Günlük burç yorumları


Koç

Boğa

İkizler

Yengeç

Aslan

Başak

Terazi

Akrep

Yay

Oğlak

Kova

BalıkGünlük Burç Yorumları

Kategori : Günlük Burç Yorumları

Günlük Burç Yorumları

18-04-2015 - Siz siz olun ama sakın güne burcunuzun günlük yorumunu okumadan güne başlamayın. Başınıza nelerin geleceği hiç belli olmaz. Sitemizde bulunan günlük burç yorumları gününüzün nasıl geçeceği hakkında sizi aydınlatabilir ve daha dikkatli olmanızı sağlayabilir.
KOÇ
Burcunuzda bulunan Ayın etkisiyle sevgi konularına fazlasıyla duyarlı yaklaşabileceğiniz görülüyor. Girişimci yapınızın olumlu etkilerini yabancı yerlerle ilişkilerinizde artış olarak gözlerken, arzu ettiğiniz seyahatlere çıkma fırsatları bulabilirsiniz.
BOĞA
Bugün biraz keyifsiz gibi görünebilir ve sevdiklerinize karşı hislerinizi bastırma eğilimi gösterebilirsiniz. Aslında yakınlarınız ve arkadaşlarınızdan ilgi görebileceğiniz bu devrede onlara gereken özeni gösterirseniz duygusal paylaşımlarınızı arttırabilirsiniz.
İKİZLER
Bu gün koç burcundaki Ayın konumu amaçlarınız ve idealleriniz üzerinde söz sahibi olabileceğiniz bir güne işaret ediyor. Grup içi çalışmalarınızda aktif olmaktan büyük zevk duyabilir, arkadaşlarınızla duygusal paylaşımlar yaşayabilirsiniz.
YENGEÇ
Bugün yöneticiniz Ayın konumu işbirliği ve ortak çalışmaların üzerinizde gerilim yaratabileceğini vurguluyor. Bu arada grup çalışmalarında tanışabileceğiniz kimselerle duygusal yoğunlaşmalar yaşayabilirsiniz.
ASLAN
Koç burcunda ilerleyen Ay bugün eğlenceli ortamlarda dikkat çekerek beğeni toplayabileceğinize işaret ediyor. Kendinizi yenileme konusunda istek duyabileceğiniz bu devrede sevgi konusunda çok hoş gelişmeler olabilir.
BAŞAK
Bugün farklı ortamlarda kendinize güvenli davranışlarınızla dikkat çekmeniz mümkün. Sevdiklerin,izden ve arkadaşlarınızdan aldığınız destekle bir çok işi birarada yapabilir ve sorumluluklarınızı yerine getirebilirsiniz.
TERAZİ
Bu gün ortaklıklarınız konusnda duyarlı olabilir ve ikili ilişkilerinizden aldığınız olumlu destekle güne devam edebilirsiniz.Karşıt burcunuzdaki Ayın konumu duygusal ilişkilerinizdeki iletişimden kaynaklanan sorunları gündeme getirebilir..
AKREP
Çalışma arkadaşlarınızdan ve yanınızda çalışan kimselerden yardım görebileceğiniz bir gündesiniz Bugün rutin işlerinizi yoluna koyma konusunda yetenekli olabilir fakat beklenmedik koşullarla karşılaşabilirsiniz.
YAY
Koçtaki Ayın durumu zekanızla dikkat çekebileceğinizi belirtirken aşk ve sosyal yaşamınızda beklenmedik fırsatlar yakalayabileceğiniz gözleniyor. Ayın olumlu etkileri görüntünüz ve kişiliğinizle dikkat çekebileceğiniz bir günde olduğunuızu belirtiyor...
OĞLAK
Koç burcunda bulunan Ayın etkisiyle kendinizi güvenliğinize ve anılarınıza bağımlı hissedebileceğiniz görülüyor. İhtiyaçlarınız sizi herzamankinden daha çok yönlendirebilir ve zaman zaman ailenizle ilgili huzursuzluklar yaşayabilirsiniz.
KOVA
Bu gün sevdiklerinizle olan ilişkilerinizin daha duygusal bir boyutta gerçekleştiğine tanık olabilirsiniz ve aşk konusuna gereken önemi verebilirsiniz. Sizin için ön planda olan konuların başında iletişim ve yakın çevreyle olan ilişkileriniz geliyor.
BALIK
Koç burcundaki Ay size parasal girişimleriniz konusunda gerekli cesareti verirken fazla harcamalarınızı dengelemeniz konusunda uyarıyor. Bugün ortak paylaşımlarınız konusunda kararlar alabilir bu konuda deneyimlerinizden yararlanmak isteyebilirsiniz.
capricorn

Günlük
Burç Yorumu

e