Günlük burç yorumları


Koç

Boğa

İkizler

Yengeç

Aslan

Başak

Terazi

Akrep

Yay

Oğlak

Kova

BalıkGünlük Burç Yorumları

Kategori : Günlük Burç Yorumları

Günlük Burç Yorumları


29-07-2014 - Aşk, iş, sağlık... burcunuzla alakalı tüm günlük yorumları aşağıda bulunan panelden okuyabilirsiniz. Burcunuzu aşağıda bulunan panelden seçin ve burcunuzun günlük burç yorumunu hemen okumaya başlayın. Bakalım bugün sizi neler bekliyor...
KOÇ
Kalabalık bir ortamda fikirlerinizi ortaya koyabilirsiniz. Anlaşılmadığınızı düşünerek aniden öfke yaşamanız ve sizinle beraber olan insanlara kızmanız mümkün.
BOĞA
Eviniz ve ailenizle ilgili sorunlarınız nedeniyle kendinizi kısıtlanmış ve sıkıntılarınızın üstesinden gelemeyecekmiş gibi hissedebilirsiniz. Karamsarlığa kapılmanız gereksiz.
İKİZLER
Yaşamınızda değişiklik yapmak isteyebilirsiniz. Zaten yaşadığınız olaylarla değişim içinde bulunuyorsunuz. Kendinizi sıkmak yerine, sabırlı olmanız gerektiğini hatırlamanızda fayda var.
YENGEÇ
Parasal harcamalarınıza dikkat etmeniz gereken bir gün de bulunuyorsunuz. Yakın bir arkadaşınıza borç verebilirsiniz. Sizinle çalışan bir elemanın değişmesi canınızı sıkabilir.
ASLAN
Enerjinizin çok yoğun olduğu bir günde bulunuyorsunuz. İşinize duyduğunuz sorumluluk ve işinizle ilgili problemleriniz, rahat hareket etmenizi zorlaştırabilir.
BAŞAK
Kendinizi tehlikeye atacak davranışlardan kaçınmanız gereken bir günde bulunuyorsunuz. Daha dikkatli olmanız gerekir. Fiziksel olarak sizi zorlayan işleri başka bir güne erteleyebilirsiniz.
TERAZİ
Arkadaşlarınızla katılacağınız güzel bir toplantı veya parti neşenizi arttıracak. Aile fertlerinden, onlara fazla zaman ayırmadığınızdan dolayı tepki alabilirsiniz.
AKREP
İşlerinizin ters gitmesi mücadele gücünüzü arttırabilir. Sorunların üstesinden gelmeniz ve kendinizi daha güçlü hissetmeniz mümkün. Yeni ilişkilere hazırlıklı olun.
YAY
Kişiliğinizde ki değişimlerin, ilişkilerinizi nasıl etkilediğini görebilirsiniz. Daha olumlu ve güzel ilişkiler kurmanız mümkün. İşinizle ilgili yoğun bir uğraş içersinde olabilirsiniz.
OĞLAK
Aşk duygularınızın yoğunlaştığı, sevgilinizle sorunlar yaşayabileceğiniz bir gün de bulunuyorsunuz. İsteklerinizin olması için şartlarınızın değişmesini beklemelisiniz.
KOVA
Yakın çevrenizin sizi maddi yönden desteklemesini bekleyebilir ve bu duygunuzu onlara dile getirebilirsiniz. Güçlü kişilerle kurduğunuz arkadaş ilişkilerinizi pekiştirmelisiniz.
BALIK
Eşiniz veya ortağınızla ilgili sorunlar yaşamanız mümkün. İşinizle ilgili değişiklikler ilişkilerinize yansımakta ve yakın çevrenizle aranızdaki ilişkilerde gerginlik yaratmakta.
capricorn

Günlük
Burç Yorumu

e