Günlük burç yorumları


Koç

Boğa

İkizler

Yengeç

Aslan

Başak

Terazi

Akrep

Yay

Oğlak

Kova

BalıkGünlük Burç Yorumları

Kategori : Günlük Burç Yorumları

Günlük Burç Yorumları

26-11-2014 - Acaba bugün sizi neler bekliyor? Yeni bir sevgili bulabilecek misiniz? Patronunuz ile aranız nasıl olacak? Peki ya sağlık sorunları ortaya çıkacak mı? Bütün bunların cevaplarını belki de aşağıda yer alan günlük burç yorumları panelimizde bulacaksınız.
KOÇ
Ayın durumu işlerinize şevkle sarılabileceğinizi ve bu yolla maddi gelirinizi arttırabileceğinizi belirtiyor. Fakat bu arada aşırı harcama eğilimlerinizi dengelemenizde fayda var. Kazançlarınızı olumlu yatırırımlarla desteklemeyi denemelisiniz..
BOĞA
Oğlak burcundaki Ay aşka ve eğlenceye ihtiyaç duyacağınız bir günde olduğunuzu belirtiyor. Kendinizi mutlu etmek için biraz fazlaca alışveriş edebilir ama sonuçta çabalarınızın karşılığını alabilirsiniz. Sevgiliniz ya da eşinizle anlaşmak için altyapı oluşturmak size kalmış..
İKİZLER
İç dünyanızdaki kıpırtıların size yol göstermesini isteyebileceğiniz bir gündesiniz. Çıkabilecek iletişim sorunları en az sizin kadar başkalarının da canını sıkabilir. Yine de bu durumun altından en iyi kalkabilecek şanslı burçlardan biri sizsiniz..
YENGEÇ
Karşıt burcunuzdaki Ay birebir ilişkilerinizde oldukça duyarlı davranabileceğinizi belirtiyor. Alıngan yapınızla duyacağınız her söze aşırı tepki verebilir ve sevdiklerinizi isyan ettirebilirsiniz. Kendinizle başbaşa kalarak yapacağınız bir gezinti size ihtiyacınız olan huzuru verecektir.
ASLAN
Bu gün sağlığınızla ilgili girişimler yapmak için ideal gibi gözüküyor. Vücudunuza özen göstermek hem moralinizi yükseltecek hem de güven duygunuzu tazeleyecektir. Arkadaşlarınız ve çalışanlarınızdan size yardımcı olmalarını istemekten çekinmeyin.
BAŞAK
Oğlaktaki Ayın olumlu etkisi aşk yaşamınızda hareketli saatler yaşayabileceğinizi belirtiyor...Romantik yapınızla sevdiğiniz kimseyi rahatlatabilir ve karşılığını fazlasıyla alabilirsiniz. Bu gün maddi konularda da yenilikler yapmak için ideal gözüküyor..
TERAZİ
Aylın durumu bu gün sevdiklerinizle zaman zaman sürtüşmeler yaşayabileceğinize işaret ediyor.Ama yine de onlara olan sevginiz birarada olma isteğinizi arttırabililir.. Ortak bazı planları oluşturmak için çok uygun bir günde olduğunuzu gözardı etmeyin.
AKREP
Bu gün yakın çevrelere yapacağınız kısa yolculukların üzerinizde çok olumlu etkisi olabilir.Kendinize küçük bir kaçamak yapma izni verip uzun süredir görmediğiniz bir arkadaşınıza uğrayabilir ve brlikte hoş vakit geçirebilirsiniz. Güzel anıları paylaşma zevkini kaçırmamalısınız
YAY
Kendinizi maddi konularla yönlendirebileceğiniz. bir gündesiniz.Harcamalarınızda zevklerinizi ön plana çıkartabilirsiniz fakat zaman zaman aşırıya kaçma ihtimalini gözardı etmeyin.. İş yaşamınızdaki başarılarınız size ikramiye ya da artış olarak geri dönebilir.
OĞLAK
Burcunuzdaki Ayın vereceği olumlu motivasyonu her türlü konuda başarıyla kullanabilirsiniz. Konu aşksa her şey yolunda gibi gözüküyor , fakat işlerinize müdahale edilmesine izin vermemelisiniz. Sevdiğinizle olan iletişiminizi geliştirmek elinizde
KOVA
Eşiniz yada ortağınızla zaman zaman fikir ayrılıklarına düşebileceğiniz bu gün her söyleneni farklı algılamanız sorun yaratabilir.. Ayın durumu bazı şeylerin altyapısını fazlaca araştırdığınızı ve kararlarınızda geçmişin etkisinde kaldığınızı belirtiyor. Ilımlı davranmanız herşeyi değiştirebilir
BALIK
Oğlaktaki ayın durumu arkadaş çevrenizde duyarlı davranışlar gösterebileceğinizi belirtiyor. Çevreyle iletişimi siz yönlendirebilir ve zaman zaman arabuluculuk görevi üstlenebilirsiniz..Enerjinizi ideallerinizi oluşturmaya yönelendirirseniz gerilimleri minimuma indirebilirsiniz.  
capricorn

Günlük
Burç Yorumu

e