Günlük burç yorumları


Koç

Boğa

İkizler

Yengeç

Aslan

Başak

Terazi

Akrep

Yay

Oğlak

Kova

BalıkGünlük Burç Yorumları

Kategori : Günlük Burç Yorumları

Günlük Burç Yorumları

29-09-2014 - Günlük burç yorumlarını aşağıda bulunan tablodan rahatça okuyabilirsiniz. Her burcun günlük yorumu ayrıntılı bir şekilde aşağıda yer almaktadır. Burçların üzerine tıkladığınızda seçmiş olduğunuz burcun günlük yorumunu okuyabilirsiniz.
KOÇ
Bu gün girişimleriniz ve kişisel kaynaklarınızı geliştirme temaları sizin için ön planda geliyor. Yay burcundaki Güneşin burcunuzdaki Aya oluşturduğu rahatlatıcı açı sayesinde enerjinizi özellikle parasal konulara kanalize edebilirsiniz.
BOĞA
Bu gün iç dünyanızı olumlu etkileyecek olan Ay iyimser bir ruh halinde olabileceğinizi vurguluyor Hevesli yaklaşımlarınız çevreniz tarafından olumlu yorumlanabilir ve bu gün aşk ve iş konusunda arzu ettiğiniz girişimleri gerçekleştirebilirsiniz.
İKİZLER
Bu gün sevgi konularında kendinizi ifade etmekte zorlanabileceğiniz bir gündesiniz. Eşiniz veya ortağınızla yaşadığınız sorunların temelinde yatan sebep iletişim kopukluğu olabilir. Yaklaşımlarınızda daha ılımlı olmaya çalışmalısınız.
YENGEÇ
Arkadaşlarınızdan her konuda yardım görebilir ve siz de onlara yardımcı olabilirsiniz Gezegenlerin konumu iletişim konusunda yoğun bir devreye girebileceğinize işaret ederken sosyal yaşamınızda olumlu gelişmeler başlayabilir.
ASLAN
Bugün otorite konumundaki kişilerden destek görüşünüz motivasyonunuzu arttırabilir. Yaydaki Güneşin Koçtaki Ayla oluşturduğu rahat açı sayesinde önemli kararları alma aşamasında olabilir meslek yaşamınızda oldukça iddialı davranabilirsiniz.
BAŞAK
Bugün planlı ve programlı davranarak işlerinizde oluşabilecek aksaklıkları bertaraf edebilirsiniz.. Yeni konularla ilgilenmek için motivasyonunuz oldukça yüksek Ufuklarınızı geliştirebileceğiniz grup çalışmalarında yer almak isteyebileceğiniz görülüyor.
TERAZİ
Bugün partnerinizle duygusal iletişiminiz oldukça güçlü olabilir ve birbirinize bir çok konuda yardımcı olabilirsiniz. Karşıt burcunuzdaki Ayın konumu bu gün birebir ilişkileriniz konusunda şanslı olabileceğinizi vurguluyor.
AKREP
Bugün paylaşımlarınız konusnda önemli gelişmeler gündeme gelebilir.. Vergi ,sigorta ve miras gibi başkalarını da içine alan konularla ilgilenebileceğiniz gözleniyor. Sorunlarınızı anlayabilecek ve paylaşabilecek kimselerle dertlerinizi paylaşabilirsiniz.
YAY
Burcunuzdaki Güneşin Ayla olumlu açıları iletişiminizin güçlü olacağını ve onlardan destek göreceğinizi belirtiyor.. Enerjinizin yoğunluğu motivasyonlarınızı arttırırken, bugün yaratıcılığınızdan maksimum yararlanabileceğiniz görülüyor.
OĞLAK
Bu gün sevgi konusunda şanslı olabilir ve duygularınızı sevdiğinizle paylaşabilirsiniz. Spekülatif konularla ilgilisiniz fakat aşırı risk almaktan kaçınmanızda fayda var. Gezegenlerden eğlence yaşamınızı canlandırıcı etkiler alıyorsunuz.
KOVA
Bugün yaşamınızda maddiyattan kaynaklanan güçlükleri aşabileceğinizi görülüyor. Bugün kendinizi eviniz ve iş yaşantınız arasında dengeleyerek sevdiklerinize gerekli zamanı ayırabilirsiniz. Ayın olumlu açısı yaratıcılığınızı ve iletişiminizi destekliyor.
BALIK
Aydan ve diğer gezegenlerden genel olarak olumlu etkiler alacağınız bu gün yakınlarınızla ve akrabalarınızla ilişkilerinizin güçlenebileceği gözleniyor. Fakat zaman zaman nedenini bilmediğiniz huzursuzluklar yaşayabilirsiniz.
capricorn

Günlük
Burç Yorumu

e