Günlük burç yorumları


Koç

Boğa

İkizler

Yengeç

Aslan

Başak

Terazi

Akrep

Yay

Oğlak

Kova

BalıkGünlük Burç Yorumları

Kategori : Günlük Burç Yorumları

Günlük Burç Yorumları

31-05-2016 - Aşk, iş, sağlık... burcunuzla alakalı tüm günlük yorumları aşağıda bulunan panelden okuyabilirsiniz. Burcunuzu aşağıda bulunan panelden seçin ve burcunuzun günlük burç yorumunu hemen okumaya başlayın. Bakalım bugün sizi neler bekliyor...

Warning: file_put_contents(gunluk-cache/31-05-2016.txt): failed to open stream: Permission denied in /home/rezzankirazburc/public_html/wp-content/themes/Ivory/gunlukburcAuto.php on line 81
KOÇ
Terazide bulunan Ayın konumu ikili ilişkilerinizde hareketlenme getiriyor. Ayın Marsla rahat açısı aşk ilişkilerinize dikkat çekiyor. Ortak çalışmalar için hevesli olabilirsiniz ama önce eşiniz ve ortağınızla fikir birliği içinde olmaya dikkat etmelisiniz.
BOĞA
Bugün çalıştığınız ortamda düzenlemeler yapmak isteyebilir, yeni düşüncelerinizi uygulamaya koyabilirsiniz. Günlük işlerinizde yüklerinizin artabileceği ve iş yerinizde yeni sorumluluklar üstlenebileceğiniz görülüyor.. Sorunlarınıza rahatça çözüm bulmanız mümkün.
İKİZLER
Kovadaki Uranüsün Terazideki Ayla rahat açısı yaratıcılığınızı ortaya koyabileceğiniz çalışmalar ve hobilerinizle ilgilenmek için uygun bir günde olduğunuzu belirtiyor. Sosyal yaşamınızdaki aktivite sizi mutlu edebilir ve aşkta kendinize olan güveninizi arttırabilir.
YENGEÇ
Bugün yöneticiniz Ayın Uranüsle olumlu açısı kendinizi geliştirme isteğinizin yoğun olabileceği ve değişimlere açık olacağınız bir günü belirtiyor.. Kendinizi sevdiklerinizin yanında rahat hissedebilir ve dostlarınızı evinize davet edebilirsiniz.
ASLAN
Bugün kısa yolculuklar gündeme gelebilir ve yakın çevrenizle iletişiminizde artış gözleyebilirsiniz. Yazılı ve sözlü her türlü anlaşmayı yaparken dikkatli olun. Çalışma arkadaşlarınızla birçok konuda fikir birliğine varabilir ve birlikte kısa yolculuklar yapabilirsiniz.
BAŞAK
Maddi konularda olumlu gelişmeler bekleyebileceğiniz bir gündesiniz. Kaynaklarınızı değerlendirirken sezgilerinize güvenebilir ve yatırımlarınızı bu doğrultuda yönlendirebilirsiniz. Aşk konusundaki şansınız ve kısmetiniz sosyal yaşamınıza yön veriyor.
TERAZİ
Bugün kişisel girişimleriniz konusunda cesaretli olabilir ve aşk konusunda isteğiniz gelişmeleri yaşayabilirsiniz. Burcunuzda bulunan Ayın konumu sizi oldukça duyarlı kılıyor. Ayın Uranüsle oluşturduğu açı aşk ilişkilerinizde olumlu değişimler olabileceğine işaret ediyor.
AKREP
Burcunuzun yöneticisi Marsın Ayla rahat açısı duygusal bakımdan kendinizi motive olmuş hissedebileceğiniz bir güne işaret ediyor. Yaratıcı düşüncelerinizle ilgilenmek kendinizi daha iyi hissetmenize neden olacaktır.. İlişkilerinizi yoluna koyabileceğiniz gözleniyor.
YAY
Katılabileceğiniz arkadaş toplantıları ve grup çalışmalarında yeni kimselerle tanışabileceğiniz bir gündesiniz. Yaratıcı fikirlerinizle projelere destek verebilir ve arabuluculuk yapabilirsiniz. Mesleki konularda ilerleme kaydedebileceğiniz görülüyor.
OĞLAK
Meslek yaşantınızda oldukça yoğun bir tempoda çalışabileceğiniz bir gündesiniz. Sorumluluklarınızdaki artışla birlikte yeni anlaşmalar ve iş bağlantıları da gündeme gelebilir. Maddi konularda disiplinli olabilir ve değer verdiğiniz kişilerin fikirlerinden yaralanabilirsiniz.
KOVA
Ayın rahat açı yapacağı bugün kendinizi değişik ortamlarda rahat hissedebileceğiniz ve yabancı konulara bakış açınızı geliştirmek için fırsatlar bulabileceğiniz gözleniyor. Yeni konular ve kültürlerle yakından ilgilenebilir eğitim amaçlı yolculuklar planlayabilirsiniz.
BALIK
Kendinizi duygusal bakımdan gerilimli hissedebileceğiniz bir gün. Ortak yatırımlar ve hisseli paralar konusunda yenilikler yapmak isteyebilirsiniz. Eşinizle paylaşımlarınız konusunda anlaşabileceğiniz görülüyor. Aşk yaşantınızda heyecanlı gelişmeler olabilir.
capricorn

Günlük
Burç Yorumu

e