Günlük burç yorumları


Koç

Boğa

İkizler

Yengeç

Aslan

Başak

Terazi

Akrep

Yay

Oğlak

Kova

BalıkGünlük Burç Yorumları

Kategori : Günlük Burç Yorumları

Günlük Burç Yorumları

04-08-2015 - Aşk, iş, sağlık... burcunuzla alakalı tüm günlük yorumları aşağıda bulunan panelden okuyabilirsiniz. Burcunuzu aşağıda bulunan panelden seçin ve burcunuzun günlük burç yorumunu hemen okumaya başlayın. Bakalım bugün sizi neler bekliyor...
KOÇ
Paylaştığınız değerlerle ilgili konular yüzünden sıkıntı yaşayabilirsiniz. Açığa vuramadığınız sıkıntılarınızın sizi yönlendirebileceği bugün, iş ve aile ilişkilerinizin seyri hakkında dikkatli karar vermelisiniz.
BOĞA
Bugün Kova'daki Neptün'ün Akrep'teki Ay'la açısı, ikili ilişkilerinizde zorluk yaşayabileceğinize dikkat çekiyor. Sevdiklerinizle bir arada olma isteği duyabilir ama zaman zaman duygusal çıkışlarda bulunabilirsiniz.
İKİZLER
Günlük işlerinizi yoluna koyarken hevesli ve enerjik davranabileceğiniz bir gün. Çalışma arkadaşlarınızla düzen ve servis konularında tartışmalar yaşayabilirsiniz. Kaza ve yaralanma olasılığına karşı dikkatli olmalısınız.
YENGEÇ
Akrep'teki Ay'ın Jüpiter'le rahat ilişkisi, aşkta sizi çok mutlu edebilecek gelişmelerle karşınıza çıkabilir. Yapacağınız tartışmalar sevginize katkıda bulunabilir ve kıskançlık hisleriniz aşırıya varmadığı sürece mutlu olabilirsiniz
ASLAN
Bugün Akrep'teki Ay'ın etkilerini güvenliğiniz ve yaşadığınız yerle ilgili konularda hissedebilirsiniz. Düşüncelerinizde olumlu değişimler gözlenebilir. Bugün sevdiklerinizin ve ailenizin üstüne fazlasıyla düşmeniz mümkün.
BAŞAK
Akrep'teki Ay'ın olumlu etkileri kendinizi ödüllendirme isteğinizi güçlendiriyor. Çevresel şartları değerlendireceğiniz bugün iletişim yeteneğinizden yararlanabilirsiniz. Enerjinizi sevdiğiniz konulara yönlendirebilirsiniz.
TERAZİ
Maddi konularda hızlı gelişmelerle karşılaşabileceğiniz bir gün. Bugün kaynaklarınızı kontrol etmekte başarılı olabilir, harcamalarınızın sonuçlarını kestirebilirsiniz. Beklenmedik para hareketleri bütçenizi destekleyebilir.
AKREP
Ay bugün ruhsal açıdan sizi destekliyor. Kendinize ve sevdiklerinize biraz daha objektif bir gözle yaklaşmaya çalışmalısınız.Yapmak istediğiniz yenilikler için enerjiniz ve motivasyonlarınız oldukça yüksek.
YAY
Duygularınızın hassas olacağı bugün, çevrenizden etkilenebileceğiniz görülüyor. İçsel dünyanızın zenginliği sizi olumlu yönlendirebilir. Bilinçaltı problemlerinizden rahatlatıcı çalışmalar yaparak uzaklaşabilirsiniz.
OĞLAK
Enerjinizi idealist çalışmalarınıza yönlendirmek isteyebileceğiniz bir gün. Fikirlerinizi uygulayabileceğiniz projelerde yer almak sizi mutlu edebilir. Maddi desteğe ihtiyaç duyabileceğiniz bugün, dostlarınızdan yardım görebilirsiniz.
KOVA
Meslek yaşantınızda beklenmedik olaylar yaşayabileceğiniz bir gün. Duygularınıza hakim olamamak yüzünden sevdiğinizle tartışmalar yaşayabilirsiniz. Bugün kişisel isteklerinizi gerçekleştirmede ısrarlı olabileceğiniz görülüyor
BALIK
Akrep'teki Ay'ın burcunuza rahat etkileşim yapacağı bugün, etrafınızla barışık olabilir, yabancı ortamlarda kendinizi rahat hissedebilirsiniz. Yapmak istediğiniz yeniliklerde yüksek motivasyona sahip olabileceğiniz görülüyor.  
capricorn

Günlük
Burç Yorumu

e