Günlük burç yorumları


Koç

Boğa

İkizler

Yengeç

Aslan

Başak

Terazi

Akrep

Yay

Oğlak

Kova

BalıkGünlük Burç Yorumları

Kategori : Günlük Burç Yorumları

Günlük Burç Yorumları

30-05-2015 - Siz siz olun ama sakın güne burcunuzun günlük yorumunu okumadan güne başlamayın. Başınıza nelerin geleceği hiç belli olmaz. Sitemizde bulunan günlük burç yorumları gününüzün nasıl geçeceği hakkında sizi aydınlatabilir ve daha dikkatli olmanızı sağlayabilir.
KOÇ
Bu gün yaşadığınız yer, eviniz ve ailenizle ilgili güzel gelişmeler gündeme gelebilir Yengeçteki Ayla birleşen Jüpiter sevdikleriniz için harcama yapma isteğinizin artabileceğini belirtiyor. Ailenizin güven isteğinize cevap vermeleri sizi mutlu edebilir.
BOĞA
İletişime çok önem verebileceğiniz hareketli bir gündesiniz.Yakın çevrenizde bilgilerinizi arttırma yoluna gidebilir, tanışabileceğiniz ilginç kimselerle iş konusunda yeni fikirler üretebilirsiniz. Yapmak istediğiniz değişimler için uygun bir gün.
İKİZLER
Bu gün Yengeç burcunda Ayla birleşen Jüpiter parasal konularla ilgili hızlı gelişmeleri gündeme getirebilir. Harcamalarınızda aşırı kaçmamak için bütçenizi dengelemelisiniz. Ama siz de beklenmedik bir para yardımı görebilir ve buna sevinebilirsiniz:
YENGEÇ
(22 Haziran-23 Tem.) Burcunuzda Jüpiterle birleşen Ayın yoğun enerjisi sizi hareketli, duyarlı ve girişimci kılıyor. Yapnak istediğiniz yenilikler için yeterli motivasyona sahipsiniz. Aileniz ve sevdiklerinizle ilgili konular bu gün sizin için her zamankinden daha önemli olabilir.
ASLAN
İlişkilerinizde koşulları değiştirme yoluna gidebilirsiniz. Ayın Jüpiterle birleşecek olması yardımlaşmaya verdiğiniz önemi arttırabilir ve çevrenizdeki insanları anlamak için çaba sarefedebilirsiniz.
BAŞAK
Yengeç burcunda Jüpiterle birleşen Ayın enerjisiyle geleceğe ilişkin planlar yapma isteği içinde olabilirsiniz. Grup çalışmalarında çalışmalarınızı rahatlıkla uygulayabileceğiniz görülüyor.
TERAZİ
İşde yoğun olarak çalışabileceğiniz bir gündesiniz. Ön planda olmak sizin için önemli olabileceğinden bireysel çalışmalarınızla dikkat çekmek isteyebilirsiniz. Jüpiterle birleşecek olan Ay fikirlerinizi herkese duyurma isteğine yol açabilir..
AKREP
Yengeç burcunda Jüpiterle birleşen Ayın olumlu enerjisi kendinizi yeni ve merak ettiğiniz konulara yönlendirebileceğinize dikkat çekiyor.Yabancı ülkelere ve kültürlere ilgi duyabilir bu motivasyonla seyahatler planlayabilirsiniz.
YAY
Kendinizi duygusal bakımdan oldukça yoğun hissedebileceğiniz bir gündesiniz.. Bu gün yaşamınızla ilgili saklı gerçekleri keşfedebilirsiniz. Fazla zihinsel enerji gerginliğe sebep olabilir.
OĞLAK
Bu gün eşinizin ve ortağınızın desteğini bir çok konuda görebilmeniz mümkün. Karşıt burcunuzdaki gezegenlerin desteğiyle ikili ilişkileriniz hareketlenebilir ve işbirlikleri için harekete geçebilirsiniz. Geleceğe yönelik planlarınızı uygulayabileceksiniz.
KOVA
Burcunuzdaki Neptünle birleşen Mars ilişkilerinizde yenilikçi düşünceleriniz olabileceğini belirtiyor..Yeteneklerinizi ön plana çıkartabileceğiniz işlerde özellikle başarılı olabilirsiniz. Huzursuzluklarınızı ilişkilerinize yansıtmamaya çalışmalısınız.
BALIK
Yengeçte Jüpiterle birleşecek olan Aydan rahatlatıcı etkiler alacağınız bugün enerjinizi, yaratıcı konulara yönlendirebilirsiniz. Toplantılar ve zevkli yolculuklar gündeminizde yer alıyor.
capricorn

Günlük
Burç Yorumu

e