Günlük burç yorumları


Koç

Boğa

İkizler

Yengeç

Aslan

Başak

Terazi

Akrep

Yay

Oğlak

Kova

BalıkGünlük Burç Yorumları

Kategori : Günlük Burç Yorumları

Günlük Burç Yorumları


22-07-2014 - Aşk, iş, sağlık... burcunuzla alakalı tüm günlük yorumları aşağıda bulunan panelden okuyabilirsiniz. Burcunuzu aşağıda bulunan panelden seçin ve burcunuzun günlük burç yorumunu hemen okumaya başlayın. Bakalım bugün sizi neler bekliyor...
KOÇ
Kalabalık bir ortamda fikirlerinizi ortaya koyabilirsiniz. Anlaşılmadığınızı düşünerek aniden öfke yaşamanız ve sizinle beraber olan insanlara kızmanız mümkün. İnsanları oldukları gibi kabul etmeyi öğrenmelisiniz.
BOĞA
Eviniz ve ailenizle ilgili sorunlarınız nedeniyle kendinizi kısıtlanmış ve sıkıntılarınızın üstesinden gelemeyecekmiş gibi hissedebilirsiniz. Karamsarlığa kapılmanız enerjinizi düşürerek sorunlarınızın büyümesine neden olabilir.
İKİZLER
Yaşamınızda değişiklik yapmak ve kendinizi aşmak isteyebilirsiniz. Zaten yaşadığınız olaylarla değişim içinde bulunuyorsunuz. Kendinizi sıkmak yerine,sabırlı olmanız gerektiğini hatırlamanızda fayda var.
YENGEÇ
Parasal harcamalarınıza dikkat etmeniz gereken bir gün de bulunuyorsunuz. Yakın bir arkadaşınıza borç verebilirsiniz. Sizinle çalışan bir elemanın değişmesi canınızı sıkabilir. İyimser olmaya çalışmalısınız.
ASLAN
Enerjinizin çok yoğun olduğu bir günde bulunuyorsunuz. İşinize duyduğunuz sorumluluk rahat hareket etmenizi zorlaştırabilir. Kendinize zaman ayırmasını bilmelisiniz. Aşk hayatınızda değişiklikler meydana gelebilir.
BAŞAK
Kendinizi tehlikeye atacak davranışlardan kaçınmanız gereken bir günde bulunuyorsunuz. Daha dikkatli olmanız gerekir. Fiziksel olarak sizi zorlayan işleri başka bir güne erteleyebilirsiniz. Maddi konularla ilgili olumlu gelişmeler gözüküyor.
TERAZİ
Bugün arkadaşlarınızla katılacağınız güzel bir toplantı veya parti neşenizi arttıracak. Sanatsal bir faaliyet içinde kendinizi bulabilirsiniz. Aile fertlerinden, onlara fazla zaman ayırmadığınızdan dolayı tepki alabilirsiniz.
AKREP
İşlerinizin ters gitmesi mücadele gücünüzü arttırabilir. Sorunların üstesinden gelmeniz ve kendinizi daha güçlü hissetmeniz mümkün. Yeni ilişkilere hazırlıklı olun. Size çok farklı gelen biriyle tanışabilirsiniz.
YAY
Kişiliğinizde ki değişimlerin, ilişkilerinizi nasıl etkilediğini görebilirsiniz. Daha olumlu ve güzel ilişkiler kurmanız mümkün. İşinizle ilgili yoğun bir uğraş içersinde olabilirsiniz. Aniden harekete geçip kısa bir yolculuğa çıkabilirsiniz.
OĞLAK
Aşk duygularınızın yoğunlaştığı, sevgilinizle sorunlar yaşayabileceğiniz bir gün de bulunuyorsunuz. İsteklerinizin olması için şartlarınızın değişmesini beklemelisiniz. Karamsarlığa düşmemeye çalışın.
KOVA
Yakın çevrenizin sizi maddi yönden desteklemesini bekleyebilir ve bu duygunuzu onlara dile getirebilirsiniz. Güçlü kişilerle kurduğunuz arkadaş ilişkilerinize bugün zaman ayırmalı ve ilişkilerinizi pekiştirmelisiniz.
BALIK
Eşiniz veya ortağınızla ilgili sorunlar yaşamanız mümkün. İşinizle ilgili değişiklikler ilişkilerinize yansımakta ve yakın çevrenizle aranızdaki ilişkilerde gerginlik yaratmakta. Olayları akışına bırakmayı denemelisiniz.
capricorn

Günlük
Burç Yorumu

e