Günlük burç yorumları


Koç

Boğa

İkizler

Yengeç

Aslan

Başak

Terazi

Akrep

Yay

Oğlak

Kova

BalıkGünlük Burç Yorumları

Kategori : Günlük Burç Yorumları

Günlük Burç Yorumları

01-03-2015 - Herkes güne başlamadan önce gününün nasıl geçeceği hakkında endişe duyar. Gününüzün nasıl geçeceğini merak etmenize gerek yok çünkü sitemizde yer alan günlük burç yorumları bölümünde bugün sizleri neler beklediğini rahatlıkla öğrenebilirsiniz. Burç yorumunuzu mutlaka sitemizden okuyun.
KOÇ
Bu gün hayatınızın birçok alanında değişimler gerçekleştirmek isteyebilir ve bunlar için girişimlerde bulunabilirsiniz. Enerjinizi doğru yönlendirirseniz her istediğinizi gerçekleştirebilirsiniz.Aslandaki Ayın etkisiyle güzel gelişmeler yaşamanız mümkün.
BOĞA
Bugün iş hayatınızda akılcı bir tutum izlemeli ve duygularınızı geri plana bırakmalısınız. Aslandaki Ayın Kovadaki Neptünle oluşturduğu sert açı çevrenizle ilişkilerinizde gerilim yaratırken sizi strese sokabilir. Bu yüzden karamsar tutum içine girebilirsiniz.
İKİZLER
İş konusundaki başarılarınız devam ederken, parasal konularda çalışmalarınızı hızlandırabilirsiniz. Ayın durumu evlilik ve ortaklığa ihtiyacınız olan desteği veriyor.. Sağlığınız ve işlerinizin yolunda gitmesi için önce moralinizi yüksek tutmalısınız.
YENGEÇ
Bilinçaltı dürtülerinizi kontrol etmekten zorlanıyor olabileceğiniz bu gün düşüncelerinizi ifade etmekten kaçınabilirsiniz.. Aslan burcunda bulunan Ayın durumu hisseli paralarla ilgili hareketlenmeleri gündeme getiriyor.
ASLAN
Burcunuzdaki Ay her konusunda sürpriz gelişmelerin gündeme gelebileceğine işaret ediyor.. Karşıt burcunuz Kovada bulunan Neptünün Ayla gerilimli açısı işbirliklerine gereken önemi vermeniz gerektiğini belirtiyor.
BAŞAK
Duygusal yaşamınızda zaman zaman gerilimler yaşasanız bile bunun üstesinden gelebilirsiniz.Her konuda kararlılık ve istikrar gösterebileceğiniz bir gündesiniz. Yakın ilişkilerinizde duygusal gerilimler yaşamanız mümkün.
TERAZİ
Kendinize ve arkadaşlarınıza zaman ayırmak için fırsat yaratabileceğiniz bir gündesiniz. Grup çalışmalarında başarılı olabilir, yaratıcı fikirlerinizle dikkat çekebilirsiniz. Ayın olumlu etkileşimleri yeni ilişkileri kurup başarılı olabileceğinizi belirtiyor.
AKREP
Bugün aceleci agresif bir yapı sergileyebilir, baskıcı tutumlarınızla yakınlarınızı zorlayabilirsiniz. Olumlu düşünmeniz ve duygularınızı doğru yönlendirmeniz gereken bir gündesiniz. Daha sakin ve esnek davranarak ilişkilerinizdeki dengeyi korumalısınız.
YAY
Aslan burcundaki Aydan olumlu açılarla ve güzel fırsatlarla destekleniyorsunuz. Spekülatif konuların ilginizi çekebileceği bugün risk alabilecek cesarete sahip olabileceğiniz gözlenirken ve şansınızı denemek isteyebilirsiniz.
OĞLAK
Kendinizi duygusal bakımdan oldukça hassas hissedebileceğiniz bir gündesiniz. Ortak yatırımlar ve hisseli paralar konusunda yenilikler yapmak isteyebilirsiniz Eşinizle cinsel ve ruhsal açıdan iyi anlaşabileceğiniz görülüyor.
KOVA
Karşıt burcunuz Aslanda bulunan burcunuzdaki Neptünle karşıt açı oluşturması karmaşık bir ruh haline sahip olabileceğinizi belirtirken meslek yaşantınızı huzuru negatif etkileyebilir. Yakın çevrenizle ilişkilerinizde ise oldukça başarılısınız.
BALIK
Günlük işlerinizde sorumluluğunuzun artabileceği bu gün evinizde yenilikler gerçekleştirebilirsiniz. Ayın desteğiyle iş yerinizde de yeni düzenlemeler yapmak isteyebilir, yenilikçi düşüncelerinizi uygulamaya koyabilirsiniz.
capricorn

Günlük
Burç Yorumu

e