Günlük burç yorumları


Koç

Boğa

İkizler

Yengeç

Aslan

Başak

Terazi

Akrep

Yay

Oğlak

Kova

BalıkGünlük Burç Yorumları

Kategori : Günlük Burç Yorumları

Günlük Burç Yorumları

29-05-2015 - Bugünün ayrı bir enerjisi var. Bu yoğun enerjiden sizin payınıza nelerin düştüğüne günlük burç yorumları panelimizden ulaşabilirsiniz. Yeni bir aşkı mı yoksa ayrılık mı? Yeni bir iş mi yoksa terfi mi? Bol para mı yoksa sağlık mı? İşte bütün bu yorumları aşağıdan bulabilirsiniz.
KOÇ
Bu gün evinizle ilgili konularda girişimlerde bulunmak isteyebilececeğiniz görülüyor. Ailenizle olan ilişkilerinize özen gösterebilir ve onlardan destek görebilirsiniz. Sevdiklerinizin güven isteğinize cevap vermeleri sizi mutlu edebilir.
BOĞA
Oldukça hareketli ve iletişim bakımından yoğun bir günde bulunuyorsunuz..Kısa yolculuklarda bir çok yeni şey öğrenebilir yoluna gidebilir, ve fikir alışverişinde bulunabileceğiniz kimselerle iş konusunda yenilikler gerçekleştirebilirsiniz...Yapmak istediğiniz değişimler için uygun bir gün..
İKİZLER
Bu gün parasal konularda düzenleme yapma isteğinizin artabileceği görülüyor. Sevdikleriniz için para harcamak hoşunuza gidebilir ve harcamalarınızda hesabınızı aşabilirsiniz. Kendinize uygun yatırımlar seçerek güvenlik duygunuzu tatmin etmek istemeniz mümkün.
YENGEÇ
Bu gün yapnak istediğiniz her türlü yenilik için cesarete sahip olabilirsiniz. Yönetici gezegeniniz Ayın burcunuzdaki Jüpterle birleşimi sizi hareketli, duyarlı ve girişimci kılıyor.. Aileniz ve sevdiklerinizle ilgili konular bu gün sizin için her zamankinden daha önemli olabilir.
ASLAN
Dış etkenlere karşı duyarlı olduğunuzdan bedensel ve ruhsal sağlığınıza da özen göstermeniz gerekiyor.Geleceğe yönelik planlarınızı oluşturmak için uygun bir gündesiniz...Yalnız yapabileceğiniz çalışmalar ve planlar bu gün çok daha verimli olabilir.
BAŞAK
Bu gün grup bilinciniz sayesinde ve toplumsal ve organize çalışmalarda fikirlerinizi rahatlıkla uygulayabileceğiniz gözleniyor. Arkadaş çevrenizde dikkat çekebileceğiniz ve çevrenize karşı duyarlı davranışlar gösterebileceğiniz bir gündesiniz
TERAZİ
Burcunuzdaki güneşin yengeçteki Ayla gerilmli açısı otoritelerle ilişkinizi olumsuz yönlendirebilr.İş yaşamınızda oldukça duyarlı ve sorumluluk sahibi bir görünüm sergileyebileceğiniz gözleniyor. Gözönünde olmak sizin için önemli olabileceğinden kişisel çalışmalarınızla dikkat çekmek isteyebilirsiniz.
AKREP
Yengeç burcunda bulunan ayın olumlu enerjisi kendinizi yeni ve merak ettiğiniz konulara yönlendirebileceğinize dikkat çekiyor.Yabancı ülkelere ve kültürlere ilgi duyabilir bu motivasyonla seyahatler planlayabilirsiniz. Duygusal yaşantınızda olumlu bir devredesiniz.
YAY
Bilinçaltınızın oldukça gergin olabileceği bir gündesiniz..Paylaşımlarınızdan ve ikili ilişkilerinizden çok şey bekleyebileceğiniz görülürken, zaman zaman fazla endişeli yaklaşımlar içine girmeniz mümkün. Ortaklaşa çalışmalardan para kazanabileceğiniz görülüyor.
OĞLAK
Bu gün ikili ilişkilerinizde aşırı duyarlı davranabileceğiniz gözleniyor. Yakın çevrenizde yeni insanlarla tanışabilir işbirlikleri için harekete geçebilirsiniz.Geleceğe yönelik planlarınızı uygulayabileceğiniz yeni anlaşmalar gündeminizde yer alabilir.
KOVA
Mesleki konulara ve detaylı çalışmalara önem verebileceğiniz yoğun bir gündesiniz. Yeteneklerinizi ön plana çıkartabileceğiniz işlerde özellikle başarılı olabileceğiniz görülüyor. İşlerinize gösterdiğiniz özeni sağlığınıza da göstermenizde yarar var..
BALIK
Bu gün sosyal faaliyetler ,toplantılar ve zevkli yolculuklar gündeminizde yer alıyor. Yengeçte bulunan Aydan rahatlatıcı etkiler alacağınız gözlenirken enerjinizi, toplumsal ve eğlenceli konulara yönlendirebilirsiniz .Sevgi konusunda ise oldukça başarılısınız.  
capricorn

Günlük
Burç Yorumu

e