Günlük burç yorumları


Koç

Boğa

İkizler

Yengeç

Aslan

Başak

Terazi

Akrep

Yay

Oğlak

Kova

BalıkGünlük Burç Yorumları

Kategori : Günlük Burç Yorumları

Günlük Burç Yorumları

09-02-2016 - Aşk, iş, sağlık... burcunuzla alakalı tüm günlük yorumları aşağıda bulunan panelden okuyabilirsiniz. Burcunuzu aşağıda bulunan panelden seçin ve burcunuzun günlük burç yorumunu hemen okumaya başlayın. Bakalım bugün sizi neler bekliyor...
KOÇ
Ayın konumu kendinizin farkında olacağınız bir günde bulunduğunuzu belirtiyor. Desteklenmeye ve beğenilmeye ihtiyaç duyabilir ve bu duygularınızı sevdiğiniz insanla paylaşmak isteyebilirsiniz. Yaratıcı fikirlerinizi uygulamaya koyabileceğiniz görülüyor.
BOĞA
Mesleki konulardaki başarınızın karşılığını maddi olarak alamamaktan şikayetçi olabilir ve beklenmedik bir fırsatı kaçırmanın rahatsızlığını yaşayabilirsiniz.. İş yaşantınızda yolunda gitmediğini düşündüğünüz konular yüzünden sıkıntılı olabileceğiniz görülüyor.
İKİZLER
Aslandaki Ayın rahatlatıcı açılarının üzerinizde pozitif yönde enerji verici etkileri olabilir. İletişime çok açık olacağınız bugün yeni eğitim fırsatları üzerinde karar alabilirsiniz. Her türlü anlaşmadan kazançlı çıkmanız mümkün...
YENGEÇ
Ayın durumu maddi konularda yeni girişimler için uygun bir zamanda olmadığınızı belirtiyor. Pazarlık ve ticari işlemler yapmak için zor bir gündesiniz.. Fakat yatırımlarınızı yaparken risk almaktan kaçınmalısınız ve paylaştığınız değerler konusunda dikkatli olmalısınız.
ASLAN
Bugün burcunuzdaki Ayın oluşturacağı rahat açılar birçok konuda rahatlama yaşayabileceğinize işaret ediyor.. Birebir ilişkilerinizdeki ruhsal gerginliklerden ieltişim yoluyla kurtulmanız mümkün.. Kaynaklarınız konusunda tek başınıza karar vermek isteyebilirsiniz.
BAŞAK
Bilinçaltı saplantılarınızdan kurtulmak için rahatlamayı denemelisiniz.. Aslandaki Ay sayesinde bugün kişisel girişimleriniz konusunda cesaretli olabilirsiniz. Yalnızca sizi ilgilendiren konularda yenilikler yapmak istemeniz mümkün.
TERAZİ
Duygularınızı açtığınız arkadaşlarınızdan fazlasıyla etkilenebileceğiniz bir gündesiniz. Aslandaki Ayın desteğiyle yaratıcı fikirlerinizle projelere destek verebilir ve temsilcilik grevi üstlenebilirsiniz.. Girişimlerinizi hayata geçirme konusunda motivasyonlarınız yükseliyor..
AKREP
Aslandaki Ayın yöneticiniz Plutoyla rahat açısı işlerinizde meydana gelebilecek ertelemelerin üzerinde fazla durmamanızı öğütlüyor. Sorumluluklarınızdaki artışla birlikte yeni anlaşmalar gündeme gelebilir. Maddi konularda aceleci olmayın ve disiplini elden bırakmayın.
YAY
Bugün Aslan burcundaki Ayın açıları her türlü şartı olumlu yönlendirebileceğinize işaret ediyor. Kendinizi rahat bırakabilir ve çevrenizle ilişkilerinizin kendiliğinden geliştiğini farkedebilirsiniz. Yeni konularla ilgilenmek ve yolculuk planlamak için çok uygun bir zaman..
OĞLAK
Kendinizi daha iyi ifade edebilmek için düşüncelerinizi uygulamaya koyabilirsiniz.. Ortak yatırımlar ve hisseli paralar konusunda yenilikler yapmak isteyebileceğiniz bugün yakın çevrenizdeki kimselerle bir çok bakımdan açıdan iyi anlaşabileceğiniz görülüyor.
KOVA
Ayın burcunuzdaki Uranüsle yaptığı sert açılar ikili ilişkilerinizde ve ortaklıklarınızda gerilimlere işaret ediyor. Çok iyi ve çok ters olayları bir arada yaşayabilirsiniz. Yeni anlaşmalara imza atmadan önce hesaplarınızı iyi yapmalı ve birlikte karar vermelisiniz.
BALIK
Uranüsün Ayla gerilimli açısı bugün vereceğiniz sözlere dikkat etme gerekliliğini hatırlatıyor. Haberleşme kopuklukları işlerinizi negatif etkileyebilir. Yaşamınızda yeni düzenlemeler yapmak isteyebilir, yapıcı düşüncelerinizi uygulamaya koyabilirsiniz.
capricorn

Günlük
Burç Yorumu

e