarınız konusunda dikkatli olmanız gerektiğine işaret ediyor. Bugün parasal konular gündemde olabilir kendinizin olduğu kadar başkalarının sorunlarıyla da ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz.
BOĞA
Akrepteki Ayın Kovadaki Merkür ve Neptünle gerilimli açısı işbirlikleri konusunda isteksiz bir tavır içinde olabileceğinize dikkat çekiyor. Eşiniz ve ortağınızla birbirinizi anlamakta güçlük çekebilirsiniz. Kendinizi sınırlama eğiliminizin yüksek olacağı görülüyor.
İKİZLER
Bugün rutin işlerinizi yürütürken çevrenizin isteklerine öncelik tanıyabilirsiniz. Ayrıca sağlığınıza gereken önemi göstermeniz gerekiyor. Aşırı çalışma ve yorgunluklarının bedeniniz üzerindeki etkilerini bertaraf etmek için gerekli önlemleri almaya çalışmalısınız.
YENGEÇ
Akrep burcunda bulunan Ay aşk yaşantınızda heyecanlı gelişmelere işaret ediyor. Ayın Marsla birleşmesi eğlenceli konuların ön planda olabileceğine işaret ederken toplum yaşamınıza her zamankinden daha fazla ilgi göstermeniz mümkün.
ASLAN
Güvenlik ihtiyacınızın artabileceği bugün eviniz için yatırımlara yönelebilir, ailenizden size destek olmalarını isteyebilirsiniz. Evinizle ilgili konuların gündeminizde geniş yer tutması mümkün. Meslek yaşantınızda biraz zorlu bir zamanda bulunuyorsunuz.
BAŞAK
Eylül) Çevresel ilişkilerinizde iletişim bakımından yoğunluk gözleyebilirsiniz. Dostlarınız ve komşularınız ihtiyacınız olan konularda destek görebilirsiniz. Ayın olumlu etkileri diplomatik ve artistik yeteneklerinizi arttırırken aşk konusunda şansınızı açıyor.
TERAZİ
Maddi konulara yön verme isteğinizin yoğun olacağı bugün harcamalarınızda aşırıya kaçmanız mümkün. Hisseli paralar ve ortak çalışmalarınızın sonuçlarıyla ilgili endişeler yaşayabileceğiniz görülüyor. Aşkta hislerinizle hareket etme eğiliminiz oldukça yüksek.
AKREP
Burcunuzda bulunan Ay girişimci yönünüzü güçlendirirken yapmak istediğiniz her iş için enerji sağlıyor. Fakat Ayın Merkür ve Neptünle sert açıları özellikle işbirlikleri konusunda alacağınız kararlar üzerinde daha detaylı düşünmeniz sizin için yararlı olacaktır.
YAY
Ayın Akrep burcundaki konumu bilinçaltınızın oldukça aktif olacağını öngörüyor. Fakat Ayın sert açıları psikosomatik sorunların gün ışığına çıkmasına neden olabilir. Kendinizi dengelemek için diyetinize özen gösterin ve fiziksel egzersizlerinizi ihmal etmeyin.
OĞLAK
Ayın konumu çevresel ilişkilerinizle gelecek olumlu bağlantılrı gündme getiriyor. Fakat söylemleriniz ilişkileriniz ve grup çalışmalarınız üzerinde çok etkili olacağından sözlerinizi iyi seçmelisiniz. Aile çevresinde oluşabilecek beğenilere açık olduğunuz bir gündesiniz.
KOVA
Kendinizi toplum önünde rahat hissedeceğiniz bugün fikirlerinizi paylaşabilirsiniz. Ayın burcunuzdaki Merkür ve Neptünle sert açısı maddi konularda aşırılıklara neden olabilir. Mesleki konularda bilinçli hareket etmeniz otoritelerin dikkatini çekebilir.
BALIK
Ayın desteğiyle yabancı ortamlarla olan iletişiminizin pek de rahat geçmeyeceği gözleniyor. Çünkü yöneticiniz Neptünün Ay'la yaptığı sert açı inandığınız konular üstünde tartışmalar yapabileceğinizi öngörüyor. Farklı kültürlere ilgi duyabileceğiniz görülüyor.
capricorn

Günlük
Burç Yorumu

e